Deco jul

Chci svatební strom otisků prstů pro svůj velký den!

strom svatební stopa-making-sebe-modelu DIY-Easy

Co je to strom svatba stopa, jak a proč provést u příležitosti své zvláštní den? Tato zvláštní zpráva vám poskytne základní informace o jaký druh příslušenství strany a nabídne nápady pro její provádění a přizpůsobení.


Objev je rychle, níže!

svatební otisk strom knižní pozvánek, fingerprint

Strom svatba otisků prstů je pěkná alternativa k návštěvní knize je často děláno na den oslav. Abychom pochopili svou roli, musíme vědět něco o funkci svatební návštěvní knihy. Ta je jakousi prázdnou notebook, zdobené v souladu s přáním páru. To může být dosaženo samotnými nebo úzké (kamaráda, člena rodiny, kontroly) páru. Tam jsou také knihy hostů připravený k použití by se dalo koupit v papírnictví nebo objednávky online.

Návštěvní kniha nebo strom svatební dojem na její zvláštní den?

strom stopa manželství tisku modelu je-how-it-yourself Framework

Svatební host kniha si klade za cíl, aby vaše hosty, aby bylo ponecháno několik slov, podělit se o své přání a své dojmy ze dne oslav. Je to pěkné řešení pro páry, které chtějí suvenýr všech svých hostů. A je to také způsob, jak se dozvědět o zkušenostech každého ze svých přátel. Neboť víme, že pár zřídka mít příležitost diskutovat obšírně všem přítomným za jejich stranu.

svatební otisk tree-photo book příklad

To jsou vlastnosti a výhody svatební návštěvní knihy. Nicméně, v těchto dnech, mnoho párů vzdát tuto přílohu a rozhodnou se ji nahradit strom nesoucí otisky své hosty. To se vysvětluje tím, že provdala obecně chtějí mít paměť by mohly vést a vidět každý den ve svém domě. Kniha nabízí hostům možnost podělit se o své pocity, ale často končí právě uloženy ve skříni.

strom potiskem svatební foto-frame-Dore-idee

To není případ u stromu svatební otisků prstů. Ten je vystaven první být „podepsán“ všechny osoby vyzvány k oslavě.

Strom-a-svatební-stopa-deco-diy-svatební-idee

Poté, co se pár vrátil z líbánek, že promění výzdoba objektu zdi ve svém rodinném domě.

Co je to svatební strom otisků prstů a jaké jsou možnosti pro páry, kteří by chtěli udělat jednu?

Manželství stopa hřídel je v podstatě to, nebo vzor vytištěn na listu papíru nebo na jiném nosiči. Umístěna u vchodu do místnosti strany, nebo v jednom z jeho rohů, je doplní každý z hostů jsou žádáni, aby opustit své otisky prstů. Ten je obvykle aplikován na koruně stromu a tak napodobuje vzhled listu.

Strom-a-stopa-svatební-přírodní-color green-idee

Osobní podpisy jsou ponechány na papír pomocí inkoustové otisk. Barva je tento zvolit předem osobou, která se stará o výrobě hřídele (ženatý, příbuzného, ​​družička ...).

Přizpůsobit svatební strom otisků prstů

Strom-a-stopa-manželství-romantický pastelových barvách

Kromě toho, že krásné vzpomínky na své každodenní párty, svatební strom nabízí spoustu možností přizpůsobení. Můžete si vybrat z několika barev, stylů a materiálů pro výrobu takového příslušenství.

Jak přizpůsobit svůj svatební strom hraní s barvami

Boční barva, jedna je zatím rozhodnou pro palety odstínů, které nás nejvíce přitahovaly. To je koordinovat s hlavním tématem strany nebo s důrazem jeho dekorace.

Strom-a-svatební-stopa-a-do-it-yourself, DIY-deco-black-and-white

Kromě toho je také možné vsadit na palety barev, které se shodují vnitřku rodinného domu. Myslím, konkrétně do oblasti svého domova, kde jste vystavit svůj svatební strom otisků prstů a zjistit, jaké jsou nejlepší barvy pro místnosti vašeho domova.

