Deco jul

Spadnout řemeslnou činnost pro děti i dospělé v 84 nápadů

manuální činnost podzim dítě-adult-idee-DIY-deco přírodní

Jeden z nejromantičtějších roku již dorazila období! A spolu s ním, barevné listy, šišky, kaštany, žaludy, kaštany, dýně ... To vše nepochybně nás nutí chtít pohrát a vyzdobit náš interiéru i exteriéru.


Objevte náš výběr 84 nápadů manuální činnost na podzim pro děti i dospělé!

Pokles manuální činnost pro děti i dospělé v 84 kreativních nápadů

manuální činnost podzimu dospělé dítě střapce DIY myšlenku

Podzim je ideální období pro manuální a tvůrčí činnost. Příroda se připravuje na své dlouhé zimní spánek a my pro chladné dny! Pokud jste se ještě nerozhodly, co dělat během deštivého víkendu na podzim, řemesla DIY, pro dospělé a děti, jsou ideální způsob, jak se bavit doma se svými dětmi při vytváření objektů originální dekorace.

Manuální Fall aktivity: proměnit legrační dýně vázu

manuální činnost podzim dýně dospělé děti váza květiny deco myšlenku

Existuje mnoho řemesla a řemesel s listy stromů, šišky, žaludy, kaštany můžete snadno udělat doma. Tam jsou kreativní techniky, které nám umožňují provádět malé zázraky se vším, co nám příroda může nabídnout.

Manuální Fall aktivity: ozdobíme šišky

manuální činnost podzimu dospělé dítě nápad šiškami kutilství dítě činnost

Je-li v létě přednost světlé, osvěžující barvy, pádě, vitríny v teplých barvách a ikonické materiály sezóny. Zvou ducha nejromantičtější a melancholickým ročním období přes. Prohlédněte si naši galerii řemeslných myšlenek a originální výzdobou a zapojit své děti do těchto tvůrčích aktivit! Naleznete návrhy pro kutily přírodním dekorem na manuální činnosti podzimní téma nalezených objektů venku nebo v jednoduchých materiálů získat.

Ručně spadají aktivity: Pozvat nejromantičtější sezóny domů

DIY manuální činnost podzim dýně pinecone zdobení idea

Máte strom ve své zahradě nebo si vychutnat parkoviště u vás? Takže si malou procházku a sbírat listy mnoha druhů. Pak dal suché plochý tisk.

Výzdoba stolu s strom listí v podzimních barvách

bezlistý strom zdobení idea tabulka podzimní dítě manuální činnost

S listy stromů, je možné provést mnoho různých DIY projekty. Vytvoření věnec je skvělý způsob, jak přivést romantické podzimní barvy uvnitř domu nebo terasu.

Garland listů k dekoraci uvnitř nebo vně

manuální činnost na podzim dítě deco DIY DIY nápad

K dosažení tohoto cíle, uvedete řetězec nebo pásku a pak pověsit listy. Tento design je ideální pro montáž na stěnu, strop a krb. Navíc je obnovitelný! Jakmile list mizí rychleji než ostatní, není nic jednoduššího, než změnit!

Crown listů a malé dýně

dítě manuální činnost listy deco dýně stromu

U základu svého věnce, můžete použít základní drát korunu železa nebo dřevěné věnec základny. Nejsnadnější je vytvořit sami pomocí suché větve stromů.

Koruna větví a listí stromů vyzdobit vchodové dveře

crown listy strom žaludy ozdobit dveře vstupní kutilství myšlenku

Tyto větve suché jsou ideální pro vytvoření korunu, kterou lze nainstalovat na přední dveře. To bude vaše velmi útulný dům. Přidejte některé malé šišky, žaludy, malé jablka a další.

Textilie imitující věnec listy stromů a střapce

manuální činnost dítě kutilství idea kutilství pád dekor

Ozdobit pak krásnou stuhou v barvách podzimu. A je to! Podařilo vám nádherný podzimní dekorace!

