prádlo Úprava: 35 Příklady pro malé plochy – anews24.info

prádlo Úprava: 35 Příklady pro malé plochy

prádelna prostor nábytek malé

Prádlo musí být funkční prostor, snadno se udržuje a příjemné na návštěvu, ano! Ale jak to udělat, když máme malou prádelnu? Tato publikace je zaměřena na ty, a těm, kteří zeptat na tuto otázku přesně.


Nabízíme 5 plánování tipy a dekorace, které vám pomohou proměnit tento malý prostor v prádelně. To vše za doprovodu 35 velmi zajímavých příkladů!

Malé zařízení prádelna v bílé a modré

kompaktní nábytkem IKEA prádlo

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak vaše malé prádelny více lahodí oku, je zakrýt část domácích spotřebičů a dalších předmětů, které nepořádek prostor. Můžete to udělat tím, rozhodly pro uzavřené skříňky a skříně s dveřmi.

Rozvoj malého prádla v bílé a dřeva

nábytkového designu praní rozvržení

Pro ty, kteří nechtějí utrácet hodně peněz, tam je také řešení závěsů: instalovat desku nad pračku (pokud nemáte již jeden). Přiložit ho závěsy pro snadné skrýt tento poněkud objemný přístroj!

zdobení nápad s výzdoby stěn a vázy s květinami

Deco samolepky prádelny domečky

Neutrální barvy jsou vždy dobrým řešením pro zdobení malých prostor. Bílá, černá a šedá dám prádlo více elegantní vzhled. A budou naprosto souhlasit s příslušenstvím všech ostatních odstínů! Pro ještě zajímavější a sympatického vzhledu, zvažte umístění poutavý zeď nálepku na viditelném místě.

Nápady malý skladovací prádelna

úložný systém malé prádelny

Když jeden navrhuje vytvořit malou místnost, jeden rychle uvědomí, že každý centimetr dostupného účtu. To platí zejména pro prostory, jako jsou šatny a prádelny. Vzhledem k tomu, že vždy se zdá, že chybí dostatek prostoru pro uložení všechno, co budete chtít dát to!

Deco pro malé prádelny s WC Erin Loechner designu pro lidstvo

malé prádelny deco WC designem

Maximalizace prostor s chytrým nábytek malé. Instalovat je v prázdných rohů, a s policemi. Ale pozor, pokusit se dát svým skříňkami otevřený estetickou hodnotu a vyhnout šprtání příliš jsou produkty!

Jak zařídit prádelnu ve výklenku

krásným vybavením police prádlo

Některé moderní apartmány nemají plochu speciálně věnuje rozvoji prádelnách. Přesto mnozí z nás jsou v chudý, protože chceme dát naše domovy více organizované vzhled. Pro tyto případy jsme nuceni uchýlit se k kutily řešení, která nabízejí malou plochu tohoto druhu.

Samolepky na zeď Deco prádelny

samolepka na stěnu deco prádlo

Nejpraktičtější způsob, jak postupovat, aby vytvořila malý kousek tohoto druhu je přizpůsobit výklenku pro tuto příležitost. Instaluje se jí pračku a sušičku, přičemž může být stanoven nějaký úložný prostor pro své výrobky a třídit oblečení. Pak jsme se najít způsob, jak zakrýt mezeru.

prádelna zařízení pokoj s výklenku ve zdi a závěsy

nápady prádelna dekorace malý prostor

K tomu můžeme také použít závěsy instalovány na zařízení. Je to ekonomičtější variantu pro zobrazení prostoru vyžaduje. A to může být dosaženo is malým rozpočtem!

nástroj pro správu Idea s výklenku ve zdi a vrata od stodoly

Malý prostor skladovací police triky prádelny

Kutilové mají další možnost: chránit své zařízení z pohledu s posuvnými dveřmi. Pro úspěšný rozvoj sázky mini prostor tohoto druhu, by to mělo stačit pohrát dveří dřevěnou stodolu. Zajistěte ho na nástěnné jednotky a získat kus pro pračky!

Jak získat více prostoru v malém existující prádelny?

bytového textilu malá prádelna area

Mít prostor pro své oblečení, to je dobré. Ale když tento prostor je velmi malý, musíme také být kreativní, aby se více prostoru pro všechny objekty, které chceme, aby jej nainstalovat. Pro tento účel, nic lepšího, než vestavěnými spotřebiči. Ale stále mají zvolit chytrý způsob.

Storage Idea prádelny levné

bunderie deco levné

V omezeném prostoru v místnosti nebo na stěnu jednotky nebo prostoru stroje našeho domu bude okamžitě více funkční výsledek, pokud má člověk možnost doplnit ji s některými háčky. Pověsit dvě látkové tašky a dostanete způsob, jak třídit prádlo. To vše, aniž by potřebovali dodatečný nábytek!

Skladování šedá a bílá v moderním domě

prádelna komora malá plocha domu

Optimalizovat uspořádání místnosti a užít si všechny malé rohy. V oblasti tohoto druhu, každý další centimetr lze použít k instalaci některé police šetří místo. Pravděpodobně budete hledat způsoby, jak dát do užívání; vyložit čištění a údržbu své domácí vůně; nebo používat zcela jednoduše ukládat ručníky nebo čistou utěrkou. Zde je návod, jak budete uvolnit některé další police ve vašem šatníku!

Malý dřevěný nábytek pro prádelny a sklepů

malé sklepy nábytek

Si představit stroj prostor mytí fungování, mobilizovat všechny chytré řešení dostupných na současném trhu. Získat sklopné stěny vlasů pro drobné předměty, jako jsou ručníky a ponožky. Neváhejte, a to buď, aby vám sloužit kus nábytku na kolečkách. Použít jako dodatečná podpora bude usnadňují ukládání pod pracovní desku, pokud nepotřebujete!

Nápady a inspirace pro rozvoj malých prádelen ve fotografiích

pohodlné prádlo malé plochy

A konečně, mají kreativitu a experimentovat s oblastmi, ve kterých budete třídit prádlo nebo prostor vyhrazený pro žehlení. A především, hledat způsoby, jak je uspořádat, aniž by blokoval přístup do jiných částí místnosti!

Moderní koupelna s mini prádelny

mini koupelnové prádlo

Záclony, nábytek a prostorově úsporné ukládání kolový jsou vaši spojenci; experiment s těmito chytrých řešení, která nabízejí cvičiště i když nemáte místnost speciálně věnovaný této funkce. Můžete zkontrolovat zbytek našich příkladech rozvoje malých prádelen zde:

Postavený skrývání pračku v malém bytě

prádlo skříň Layout malé byty

Malá skříňka s umyvadlem pro prádelny

malá prádelna potápí nábytek

Příklad plánování pro malé prádelny s úložným prostorem

malá skříňka skladování trik prádlo

Moderní nábytek pro prádelny

moderní domov nábytek prádlo

deco skladování nábytek prádelny

Umyvadlo deco moderní prádlo

Vedení sklad nábytku

idee dekorace praní malé byty

Rozložení malý prádlo skříň

prádelna potápí malý byt

pračka praní malé plochy

spíž police organizace prostor

idee deco spíž levné

Myšlenka šatník bílé prádlo

prádlo kuchyně AVCE

aménahement prádelna komora nápad

pračka koupelna moderní prádelny

Rozvržení moderní praní tipy

barva deco spíž skříň rozvržení

Pračce prostor koupelny Praní

deco moderní nábytek prádlo

prádelny storage cabinet

Skříň police malá čistírna

nábytek prádelna L


Like this post? Please share to your friends: