Domácí tipy

Skladování pod schody, aby maximalizoval prostor

library storage pod schodištěm

Hledáte nápady Skladování pod schodištěm ? Pokud se vám nedostává místa a budete potřebovat další místo, pak neztrácejte metr čtvereční a optimalizovat prostor pod schody v naší galerii 48 originálních skladovacích nápady.


Police, knihovna, kancelář, skříně, židle, transformace schodů v prostoru je ideální, pokud chcete, aby se uvolnily další místnosti vašeho domu či bytu. Proč ne uspořádat a vytvořit podnik svého úložného prostoru a zvýšit svou kapacitu?

Skladování pod schody, aby maximalizoval prostor

šatna pod schody úložných skříní idea cihlové zdi

Nejprve musíte rozhodnout, zda budete potřebovat pokoj nebo další úložný prostor. V závislosti na vašich potřebách, to je docela možné uvažovat o všechno: nábytek pro ukládání lahví, knihovna, šatnu, roh čtení a práci, bar a dokonce i kuchyňský kout a toalety!

pod schody skladování nápadem na velmi malém prostoru

Skladování pod schody malých prostorech

Chcete-li nainstalovat skříň pod schody klasické, je vhodné zvolit křídlových vrat. Pro mírně odlišný a originální nábytek, můžete nainstalovat posuvné dveře. Existuje mnoho různých modelů velikostí skříně, různé barvy a materiály. Skříně a šuplíky jsou ideální opatření, pokud chcete maximalizovat každý čtvereční metr Vašeho bydlení. Zde je malé studio, kde je prostor pod schodištěm zahrnuje toalety, zásuvky schodů a armoire.Il je také možné vytvořit stůl pod svým schody. Máte-li dostatek prostoru, kancelářský nábytek může být instalován, židli a malé police na knihy a záznamy. Je to ideální řešení, pokud nemáte v domácí kanceláři.

Myšlenka uskladněny pod schody rohové kanceláři s policemi

office storage pod schody

Je-li vaše schodiště nachází vedle jídelny či obývacího pokoje, můžete integrovat a splynout s pozadím. Pro ty, kteří se malých kuchyních a nevědí, kam dát své kuchyni, prostor pod schody se stane skříň. Zde je příklad z prostoru pod schody vybavené policemi a zavřenými posuvnými dveřmi:

Police na nádobí a posuvné dveře

skříň nápad Úložný prostor pod sedadlem police dřevěné schodiště zásuvky nápad stolování

Mnozí lidé nemají prostor pro uložení svých knih. Pokud je to váš případ, pak jděte do toho a vytvořit si prostor pod schody pěknou knihovnu. Zde je schodiště s policemi na knihy a souborů zásuvkami pro ukládání drobných předmětů a doplňků.

Knihovna s dřevěnými zásuvkami

zásuvek police skladování nápad deco schodiště zeď kamenné jídelně

Na Ikea najdete nábytek do prostoru pod schody velmi praktické a kvalitní. Na následujícím obrázku je prostor byl vybaven velké bílé dřevěné zásuvky Ikea. Je zřejmé, že je docela dobře optimalizován.

Zásuvky a policebílá zásuvky myšlenka skladování pod knihovna svítidla suspenze schodiště

Zde je velmi úspěšný vývoj: knihovna a čtení koutek. Schodiště se nachází v blízkosti velkého okna. Návrháři interiérů se rozhodly pro optimalizaci a sloučení dvou oblastí: jedna pod schody a přední okno. Pro skutečně útulnou atmosféru, podlahová rohož zdobí podlahy.

Knihovna a čtecí koutek

Skladování pod schody knihovny police dřevěná podlaha mat skladovací praktickou myšlenkou,

V malých bytech stále více a více návrháři se rozhodli optimalizovat prostor pod schody instalací toalety. Integrovaný stěny toho se stávají velmi diskrétní, a to i neviditelné.

toaletyvyhrát myšlenku až pod schody skladování lampou konstrukce dřevěného nábytku WC

Pokud máte rádi dobré víno, ale není možné, aby vás mít skutečnou sklep, proč ne vytvořit svůj minivinotéka podle vašich schodů. Jednoduše nainstalovat vinný stojan a zde:

Minivinotéka pod schody Skladování pod schody skladování zásuvek nápad lahví vína

Rozsáhlá knihovna s dřevěnými policemi, skříně a červené židle knihovna studovna skladování nápad židle polštáře dřevěné podlahy dřevěné schodiště

Skladování pod schodištěm s dřevěným nábytkem

pod schody skladování idea Zásuvky dreváreň kožené křeslo

Police a úložné boxy

pod schody skladování nápad police z bílého kovu přepravek idea dřevěné schodiště

knihovnaÚložný prostor úsporné nápad dřevo schodiště originální design knihovny žluté křeslo

Postavený na zakázku schodiště pod Avar Nábytekzásuvka na zakázku dreváreň nábytek idea schodiště konstrukce dřevěné podlahy obývacího

Malá kuchyně s úložným prostorem pod schody

Skladování pod schody kuchyně

Skladování pod schody skladovacích idea deco pohovka polštáře knihy z knihovny Skladování pod palbou schody skladovací police nápad knihy šatna pod schody skladování myšlence
pod schody skladování nápad polštář židle designu knihy

úložný prostor pod schody idea nábytek dreváreň Deco myšlence

Skladovací police nápad šuplíky schodiště šetří místo

Myšlenka pracovní prostor plánování kancelářské pod dřevěné schodiště konstrukce ergonomickou židlí police dřevěné schody skladování idea jídelna dřevěné parkety dřevěný jídelní stůl židle deco schodiště nápadem Úložný prostor pod schody idea dřevěné židle konstrukční dřevěný nábytek kanceláři schody skladování šetří místo nápady dřevo knihovna prostor

Pracovní plocha idea schody skladování kancelářská židle kovoobrábění skladováníProstor pod schody Skříň vstupu idea láhev vína stěna deco schodiště pod schody Skříň nápad dřevo zeď polici pod schody Skříň zásuvky nápady koberec podlahy dřevěné podlahy čtecí koutek prostor pod schody skladování idea dřevěné schodiště pod schody skladovacích regálech idea dřevěné jídelní stůl židle Odkládací plochy schodiště idea skladovací dřevěná podlaha Úložný prostor pod schody idea dřeva roh čtení židle polštáře Myšlenka prostor pod schody úložné skříně Dřevo pod schody skladování nápadem prostorově úsporném malý prostor Vývoj prostor pod schody nápad židli Zásuvky Wood deco konstrukční dřevěné schodiště Komora nápad dřevo namísto získat schodiště zásuvky bílý stůl židle dřevo skříň na prostor idea pod schody dřevěné zásuvky úschovna kol prostor idea pod dřevěné podlahy betonové schodiště designu storage library dřevěné schody space dřevěné židle polštáře Úložný prostor pod schody idea optimalizaci prostoru WC Vývoj prostor pod schody židle dřevěné knihovní regály Vývoj idea prostor pod schody skříň na konstrukci dřevěných dveří Skladování lahví sklepní schody idea vnitra šetří místo zeď výzdoba úložný prostor idea dřevěná knihovna police knihy koberec salonek dřevěný nábytek schody úložné šuplíky Dřevěná nápad deco designu nástěnná malba nápady

Myšlenka úložný prostor pod schody vlastních zásuvek

pod schody skladování nápad moderní interiér zásuvek police


About the author

admin