dizajnové objekty

20 príklady pre moderné krb v obývacej izbe

ohnisko'angle design

Vždy sníval o moderné krb v obývacej izbe? Ako vložiť taký krb v interiéri miestnosti života? Alebo ako prerobiť krb? Ponúkame obývacia izba s moderným krbom fotografiou inšpirovať a plniť svoje sny.


Designer štýl alebo viac tradičné krby, s alebo bez vložky - na vás vybrať ten správny nápad! Náš výber súčasných pôsobivých krbov pridať novú dimenziu do svojho domova. V dreve a viac druhov palív, plynu či elektrickej naše krby, aby váš obývací priestor teplé a prívetivé priestor.

Moderné krb prináša príjemnú atmosféru v obývacej izbe

Moderné plynový krb

Väčšina z vás sú možno veľkými fanúšikmi moderného dizajnu elegantné, elegantné a šik nečakané dotyky. Dokonca aj v prípade, že priestor je moderný, nemusí mať teplú, príjemnú atmosféru a príjemné tráviť čas. To trvá len pravého tlačidla sa zmení v teplom domov a informovaný. Sme zostavili zbierku 55 vynikajúcich príkladov modernej krb, predstavovaný v rôznych priestoroch domu. Mať k dispozícii krb vo vašej domácnosti vytvára teplo nielen, ale ako ideálny priestor pre zhromažďovanie a zábavy a pôsobí ako dokonalý ohnisku.

Komíne Dnešné rôzne formy

moderné krb'angle

Dizajn usporiadanie komfortné predné sedadlá v krbe tak, aby čo najviac priestoru. Väčšina modelov krbových sú prispôsobené, ale mnoho z nápadov, ktoré sme prezentovaných možno ľahko prispôsobiť do svojho domova. Vychutnajte si obrázky moderného krbu dole a nechajte sa inšpirovať.

prívesok moderné krb v obývacej izbe

Moderný krb v obývacej izbe

To je ústredným bodom miestnosti

Moderné otvorený krb

Niekedy nájdete roh

navrhovať Moderné krb

Niekedy je na stene

Krb na stenu

Prijíma geometrické tvary

Ohnisko design koleso

Moderné krb dizajnu v obývacej izbe

Moderné krb dizajnu v obývacej izbe

čierna a biela kontrast Krb

čierna a biela kontrast Krb

Ladené do kameňa, stojí na výstave

krásny kamenný krb

Moderný krb v bielom obývacej izbe

Moderný krb v bielom obývacej izbe Moderný krb v rustikálnom salóniku Moderné krb dizajnu Moderný krb v obývacej izbe s výhľadom krb zdobené kamienkami Čierna Moderné Krbové Nordic dizajn salónu a komín Farebný izba s moderným krbom Komfortná obývacia izba s krbom dizajn a moderné obývacia izba krb


About the author

admin