DIY dekor s listy padají a manuální činnost s rozkládacím papírem

manuální činnost podzim origami, snadno idee-deco

Kromě listí, které lze nalézt mimo existují i ​​způsoby, jak vyrábějí své vlastní pád list papíru. Pak jsme se použít k ozdobení pobočku nebo kmene stromu, které mají být uvedeny do vázy. Výhodou této myšlenky padají ruční činnost? Je přirozené, ale také udržitelný, protože listy papíru není pravděpodobné, že slábnout. Ano, můžeme takovou DIY dekorace umístit kdekoliv v domě!

skládání origami, aby se dosáhlo list papíru

Myšlenka deco-pádu Origami-skládací papír listů

K provedení této podzimní projekt manuální činnosti, získat origami papíru, dřevěnou tyč a vázu (volitelné). Ty by také potřebovat nějaké lepidlo nebo syna zabezpečit složený papír listy na stopce. Dále složit papír, jak je znázorněno na obrázku výše. Můžete si vybrat listy papíru v symbolických barvách sezóny (červená, oranžová, žlutá ...).

Deco nápad s mrtvé listí origami papír

manuální činnost podzim DIY-deco-idea-násobný papír

Jakmile je listí origami papír vyrobený, zajistěte, aby dřevěné tyčinky s lepidlem nebo s trochou drátu. A je to! Nyní máte objekt dekor levného podzimu, zelené a udržitelné pro zobrazení u vás doma!

Koruna větví zdobené listy

dveřního pád deco crown kutilství listy větev stromu

Idea pád koruny k bráně

Deco vstupní korunové kutilství větve'arbre citrouille idée

Na podzim můžete také vyzvednout šišky, žaludy, kaštany a kaštany. Tyto materiály umožňují realizaci mnoha tvůrčích zdobení nápady, které jsou ideální pro děti.

Nápady manuální činnost pro děti i dospělé, jak dosáhnout s třásněmi

Aktivita na podzim dítě DIY nápad kutilství kutilství kaštany

Ty dub a / nebo kaštan strom, který roste v parku u vás? Na podzim, určitě produkovat tisíce žaludy a kaštany pádu. Žaludy a kaštany jsou ideální pro použití jako sezónní dekorace.

zdobení idea pozastavena se střapci

Deco nápad kutilství dítě pádu žaludy pozastavení aktivit

Jakmile budete mít potřebné materiály, to znamená, kaštany a žaludy, kterou můžete udělat společně se svými dětmi. Snažte se, aby malá zvířata veškerá sranda: ježky, koně a mnoho dalších, jak je znázorněno na obrázcích jsme shromážděných pro inspiraci.

Králíci vyrobené z kaštanů a kusy dřeva

Spadnout zdobení nápad interiér kutilství dětské aktivity

Chcete-li tuto zábavu projektu a sdílet okamžiky se svými dětmi, je třeba párátka nebo dřevěné špejle, nůžky a malý nůž.

Pěkný malý sněhuláci z kaštanů a párátka

manuální činnost na podzim dítě dekou původní myšlenku

Nápady, aby se dosáhlo s kaštany a žaludy

kaštan koruna dítě činnost na podzim dítě aktivitou kutilství idea

Malá koruna kaštanů snadno vyrobit

kaštan koruna DIY DIY dekorace nápad na podzim dítě činnost

Originální výzdoba: malé zelené dýně proměnil střapci myšlenku Inspired by Charm

kutilství pád dekor idea dýně žaludy dítě činnost

Malí lidé z kaštanů

Deco idea podzim dítě činnost DIY Deco kaštany

Dokonce i ve svém přirozeném stavu, žaludy a kaštany udělat krásný sezóna dekorace. Můžete je umístit v krásném košík ovoce nebo jednoduše dát je na talíři. Tato myšlenka snadného DIY podzimní výzdobu vás očaruje, pokud se vám líbí příslušenství minimalistické inspirovaný.

