Honey Scan – vše o této módní technologie – anews24.info

Honey Scan – vše o této módní technologie

skenování medu vlasy délky oslnění

Uznána osobností, technika skenování med je rostoucí trend teď. To napadne nás rychlým tempem se svým způsobem soustružení vlasy do přirozeného aktiva.


Tento typ zbarvení, které dobyl srdce dívek je téma budeme mluvit o dnes. Číst tyto řádky a nechejte se inspirovat našimi obrázky pečlivě vybraných pro vás.

Jaký med skenování a proč to zkusit?

dlouhé vlasy hladký-lumiere

Testování je částečný zbarvení vlasů. Jejím cílem je objasnit hnědé vlasy a hnědé až světlejší barvu, co med. Med skenování přináší jasný, přirozený vzhled se svou kombinací odstínů. V závislosti na přirozené barvy základu vlasy, výsledkem může být více či méně jasné.

zbarvení sladké-středně dlouhé

technickou otázku, musíme nejprve vybrat barvu jeden nebo dva odstíny světlejší než je vaše základní vlasy. To je důležité pro nejpřirozenější výsledek. Váš kadeřník podá své výrobky do některé z vašich řas s kartáčem a bude čekat na to, oxiduje. Nakonec opláchněte a bude živit své další produkty pro péči o vlasy. Teď tam jsou zametání zabarvení medu koupit kit provádět doma. Ale pozor! To vyžaduje dobrou techniku ​​a doporučujeme nejprve provést test ke svému kadeřníkovi.

hair-length sun

Výhody medu jsou četné skenovací

Pokud jste nikdy barvené vlasy až teď, to je ta správná metoda, aby přijaly. Ona propasti mnohem méně vlasů než tradiční zbarvení. Kromě toho, je to ideální způsob, jak skrýt své první šediny.

dlouhé vlasy, vlnité vlasy,

Pro který je vyroben medu kontrolu?

Jak již bylo zmíněno dříve, med skenování je ideální pro brunetky a ženy s hnědými vlasy. Hlavním cílem je zesvětlit vlasy a mají efekt „spálení“. Existují i ​​jiné skeny světlé barvy, takže karamel a med skenování. Ale tam jsou některé drobné rozdíly v odstínech.

dlouhé vlasy-odraz světla

Někteří z vás pravděpodobně zajímá, jaký je rozdíl mezi medem skenování, stínu a pramínky barvy.

Jsme tu proto, aby vám odpověď.

Při skenování cíl je dát přirozeného slunečního světla vliv na vlasy, účel zastínění je jiný. Jedná se o objasnění z kořenů přes tmavý odstín na světlejší odstín pod dvoubarevném efektu. Pokud jde o zámky, které jsou mnohem viditelnější a ohraničené. Tato metoda je určena pro ty, kteří chtějí dát charakter jejich vlasy.

vlasy dlouhé oslnění-vlnky

Med skenování je ideální pro všechny typy pleti, tak dlouho, jak vaše vlasy zůstane v polotmavý nebo tmavých tónech. Tvar srsti není důležitá jeden. Ať už máte vlnité vlasy, hladké nebo kudrnaté, cokoliv.

barevně osvětlení oslnění-limineux

To znamená, že pokud máte příliš mnoho vlasy krátké jako chlapec, skenování vlasy není pro vás. Hlavním důvodem je to, že není možné dosáhnout požadovaného fade efekt. V tomto případě doporučujeme zvolit klasický nebo částečné zbarvení s ofinou.

oslnění-zbarvení-idea-účes

Udržovat váš med skenování je snadné. Stačí jít do svého kadeřníka jednou za čtyři měsíce oživit barvu. A dokud váš uděláte, ujistěte se, že použijí prostředky pro péči o udržet si barvu, stejně jako pro zdraví vašich vlasů.

odrazy Hair-light-gold

A především, máte skener, nebo ne, je nutné chránit vaše vlasy před UV zářením! Takže, jste připraveni vyzkoušet barvu na slunci?


Like this post? Please share to your friends: