vlasy

krátký účes Ženy podzim-zima 2017

krátký účes pro ženy mají tendenci myšlenku

Je libo krátký sestřih ? Máte štěstí, krátké styly pro ženy jsou zpět a vpřed trendy pro podzim-zima 2017.


Square, chlapecký střih, mísa střih, nebo řezané do mísy, jděte do toho a odváží se zkratkou! Za prvé, zveme vás k objevování model, který půjde nejlépe s vaší tváří a váš osobní styl prostřednictvím naší galerii 24 nápadů pro krátké účesy moderní ženy.

krátký účes a zabarvení velmi módní v této sezóně

žena krátký účes trend barva nápad

Krátký střih pro ženy byl často spojován s povstáním z několika důvodů. Má za sebou dlouhou historii, aby konečně najít trvalé místo v salónech účesů pro ženy. Dnes je žena s krátkými vlasy je zcela normální a ... naštěstí!

krátký střih vlasů s elegantním knotem

krátký účes pro ženy myšlenku

Žena s dlouhými vlasy a dobře postaráno je vždy považována za nejkrásnější a ženský. Žena s krátkými vlasy nebo velmi krátká - to vždy dělá efekt. Zatím není o nic méně krásná a méně ženská. V raných 20. let, mnoho slavných hereček přijala krátký sestřih.

Emma Watson s krátkým sestřihem

žena řezání krátké vlasy idea

Long, žena s krátkým účesem byla považována za vzpurný. Je jisté, že toto snížení je dámská posílení symbol a jejich touha být svobodní a rovní. Nakonec jsme se již zmínili, dnes zkratka přijímá stále větší počet žen, a není vnímána jako akt téměř rebelle..ou?

trendy účes a platinové zbarvení

žena řezání vlasy barvení idea moderní trend

Krátký střih jede na téměř každý typ obličeje. Nicméně, doporučujeme konzultovat kosmetička, nebo se snaží on-line platforem, jak typ krátkého střihu půjde s tvarem obličeje. Uvědomte si, že váš obličej je jedinečný!

Idea účes a modré zbarvení

cut idea modrá barva trend žena

Barva vlasy umožňuje měnit hlavu snadno a poměrně rychle. V roce 2016 jsme viděli nový trend objevit: vyblednutí. Esteticky zajímavé, být varováni, to je docela agresivní o vlasy. Barva nebo odbarvit vlasy, radíme, aby se vždy vyhledat odbornou pomoc a zvolit co možná nejvíce přírodní produkty.

účesy pro krátké ženy s zajímavým efektem

krátká žena nápad moderní trend účes

Mají dlouhé vlasy a snížit najednou je těžké rozhodnutí. Pokud váháte, a nechcete, aby ostříhat vlasy jednou, radíme zvolit semi-krátký vlasy nebo náměstí. Je to dobrý krok, aby se následně konečné rozhodnutí: Přerušila jsem si vlasy krátké, nebo ne?

Účes pro polo-krátkou ženy a blond zbarvení

zarazena nápad zbarvení trendovou ženu

Žena s černými vlasy s semi-zkratkou

krátké vlasy škrty žena moderní účes myšlenku

Krátký střih byl velmi módní v 60, 70 a 80. To je Audrey Hepburn, kdo poprvé je představen. Ukazuje žena s krátkými vlasy je vždy ženský. V hippies let, ženám snížit jejich vlasy krátké, zatímco muži nechají jejich narůst dlouhé vlasy. Pixie zpěvačka je známá pro své vlasy velmi krátká a blond.

Žena s velmi krátkými vlasy, zdroj Raww Blog¹

žena krátké vlasy řez idea trend jaro léto podzim

V raných 20. let, mnoho slavných hereček přijala krátký sestřih. Bylo to v Hollywoodu velký trend. Některé ženy nosily jejich vlasy krátké nebo semi-krátký, a to vždy s rtěnkou!

Americká herečka Louise Brooks s krátkým sestřihem v 20. letech

samice zkratka krátké vlasy vinobraní idea

Americká herečka Clara Bow s semi-krátký střih

žena krátké vlasy krátké semi-trend

V průběhu 70. let, herečka a americký zpěvák Mia Farrow byl také známý pro své krátké vlasy. Byla to postava velmi zapojen sociálně a politicky.

Mia Farrow s krátkým sestřihem se stala klasikou v 70. letech

mia farrow krátká žena řez idea módní trend

Zpěvačka Pixie byl dobře známý pro její blond vlasy a její krátký účes

žena řezání krátké vlasy idea trend

Řez mísy, také známý jako pohár misky objevil poprvé ve středověku. Tento účes je velmi originální. To představuje scénu v 90. letech.

Řez mísa se objeví poprvé ve středověku

Řezání bowl nápad žena krátké vlasy vlasy trend v roce 2017

Vlasy se řeže v přímém třásněmi na čele a stejnou délku všude kolem hlavy. Ve Francii je tento typ řezu je samozřejmě spojena s Johanka z Arku a proto často nazýván „pohár Johanky z Arku.“

Slavný mísa střih: dědictvím Johanka z Arku

Myšlenka účes trend krátké bowl cut

Cup modernizovaný miska velmi elegantní a originální

Ženy mají tendenci mísa střih ostříhat myšlenku

V roce 2016 se třásně se na scénu. Vždy se jedná o trend v roce 2017. Můžeme dosáhnout stejného třásně s velmi krátkými vlasy. Tím, zápory, na vědomí, že to bude ne všechny typy obličeje. Máte-li raději kulatý obličej, naše rada je jít na krátkou třásně, k hranatým obličejem, Fringe je vidět poměrně dlouhý. Dlouhou tvář, se doporučuje, aby obě strany a dlouhé. Pokud je váš obličej oválný, máte štěstí. To je tvar obličeje, které mohou dostat pryč s ničím!

Krátký střih pro ženy klasický styl, který jde na téměř všechny druhy visage²

trend žena zkrátit cut představu

Léa Seydoux s krátkým řezem do francouzštiny

Myšlenka žena krátké blond ostříhat

Pro kudrnaté nebo vlnité vlasy, zdá se, že všechny kusy jsou skvělé! Tento typ vlasů, nejčastěji hodně objemu a zkratkou se jim hodí velmi dobře. Obvykle se tento typ vlasů je velmi velký, krátký řez je pak ideální.

Idea účes pro ženy s kudrnaté nebo vlnité vlasy

kudrnaté vlasy žena řez idea DIY trend

Idea krátký účes pro ženy s hnědými vlasy, Frank Provost

žena cup brown idea moderní trend

A konečně, trendy pro rok 2017 jsou velmi podobné těm z roku 2016: krátké účesy, čtvercové řezné rány, řezné rány do misky s nebo bez ofiny. Doufejme, že naše galerie kusy nápadů bylo užitečné pro vás, přejeme vám hodně štěstí pro vaše vlasy dobrodružství!

Žena s krátkými vlasy a červenou trendu

krátké červené vlasy žena nápad zkratky padat 2016 trend

¹ Zdroj: Raww Blog

²Hair Finder


About the author

admin