Žaludy: nádherné dekorace na podzim

Aktivita dítě deco DIY DIY kaštan dítě činnost

Níže vidíte myšlenka minimalistické dekorace snadné dosáhnout. Jedná se o projekt, který se vás zeptá se držet žaludy na bílou tabuli a pak nainstalovat na zeď. Ozdobit ve vašem obývacím pokoji nebo hale a vyzvat podzimní atmosféru doma!

minimalistický dekorace nápad se střapci

Spadnout Design Manual střapci dětské aktivity DIY myšlenku

borovice jablka jsou také nádherné podzimní dekorace. Umožňují realizaci mnoha svépomocných pracích. Jejich příjemný tvar slavný mezi dětmi.

Idea manuální pokles aktivity přirozeně inspiroval - s vlastními textilními třásněmi!

DIY nápad-podzim-snadno-tutorial-dekorace-přírodní

Stejně jako listy, žaludy jsou přírodní objekt, který inspiruje nejvíce kreativní uživatele, aby trvalé otřesy. Mají být použity jako jejich fyzické protějšky, ale mají tu výhodu, že jsou opakovaně použitelné! Lisa domů Dekotopia právě dostal za úkol představit udržitelné alternativu k přírodním žaludy. Sdílíme s vámi pod tutorial.

Materiály potřebné k vytvoření trvalé podzimní dekorace DIY

Fall-idee-DIY-deco-DIY, snadno

Tato příručka projektová činnost je dodáván ve dvou verzích. Jedním z nich je, aby zelená střapec, druhý hnědý žalud. Materiály a postupy trochu v závislosti na verzi lišit.

Materiály pro zelené verzi žaludu:

  • z vlněné plsti;
  • žalud čepice;
  • vhodné jehly;
  • lepidlo.

Materiály pro hnědé žalud:

  • z pytloviny (nebo jiný kus tkaniny v hnědé barvě);
  • nůžky;
  • jehly;
  • malý syn;
  • lepidlo;
  • žalud čepice.

Tutorial podzim manuální činnost - jak se dělá zelený žalud

idee-activity-tvůrčím výzdobě podzimu ne-drahá

Pro zelené žaludu verzi, postupujte podle následující návod výše. Chcete-li začít, vzít kus vlněných plstí a role do tvaru mini míč. Jakmile jste spokojeni s výsledky, snížit horní část míče. Pak naneste lepidlo na vnitřní straně žaludu víčka. Nakonec zajistěte míč v plst Vlněná čepice. Nechat před použitím jako objekt DIY podzimní výzdobu suchu!

Pak Tuto pád dekor - hnědé žalud k sobě samému

dekorace podzim-a-do-it-yourself-tutorial

Druhý střapec tvorby možností je, že hnědé barvy. K tomu můžete použít zbývající vlněné plsti konce předchozích projektů. Budou použity k vyplnění malý váček vyrobený v pytloviny. Chcete-li to udělat, pomocí malého syna a jehlu. Před úplným zavřením krytu, vyplnit ho cítil vlny zbytky. Jakmile je kryt kompletní, snížit zbytek a syna plátna a juty. Nakonec naneste lepidlo na klobouku žaludu a připojit ji do vaku prováděné.

Podzimní dekorace dělat se s textilními třásněmi

DIY-fall-idee-deco-druhu-tutorial-DIYPoužijte tyto pěkné malé střapce na výzdobu interiéru či exteriéru. A vychutnat si jemné a trvalé pádu dekorace pro měsících!

šišky a žaludy složení v misce

Deco idea pinecone podzim žaludy dítě DIY manuální činnost

Někteří to vědí jako „kužel“, ale v hovorovém jazyce je známý jako „šiška“. Symbol podzimu, zimy a Vánoc, přijde do našich domovů v prvních dnech podzimu. Tyto šišky jsou pěkné dekorace, která je velmi odolné a dlouho vydrží.

minimalistické borová šiška věnec co do činění s vlněnou šňůrkou

věnec borovice apple pozastavena kutilství pád dekor

V věnec k dekoraci stolu uprostřed, talíře nebo vytvořit jiné ozdoby, znaky, korunky, pendouilles a tak dále, borovice kužel je přirozený objekt snadno ovladatelný, citlivý na mnoho transformace. Procházet fotografie v této části, aby vás přesvědčit!

Krásné koruna šišky a hlavy pro přední dveře

crown borová šiška kutilství dítě činnost

šiškami složení a listy stromů

šiškami složení listy stromu podzimní dekorace myšlenku

jablko koruna idea větví borovice zdobený stuhou

crown list-tree-DIY nápady

Crown žaludy a šiškami výzvu podzimní ducha domů

Crown kutilství nápad šiškami Deco střapce padat aktivitu

borová šiška věnec žaludů a jablek

jablko koruna šišky střapce dekorativní vstup dveří

Visí borová šiška věnec a kamínky

Deco udělej kutilství idea apple pinie odpružení

Idea korunka s šišky a červené rostliny

Spadnout deco nápad kutilství dveří šiškami

A co víc romantičtější než déšť a zapálil měkkou svíčkách

Tabulka dekorace s svíčky, šiškami a malé dýně

Deco tabulka podzimní dýně nápad svíčka šišky

V létě, na jaře, na podzim nebo v zimě, svíčky jsou vždy magické dekorace a vytvořit atmosféru více kuklu.

Idea stolní dekorace v barvách podzimu

Podzimní výzdoba stolu idea svíčky šiškami kutilství

Všichni víme, že výraz „jedno jablko denně udrží lékaře pryč“ ( „Jablko denně udrží lékaře Remote“)? Ano, víme, že veškeré nutriční výhody jablek ... Ale mysleli jste, že můžete použít, aby se krásné podzimní dekorace? Jeden z našich srdečních výzev k této sezóny je jablek svícny.

Nápad, aby se s jablky a svíčkami

Myšlenka jablka manuální činnost dítě DIY svíčky

Pro tento projekt odstranit srdce jablko s malým nožem. Potom vložte zástrčku do otvoru. Můžete také nalít horký vosk, aby se svíčky ve tvaru jablka. Umístěte podzimní dekorace a prováděny ve velkém koši nebo uložit je na povrchu o jednu.

zdobení nápad nosit s jablky a plovoucí svíčky

Deco myšlenka podzimní šiškami kutilství listí svíčky

Svícen pád dekor dělat sám jablko

podzimní dekorace-a-do-it-yourself-apple-svícen

malé jablka složení můžete pozastavit ozdobit interiér či exteriér

jablka složení idea kutilství manuální činnost na podzim dítě

Rozloučit na léto, tak proč ne, aby se tyto krásné závěsné slunečnice koule? Malé letní dotek do svého domova!

Úder srdce: slunečnice visí koule

Suspesion-deco-tornesol-kutilství

Pád dekorace vytvořit svůj vlastní s dýní? Dýně jsou jedním z velkých symbolů podzimu a Halloween. Chutné a pestré, jsou ideální pro vytváření originálních dekorativních projekty. Jeden z našich oblíbených nápadů je, že dýně váza.

Tři nápady pro podzimní dekorace s dýně na zdobení obývací pokojPodzimní dýně dekorace nápad kutilství dítě činnost

Vytvořit dýně vázy není vůbec složité. A to je velmi dobrý nápad, aby zdobí jeho vnitřek jako jeho vnější prostor. Kromě toho takové uspořádání je docela sezónní a ideální pro Halloween party!

Tři Květinové dýně váza

kutilství pád dekor idea dýně váza květiny zdobí prostor

Chcete-li dýně vázu, řezané na vrchol a vyprázdnit. pak musíte umístit aranžmá nebo kytici čerstvých nebo sušených květin v barvách podzimu. Chcete-li nainstalovat čerstvé květiny, najít malou vázu s vodou v něm. Potom vložte vázu do dýně. Chcete-li umístit hrnkových květin, zvážila talíř v dolní části dýně pro přebytečnou vodu při zalévání.

U čerstvých květin, nainstalovat vázu s vodou v dýně

deco podzim dýně váza květiny zdobí kutilství nápad prostor

Je důležité si uvědomit, že jakmile rozříznout, bude dýně nevydrží příliš dlouho. Chcete-li zpomalit úpadek, tam je speciální technika pro úspěch této delikátní operace. Rub vnitřek dýně se starým hadrem namočeným v malém množství bělidla. Při použití této metody používat rukavice.

Krásná váza dýně s kyticí růží, zdroj: učinit svět roztomilejší *kutilství idea deco růžová podzimu dýně váza kytice

Velká kytice čerstvých květin v dýně váza

Velké dýně váza kytice květů patří zdobení myšlenku

Aranžování květin v malé dýně, zdroj Víno a Glue

Spadnout deco představu DIY dýňová květiny zdobí intériur pád

Kytice v barvách podzimu

deco podzimní kytice květin dýňová zdobení vnitřní dětské aktivity

Orange kompozice s květinami a malými papriky v dýně

dýně zdobení prostor manuální činnost dítě kutilství

Realizovat tuto myšlenku modré dýně vázu nalézt na vytvořený Life blog, máte dýně, nůž, lžíce, barev a květin dle vlastního výběru. Je lepší najít bílé dýně na laku mohou držet lépe.

Dýně malované modré a krásné kytice květin, zdroje a myšlenku: The Life vytvořený

dýně dekorace podzimní kytice kutilství idea dítě činnost

Podzimní složení dýně a listí zdobí mimo

listí dýně idea interiér dekor trakař zdobí venkovní prostor

podzimní dekorace s malým a velkým dýně proměnil v bahně

dýně zdobení prostor pokles květiny idea dítě činnost

bílá dýně s kyticí krásných květin

dýňová výzdoba krytý květina nápad kutilství dítě činnost

Idea podzimní dekorace na stůl venku

Podzimu dýně dekorace šišky DIY nápad aktivita Deco

Složení s větvemi a strom listí v duchu Halloween party

listy stromů zdobí podzimní dýně váza kutilství nápad větve

přírodní stolní dekorace nápad na podzim s dýní a kukuřice

idee-dekorace-podzim-type-table-but-dýně

Idea manuální činnost podzim dítě - dýně malování

manuální činnost podzim dýně-deco-halloween

Na dotek jiskru k jeho pádu barvy, můžete použít malý trik: malovat dýně v barvách dle vašeho výběru. Jedná se o jednoduchý a vzrušující podzim manuální činnost pokusit se svými dětmi. Nežádoucí materiály pro tento projekt, budete potřebovat nějaké dýně na velikosti vašeho výběru. Prosím také malovat v různých barvách. Chcete-li upravit více dýně, aby jedna nebo více jednotek lepenkovou papír.

Deco idea Pumpkin originální malba na podzim

deco podzim-paint-dýně, halloween-snadno

Předtím, než budete skákat do barvy dýně, ačkoliv jejich povrch čistý a suchý. Pak použít výše vzoru cut lepenkové papír. Pokud chcete, aby dekorace s geometrickými tvary, můžete použít i trochu lepidlo ochranný nátěr.

DIY dekor podzim s dýní

Projekt-kreativní-fall-deco-halloween dýně

Štětcem naneste barvu dle vlastního výběru na plochu dýně. Použijte barvy vhodné pro použití, které chcete, aby vaše podzimní dekor objektu (uvnitř nebo vně).

Dýně zdobené pro podzimní atmosféra

DIY-deco-fall-idee-DIY, snadno

Nechte zaschnout před vyjmutím vzor povrchu dýně. Pro déle trvající výsledky, můžete také použít vrstvu laku nad barvou.

Deco myšlenka k pádu uvnitř nebo venku s malovanými dýně

Fall-deco-paint-dýně, animační programy pro děti

Místo předměty vyrobené s touto myšlenkou spadnout manuální činnost na terase, v kuchyni nebo v krbu. To vám umožní těžit z tématu a atmosféry plné barvy v celém podzimních měsících!

Spadnout ozdoby uvnitř s malými barevnými dýně

Idee-dekorace-podzim-house-no-price-druhu

DIY přírodní dekor na podzim s věnec větvičky

Fall-Deco-Kind-krbová-dýně-girlandy-větvičky

Idea podzimní barvy a dekorace, aby vaše vlastní s dýní

DIY-deco-fall-má-to-vytvoří sám-modelové-DIY

dřevěné kolečko zdobené dýně a velikostí různých tvarů a zeleninou

Dýně Deco dřevěný trakař kutilství exteriér zdobení idea prostor

Staré trakaře jsou nádherné dekorace pro vstup a terasy domu. Máte-li jeden, dát uvnitř dýně, větve, šišky a další.

Staré kovové kolečko zdobené dýně a borové šišky

Deco nespadají trakař recup nápad DIY dýně šišky

Složení inspirovat barvami podzimu zdobí mimo dům

zdobí venkovní prostor podzimní nápad dýně listy stromů

Černé kolečko zdobené dýně a suché větve stromů

Deco nespadají zdobit dýně idea vesmírné ručně dětské aktivity

Kolečko s originálním dekorem inspirovaným Halloween party

zdobí venkovní prostor nápad kutilství aktivity trakař dýně

Authentic staré dřevěné kolečko zdobené dýně a pšenicí uvnitř

Spadnout zdobení nápad činnosti spadají mimo dýně

Trakař může snadno proměnit v originální truhlík

Deco exteriéru dřevo DIY nápad spojka prostor zdobit podzim

Vchod je první prostor, který může být viděn v domácnosti. To je vizitkou našeho životního prostoru. Vchod do našeho domu oznamuje atmosféru uvnitř.

Originální mat barevné a dřevo pro radostné atmosféře

Deco vstup mat idea padat manuální činnost

Proč ne instalovat rohožku zajímavé oživit deštivé dny? Podložka je vynikající volbou pro výzdobu svého vstupní estetickou a praktickou najednou.

Mat odpovídající barvy koruny zdobí přední dvířka

rohožka vstupní prostor zdobí podzimní dveře věnec myšlenku

Hlavní vchod krásně zařízené v barvách podzimu, idea Naše Southern Home

Deco DIY nápad terasa dítě účastní činnosti brány

Vstup dekorace v duchu podzim s věncem a věnec listů

bezlistý strom zdobení idea kutilství vstupní dveře mat koruna

Mat black v duchu podzimu

zdobí venkovní prostor vstupní idea rohož

Vytvářet, vymýšlet, řemesla, zdobení a hlavně se bavte! Udělat jednu z našich mnoha pád řemeslných myšlenek se svými dětmi strávit zábavné tvůrčí okamžiky v této sezóně!

Spadnout věnec s listy stromů, idea Doma Mluvení

List koruna hřídel kutilství idea kutilství větve stromu dítě manuální činnost

Deco nápad s podzimní listí a kutily dítě

manuální činnost podzim dospělé dítě opustí podzim žaludy DIY

Můžete najít ještě další originální nápady řemesla kliknutím na odkaz níže:

*Tvorba World roztomilejší

* Celkový vytvořený Life

* Víno a lepidla

* Naše Southern Home

* Doma Mluvení


About the author

admin