Strom-a-svatební-footprint orámované-picture-deco-wall model

Zatímco strom sám o sobě je obvykle maloval v odstínech černé, stopy, podle pořadí, může být provedena v jednom odstínu nebo ve třech nebo čtyřech různých barvách.

tree-dutina-book svatební bílé framework

Nad svatební otisků prstů stromové například ve třech barevných provedeních: černé, růžové a fialové. Černá barva se používá pro kreslení stromu a pro výpis jména nevěsty a ženicha a datum oslav. Hosté opustili své otisky prstů s barvou v pastelových barvách. Dokonce si myslel, jak dělat několik kláves u paty stromu, jako kdyby některé listy spadl z jeho koruny.

stylové svatební doplňky-deco exteriér

Barvy jsou pouze možnost personalizace mj. Podívejme se nyní vidět druhou originální možnost: používat originální média pro jeho sváteční strom!

Který původní médium použití přizpůsobit jejich příslušenství otisky prstů?

Svatební stromy jsou obvykle vyrobeny na jeden list papíru. Kmen a větve jsou často vypracovány přímo na bílé ploše, že hosté jsou požádáni, aby zdobí celou řadu obrazů.

Strom-a-svatební-stopa-rolnické-rose-how-to-stromových výzvy

Zatímco papír je klasický a jednoduchý prostředek k použití, to není zdaleka jediné médií dostupných pro dřevo svatební otisků prstů. Ve skutečnosti, to je docela možné vytvořit takovou příslušenství výrobce s plátno nebo dřevěné podpěry.

Model-tree-book-stopa-svatební venku

Plátno je výborným řešením pro ty, kteří chtějí vystavit své strom na zdi svého domova. Více elegantní a elegantnější než jeden list, textilie nyní připravena k tisku obrázků. Takže si můžete objednat tisk ze stromu na plátně předem a požádat své přátele, aby opustit své otisky prstů.

Strom-a-svatební stopa malování-plátno model

Pokud máte přítele, který je dobrý v malování, zeptejte se jich vytvořit strom na plátně, ruční práce! Jednalo by se o originální dárek pro vaši stranu a unikátní stolní dekorace pro váš domov.

Strom-a-svatební-stopa-wood-frame-dekorace Photo

A to je myšlenka, která potěší ty, kteří mají rádi přírodní dekorace: pomocí dřevěných desek jako podporu pro své strom svatební stopy! Pokud jste se rozhodli vsadit na tuto možnost zvolit světlé barvy, jako je bílá a žlutá. Budou vypadat lépe, a to zejména na deskách tmavých tónech.

Strom-a-stopa-svatební-mycka-wall-dekorace-ruční

Konečně třetí zajímavou možností, pokud jde o podporu: a nástěnné dekorace deska. Malý romantický, porcelán deska je vynikajícím doplňkem k romantické svatební téma nebo zemi. Poté, co svůj den oslav, stane se dekorativní akcent k zavěšení na kuchyňskou stěnu nebo jídelně!

Proč stromu svatební otisky?

Zatím jsme jen mluvili o manželství stopě stoly ve tvaru stromu. A i když tento tvar je klasický a velmi populární, to může být nahrazeno několika dalšími obrázky. To je náš třetí myšlenka přizpůsobení pro takové tabulky.

Strom-a-stopa-svatební-žluto-černý rámec

Proto obraz stromu na jeho návštěvní knihy otisky? Vzhledem k tomu, strom je symbolem dlouhověkosti a odolnosti vůči výzvám jsme zahájili život. To je také způsob, jak reprezentovat rodinné zvyšuje jako koruny stromu. Koneckonců, není náhodou, že mluví o rodokmenu!

idee-deco-zen-stopa-svatební stůl

Jaká řešení pro ty, kteří si nepřejí, aby se všechny tyto klasické metafory? No, buďte ujištěni, že jsou četné. Jsou zkoumány v následujícím oddílu.

Co alternativa k stromové výkresu?

Jak už jsme řekli, strom je symbolem lásky a rodiny. To osloví páry, kteří mají rádi tradice a klasické a elegantní výzdoby. Pokud jde o ty, kteří se svést myšlenkou podpisů na otisky prstů, ale nejsou připraveni vybrat strom, zde jsou některé šetrné řešení:

Strom-a-stopa-svatební-picture-photo-frame-car

Obraz z auta s balónky inspirované tradicí, že nevěsta a ženich opouštějí oslav s vozem speciálně vyzdobené. Provozují syn, balóny nahradit korunu stromu a aby vaše rodina opustit své ochranné známky.

Strom-a-stopa-svatební-car model oženil-ball

Samozřejmě, že každý pár si může svobodně vybrat model vozu, barvy a dekorační přízvuky. Foto vintage verze a model typu animovaný seriál a zábavné barvy, pravdivý obraz o svém autě, vidíte!

Strom-a-svatební-footprint páv zelená modrá framework

Obraz páva rovněž nabízí ty, kteří hledají alternativu k tradičnímu manželství stopě stromů. Krása páv a jeho opeření je jedním z vysvětlení popularity tohoto ptáka výkresů.

Strom-a-stopa-svatební-idea-diy-deco-original-ženatý

Kromě toho se páv je široce považována za královskou zvířete. V minulosti se tento pták byl dokonce považován za symbol bohyně Juno, manželka Jupitera, který ztělesňuje příkladnou ženou.

Některé představy o přizpůsobení se vzal

Kromě těchto možností, existuje celá řada zlatých Book Layout stopy po manželství, které jsou soustředěny kolem páru v centru pozornosti. Několik příkladů:

idee-deco-Wall-svatební-stromové dutiny

Nevěsta je centrem celodenní oslava lásky páru. To je důvod, proč reprezentace může také inspirovat původní strom svatba prstu. V tomto případě bude její šaty zase do prázdného prostoru, kde si hosté budou připojují své podpisy.

Strom-a-svatební-stopa-example-table-deco-wall

V opačném případě vyberte snímek, který představuje dva se vzal. Výše, příklad tohoto druhu stromu s kresbou dvojice líbání pod větvi. Jeho prázdné listy jsou připraveni přivítat hosty na otisky prstů.

Strom-a-svatební-stopa-a-print-photo-deco-wall

Zde je další dobrý nápad, který navazuje na téma pár. Nahrazuje Stejně tak poboček luceren nad hlavami ženatý.

originální svatební Stopy stromy inspirované páry sdílená vášeň

Mnoho moderních páry sdílejí společné vášně. Sportovního, hobby, láska ke zvířatům ... inspirovat ve své návštěvní kniha ve tvaru otisku prstu!

Strom-a-svatební-footprint model-bike-frame-idee

Na snímku nahoře, příkladem této možnosti s kole s různobarevné balónky. Dobrý nápad pro zvláštní den páru, který miluje přírodu túry!

Strom-a-stopa-svatební nápad, dekorace, originální fóra

Váš vášní je vaření a kulinářské experimenty? Poslat ho do knihy návštěv na otisku prstu ve tvaru sklenice!

Strom-a-stopa-svatební-dekorace-wall-original-table

Milostné dopisy a klasická díla, budete mít stejný názor na nejlepší román světa? Ať je to tak motivu pro váš stůl stopa svatební!

Strom-a-stopa-svatební-dekorace-romanticko-kreslení

Pokud jde o tvůrčí dvojice, budou pravděpodobně rozhodnout vypracovat svůj vlastní strom svatební stopu. V tomto případě budou moci vybrat všechny podrobnosti o jejich strany příslušenství, počínaje jejím tématem a odstíny k použití.

Jak strom svatba stopa?

Deco-shaft-stopa-zve Framework panelové

Ale nebojte se, není třeba, aby byl velký umělec, aby se její strom svatba prstu. Následující část nabízí jednoduchý způsob, jak učinit takové příslušenství pro svůj večírek.

Uskutečnění stopy tabulky manželství, jaké jsou možnosti?

A pro tento záznam je tak úplná, jak je to možné, doporučujeme vám navrhnout také jak sbírat otisky prstů své hosty.

Strom-a-svatební-stopa-draw-it-yourself-idee-plátno-paper

Vytvoření manželství stopy tabulky je poměrně snadný úkol. Chcete-li kreslit, pokusit se načrtnout trup a pobočky s tužkou. Jakmile jste spokojeni s výsledky, jít podruhé s černým inkoustovým perem. Nechte zaschnout před vystavením stromu den obřadu.

tree-svatební tažení-personalizuje

Takové manželství deco DIY tabulce je levná a kreativní řešení. Domovník výroby mohl přidat nejrůznější zajímavé položky ...

Strom-a-svatební-stopa-monochromatické orámované dekorace

Nejste velmi nadaný pro kreslení nebo nemáte moc času, než vaší strany? Takže vsadit na druhou možnost: otisků prstů stromu stáhnout a vytisknout. Navštivte jednu z mnoha webových stránek, které nabízejí bezplatné šablony uložit na svém počítači. Vybrat ten se vám líbí a stáhnout soubor. Pak, v době, vytisknout na papír nebo na fotografii plátně.

Strom-a-svatební-stopa-a-do-it-yourself model

Zde je příklad strom panna stopa. Můžete použít tyto šablony, jak je, nebo upravit je dál. Chcete-li to provést, přidejte jména nevěsty a dnem oslav ručně nebo s příslušným softwarem.

stopa-svatební-color-žluto-idee

To se zdá být zřejmé, ale netřeba říkat, nicméně: prázdný strom otisků prstů, ať už domácí nebo vytištěné musí být vypracována bez listí. Ty budou přidány později a bude mít formu zobrazení vašich přátel a rodinných prsty.

Strom-a-svatební-stopa-jména-zve model-DIY

Co se týče jména hostů, přijmout řešení, které si myslíte, že je nejvhodnější. Ať si napsat jejich jména, nebo to udělat sám předem!

Můžete si také vytvořit strom na dřevěném podstavci!

Dříve jsme hovořili o různých médiích můžeme přijmout jeho malování Impression. Tady je trochu vysvětlení o tom, jak vytvořit strom na dřevěných deskách.

Hřídel-a-stopa-svatební-board-dřevo dekorace přírodě

Za prvé, připojte obraz dle vlastního výběru na dřevěnou podložku favorizovat světlé barvy. Pak se přidá několik dekorativní detaily (jako ptáci na obrázku výše). Nezapomeňte si poznamenat jména snoubenců a datum oslav ve spodní části tabulky. Nechal před dotazem svým přátelům podepsat s prstem v suchu!

Kam umístit svůj obrázek panenský stopu a jak pozvat příbuzné, aby ho naplnit?

V návaznosti na tyto návrhy, jak vaše kniha se objeví v tisku svatby, pojďme mluvit o tom, jak prezentovat během dovolené.

strom-svatební-otisků prstů jména-výzvy

Neexistuje žádné pravidlo týkající se konstrukce prostor věnovaný tabulky stopy. Bude řídit praxi a organizaci uvažujete.

Strom-a-stopa-svatebčany-a-modelu build-idee

Najetí svatební strom otisků prstů u vchodu do obřadní místnosti. Pak požádat všechny, aby jej podepsat před odchodem na večeři. Nebo zvolte roh v hale a vstoupit na území obsazené tabulkových stopy s malou nenápadnou znamení.

Strom-a-svatební-footprint rámcové libra-gold-zve-print

Mějte na paměti, že všichni vaši hosté nebudou obeznámeni s postupem! Senioři budou pravděpodobně potřebovat trochu vysvětlení. Pokud je to možné, požádejte přítele, aby zůstali v blízkosti stromu na pomoc těm, kteří se zdají trochu ztratil.

Strom-a-svatební-stopa-libra zlato-obrazy-výzvy

Přede dnem konání vaší party, zvolit barvy, které chcete vidět na vrcholu vaší strom svatební stopu. Získat inkoustové potiskem vybrané odstíny.

Strom-a-stopa-svatebčany-book-gold-má-how

K zajištění pohodlí svých hostů, naplánovat stůl, na kterém uvedete všechny potřebné nástroje. Strom bude zabírat střed tohoto provizorního stolu.

Strom-a-svatební-stopa-a-print-download-příklad

Kolem něj, aby se vaše inkousty, pera, můžeme snadno ubrousky čisté inkoustové skvrny od prstů. Také nezapomeňte nechat malý znak s příslušnými pokyny. To umožní, aby svým blízkým sdělit podepsat manželství stopy strom iv případě, že osoba odpovědná za vedení momentálně chybí.

Strom-a-svatební-stopa-jména-zve-libra zlaté fóra

A konečně, pokud je ještě krásnější paměť, neváhejte se zeptat své hosty, aby psát jejich jména nad jejich stopy. Tímto způsobem můžete bavit identifikaci stopu každého z svými blízkými!

Strom-a-svatební-stopa-a-download-tutorial-idee

Strom otisk prstu, a to nejen pro svatby!

A v případě, že myšlenka takového stolu vás přitahovalo, můžete také rád návrhy na obrázky níže. Inspirujte se-in k vytvoření podobné stromy u příležitosti narozenin, křest, miminko nebo vánoční večírek!

Strom-a-svatební-footprint model, cupcake, dort

Strom-a-svatební stopa zimní dekorace, vánoční téma

Strom-a-stopa-svatební-ring-žluto-kniha zve


About the author

admin