Účes ženy účes Muž 2017 a 2017, a pokud jste hlavou to změnit? – anews24.info

Účes ženy účes Muž 2017 a 2017, a pokud jste hlavou to změnit?

vlasy žena v roce 2017 zkrátil ženu

Chcete změnit svůj názor? Dámy a pánové, dnes vám představí speciální výběr ženského vlasy účes lidských myšlenek 2017 a 2017 zjistit, jaké jsou trendy pro letošní sezónu a jak si vybrat účes podle morfologii obličeje!


Žena účes Muž účes letech 2017 a 2017: trendy

V předchozím článku jsme hovořili o nedávném trendu - androgynní vzhled. Muži a ženy, všichni jsme se snížit jejich vlasy krátké nebo semi-krátký. Máme přijmout androgynní účes, který může být ženský a mužský najednou. Pokud vaše obličejové rysy jsou měkké nebo mluvené, řezání krátké zvýraznit. Pokud Vyjmout krátké vlasy, muž nebo žena, znamená zdůraznit tak či onak rysy obličeje a barvy očí.

2017 účes ženy účes Muž androgynní vzhled v roce 2017

Za prvé, my vám představit nějaký vizuální nápady ženská zkratkou následovanou moderního člověka řezání výběru a nakonec vám několik tipů, jak si vybrat řezy v závislosti na struktura vlasů.

Krátký střih - muž nebo žena?

Dlouhá krátká žena řez byl viděn jako neženský. Tento mýtus je naprosto v pořádku. Ve skutečnosti je zkratka zdůrazňuje krk a obličejové rysy. Záleží také na řezu budete přijímat. Chceš opravdu řezat velmi krátké, nebo si raději ponechat určitý objem měnit své účesy?

V roce 2017, trendy žena a muž účes účes jsou si velmi podobné, ačkoli to vypadá skoro stejně! Pro větší pohodlí a být v módě - zvolit módní krátký sestřih. Muž nebo žena, jakýkoli střih zvolit závisí hlavně na tvaru vašeho obličeje a vaše struktura vlasů.

Žena účes trend v roce 2017 zkrátil ženy

A ano, nejsme všichni stejní. Je to velmi odlišné od sebe navzájem. Řez odráží naši osobnost, náš styl a naše chutě. Klíčem k úspěchu je být pohodlné s jejím šálkem, její oblečení a vzhled. Zcela změnit svůj vzhled může udělat dobře a pravděpodobně překvapí své přátele. Je pro vás, aby svůj osobní styl.

hair-žena-2017-breaker short-eli-bauer

Mísa střih - vysoušeč vlasů muž žena 2017 a 2017 velmi módní

Řez mísa je vždy v módě v této sezoně. Ona je velmi roztomilý a hodí se lidé čelí dlouhé, podlouhlé, čtverec a trojúhelník.

2017 účes žena koncept žena zkratka mísa střih

Mísa broušená mísa nebo pohár je jednou z krátkých řezů jednodušší dosáhnout. Zde je důvod, proč téměř všechny děti, když jsou malé na nošení - to je řezání jednodušší udělat pro maminky. Vlasy tvoří jakýsi „mísy“, odtud název pochází, a mají stejnou délku všude kolem hlavy.

Tento řez je také jeden z nejstarších. Mnoho lidí stále spojuje s Johanka z Arku a králi Artušovi. Je těžké říct, kde to vzniklo, ale pro svou snadnou implementaci, to není překvapující, že jedny dveře po staletí. Velmi módní v 80. a 90. letech, je zase zpátky v roce 2017. Je to již není synonymem pro „cut mom“, ale muž a žena velmi módní střih.

Muž řezání-Au-miska-muži-zkratky-bowl

Rebelové cut - hodně objemu mít rock'n'roll vzhled

Pokud si ostříhat vlasy krátké, nebudete muset myslet na účesy. Ale pokud si chcete užít krátké vlasy pohodlí při experimentování s různými účesy malé, ať délku nad hlavou. Můžete dát je zpět na vzhled 70, nebo vlakem do maxima pro vzhled rockabilly.

hair-žena-2017-coupe-woman-short-nápady

To je ten muž, střih, univerzální a velmi módní žena.

Chcete-li zachovat délku a mají krátký řez najednou, je to možné. Držíme dlouhé vlasy přes lebky je zkrácen na krku a po stranách. Je to žena, střih a univerzální člověk a velmi módní v poslední době. Je inspirována New York podříznutí pohár jen s tím rozdílem, že se hraje trochu s délkami.

hair-žena-2017-eli-bauer-zkratky

Když je člověk v kadeřnických, jeden nafouknout módních časopisů a zdá se, že tam jsou tisíce a tisíce vlasů, které existují. quelques'unes byl vybrán, že nás chtějí, ale když jsme seděli na židli holiče, opravdu nevím, který zvolit.

Je pravda, že dějiny umění vyřezávání vlasů je dlouhý. Volba je obtížné, ale ve skutečnosti můžeme zařadit škrty v pěti kategoriích:

  • krátký
  • semi-krátký
  • průměrná délka
  • polodlouhé
  • dlouho

Tento rok ustupuje do prvních dvou kategorií: krátké a semi-krátkou vzdálenost. Ve skutečnosti, tam je nová kategorie frakce, která není ani krátké, ani dlouhé. To je řez muž a žena Super trend posledních let - dlouhý krátký střih! A ano, to opravdu není pocit, že výraz, ale můžete vidět hovoříme níže:

Kadeřník žena v roce 2017 Semi-dlouhou ideální pro muže i ženy

hair-žena-2017 řezačka nápady-hermafroditní

Řez je krátká, ale budeme držet dlouhé prameny přes hlavu měnit své účesy. Toto řezání vzor je jako kdybychom snížit, že polovina jejích vlasů a kadeřnictví zapomněl snížit zbytek ... Opravdu moderní a komfortní na léto!

Účes žena 2017 California skenování

hair-žena-2017-breaker short-žena-idee

Krátký žena střih: filmový příběh

Pamatovat Jean Seberg z Godarda a jeho krátký sestřih? Mnoho hereček označit historii účes s jejich velmi krátké střihy. Všechny velmi jemné rysy, které zavedly krátký a ženský střih. Chlapecký pohled do měkčeného verzi s kouřové oči make-up. Je nemožné, nemluvě o Audrey Hepburn byla jednou z prvních představit stříhání krátké ženu opravdu.

hair-žena-žena-2017-breaker short-hermafroditní

Žena účes 2017: krátké vlasy a sexy

eli-Baur-cut-short-vlasy-žena-žena-2017

Moderní člověk se stará o jeho vzhled a jeho vlasy

cut-man-trend-been-cut-trend-2017

Moderní člověk pečuje o vlasy a její vzhled. To nedbale elegantní dveře najednou. Řez je velmi důležité. Je důležité vybrat si svůj vlastní, pokud jde o jeho morfologie posílit obličejové rysy a barvu očí.

Hair-man-2017-vlasy trend

Určují tvar obličeje nebo Morpho-účes

Pokud stále nevíte, která část vybrat, nejprve určit tvar obličeje. Máte kulatý obličej, oválné, dlouhé, podlouhlé, trojúhelník, obrácený trojúhelník, diamant nebo čtverec? Za tímto účelem vzít v úvahu velikost vašeho čela, tvářích a bradě a délku vašeho obličeje.

Víš, a uvidíte pravděpodobně americký herec Leonardo Dicaprio a „hobit“ Elijah Wood filmu Pán prstenů. Tyto dva subjekty jsou dokonalým příkladem toho, co kulatým obličejem. Tento tvar obličeje není příliš dlouhá, brada je poměrně malý, líce jsou zaoblené. Jedná se o jednu z nejrozšířenějších forem obličeje mezi muži a ženami. Má jemné rysy. Kulatý obličej je také považováno za formu nejvíce symetrické obličeje.

Pokud je váš obličej kulatý, opravdu štěstí! Vzhledem ke své symetrii, téměř všechny kusy jdou dokonale!

Hair-man-2017-breaker hermafroditní man

Hair-man-2017-breaker k člověku

Čelist je vyslovován? Pravděpodobně budete mít obdélníkový tvar obličeje Pokud máte široké čelo a lícní kosti jsou vyslovována, pak si můžete být jisti, že jste šťastný majitel tvaru trojúhelníku obličeje! Pokud je vaše čelo je široké, čelist a výrazné lícní kosti jsou vyslovována, pak máte diamant ve tvaru obličeje.

U obdélníku nebo diamantové čelní jsou vybrány úseky s objemem na bocích nebo na temeno hlavy. Zjistěte níže, dvě myšlenky účes člověk 2017 Trendy v této sezóně:

V této sezóně krátké styly s objemem na temeno hlavy je na vrcholu trendy v roce 2017

Hair-man-2017-cut-hair-léto-červené vlasy

Podříznutí Cup s velmi krátkými stranami

Hair-man-2017-stříhají vlasy

Podlouhlý obličej je ... dlouhá! Tento druh obličejových rysů čelist a lícní kosti proporcionální. Přední, příliš často symetrické. Tyto stylisté radí škrty, které sníží velikost vpředu s objemem na bocích. Níže najdete nápad omezit podlouhlý obličej s objemem:

cut-hair-hair-smyčky-trend krátké vlasy

Vyberte si střih v závislosti na textuře vlasy

Pokud máte vlasy spíše účely, stylisté radí, aby se zabránilo dlouhé řezy. Krátký střih může přinést spoustu objemu vlasů, zatímco jemné vlasy dlouhé a někdy zdají nudné a nevýrazné. Nakonec se kelímek může pomoci přinést nějaké hlasitost na vlasy, ale pamatujte, že to je hlavně alimention a péči budete mít pro vaše vlasy, které na ně bude krásné a geniální. Zapomeňte na jakékoliv agresivních vlasových přípravků. Používat co nejméně vysoušeče vlasů, rovnání, zastřihovače atd Všechna zařízení, a to i v případě, že prodejce vám řekne, jinak poškodit vlasy. Čím více přírodní, tím lépe. Vaše vlasy potřebují dýchat!

cut-man-hair-androgynní trend

Nápady škrty pro vlnité vlasy

Má kudrnaté vlasy je opravdu cool, ale údržba vyžaduje určitý čas. Pokud jsou vaše vlasy kudrnaté, velmi dobře víte - je to někdy velmi obtížné rozčesávají a probudit se jako drcené salát. Při správné péči, můžete mít vždy pěstěné vlasy a načechraný! Můžete si vybrat, zda chcete, aby se dlouhou dobu Mick Jagger vypadat nebo zkrátit dobu roztomilé pudla vzhled.

hair-žena-2017-coupe-woman-vlasy-dlouhé vlasy

Někteří lidé chtějí hladká a vlasy kudrnaté vlasy a zvrátit ... Nechali jsme chtěli změnit nebo zlepšit svůj vzhled, zatímco to je možné pouze v případě, že zvyšuje její rysy a její přírodní vlasy. Pokud jste se narodili s kudrnatými vlasy, to znamená, že je to proto, že jste dokonale! Pokud jste se narodili blond, pak není třeba barvu vlasů černou. Příroda je chytřejší, než to, co jsme věřili ... Udělala jsi dokonalá!

vlasové střihy-man-2017-vlasy kadeře

Proč někteří kudrnaté vlasy a jiní ne? Vše je záležitost genů. Vaše vlasy je výsledkem dědičnosti od svých rodičů, prarodičů, praprarodiči ... Ty nesou příběh vašich genech na hlavu!

Hair-man-2017-řezy-man vlasy kadeře

Kudrnaté nebo rovné, a to vždy na paměti, že vaše vlasy jsou jedinečné! Vyplývají z kombinace genů svých předků. Každý člověk má jedinečný genetický kód a vy dobře víte.

cut-man vlasy kadeře

Jak si vybrat barvu vlasů?

Zbarvení není nutné v této sezoně. Pokud si přesto chcete osvěžit vaši přirozenou barvu a lesk, aby se vaše vlasy, trend je zvolit přírodní odstíny.

Pokud jste blond vlasy jasné, můžete si hrát s zlatými tóny, tmavě blond nebo měděné. Opt za velmi různých odstínech vaší přirozené barvy se nedoporučuje, protože to nemůžeme jít velmi dobře.

Máte-li hnědé vlasy, rozhodnout se pro odstíny blond, červená, hnědá.

Pro černé vlasy, stručně řečeno, je obtížné zesvětlit tmavé vlasy, takže je lepší se rozhodnout jen pro fialové nebo červené odlesky.

Kalifornie skenování je také velmi módní v uplynulých letech. Jedná se o částečné barvení vlasů - přidáme kousky ve světlejších odstínů pro efekt „slunečního svitu ve vlasech.“

cut-man-Look-look-vlasy trend

cut-man-2017-účes-man-2017-nápady

Experimentovat s vlasy.

Když jste teenager, to není vždy dobře o sobě. Dospělý, už víme, co chceme a budeme předpokládat, svůj styl a patřící do skupiny přátel. Dospívání je období experimentování ze všech, to je věk, kdy jeden je takový fanoušek v kapele, opravdu chceme být jako on. Obarví jeho červené nebo blond vlasy, dostanete vrcholy ...

Experiment s vlasy je dobře příležitostně. To je ještě důležitější, aby vždy mějte na paměti, že některé skvrny nebo zabarvení může oslabit a učinit naše vlasy nudné. Díky střihu, žádný problém, můžeme měnit své účesy vše méně bez obav, že naše vlasy budou kazit.

cut-man-trend-look-trendy

Účes blondýnka v letech 2017 a barvení

cut-trend-breaker hermafroditní žena-žena-look

Účes žena 2017 a trendy vzhled - hermafroditní

Žena-vlasy-žena-2017-nápady-hermafroditní

člověk-hair cut-trend-účes-2017

člověk-vlasy trendy účes-2017 man cutting-vlasy délky hermafroditní

man-léto-hair cut-idea-man-trend

Idee-cut man-cup-2017-au-miska nápady

Idee jističe man-vlasy trend-look červené

Idee jističe man-hair-trend-man-2017

Idee jističe man-to-módní trend-breaker

hair cut-man-idee

hair short-man-look-trend vypínače nápady

Idea žena účes 2017 dlouhými kudrnatými vlasy, proč ne!

Žena kroutí vlasy-cut-retro-trend

Účes rockabilly žena v roce 2017

hair-žena-2017-short-cut žena

Nápady přírodní barviva


Like this post? Please share to your friends: