Lebka jako Halloween make-up – anews24.info

Lebka jako Halloween make-up

halloween make-up Mexické žena žijící mrtvé umění

Proč lebka jako make-up je tak vyhledávaný pro Halloween party? Dále jen „skullspiration“ nebo umělecký obraz lebky, vstoupil do módy nějakou dobu ještě velmi hodně v módě dnes, je pravda, inspirací pro všechny, kteří chtějí, aby jej v průběhu Halloweenu.


black and white make-up žena prezentovány s modelem

černá bílá kostra make-up žena modelka

módní nadšence, ať už ze strany značek výrobců nebo ventilátory a spotřebitelů, to vše spadá pod vlivem neúnavné obrazem lebky. Pokryté malými diamanty nebo fluorescentní barvy, lebka je již dlouho obraz vytištěn na oděvu nebo zdobení několik doplňků.

Halloween make-up populární lebka v Mexiku

halloween make-up barvy Mexické ženy v krvi

Lidská lebka zastoupena také krystal je oblíbené téma pro fanoušky ezoterika a legend. Udělují nadpřirozené schopnosti, zatímco s ohledem na to jako pozitivní objekt.

black and white make-up velmi módní žena

bílý make-up skeleton černoška móda

Vodoznakem či nejsou doprovázeny nejčastěji dvojici zkřížených holenní a symbolizuje smrt, lebka dosud haťovém.

zelená, modrá lebky, Halloween make-up módy

Mexické lebka modrá zelená halloween módní make-up

Proč ne čerpat z jeho tváře Halloween den poté? Halloween je svátek oživlých mrtvol: jak nejlépe ztělesňuje lebku, ne-li tímto způsobem?

black and white make-up módní žena

black makeup kostra móda bílá žena

Věříme, že se trochu připomínkou toho, co Halloween znamená slavení je v pořádku tady. Halloween se stala jakýmsi radostným festivalu. Modernizovaný, téměř všeobecně, tento pohanský festival - Celtic být ještě přesnější, protože to bylo vlastně keltský Nový rok - se nazývá „All Hallows Eve“ - tu noc Všech svatých nebo Halloween.

Makeup vlhký napůl černé a bílé a barevné

černá bílá zelená kostra make-up poloviny obličeje žena

Keltové, v poslední den svého kalendáře na 31. října, předpokládá, že do konce dne, v noci klesne brzký konec října, duchové vyjít. Oni věřili, protože v noci z 31. byla noc boha smrti.

Halloween make-up spektrum sám má lebku

halloween make-up spektrum děsivé lebky

Lovit duchy, že podle legendy, přišel na návštěvu živé, Kelti začali oblékat oblečení jejich vlastní tvorby, ale děsivé za jediným účelem, aby vystrašit a odradit od příchodu k oblíbené místo život , Pak, po úkolu byli párty. Tato slavnost, protože dospěl k závěru, že v noci.

Černá a bílá kostra zombie make-up žena s červenými vlasy

bílý make-up černé vlasy červená kostra zombie žena

Křesťané, pro jejich část, slavil po staletí na den Všech svatých - Všech svatých 1. listopadu. Irové, kteří jsou držiteli keltské legendy, Katolík, chtěl zvěčnit rituály a pokračoval slavit Halloween znamená Halloween and All Saints.

Lebka - ideální pro Halloween make-up

Mexické lebka halloween make-up

Irského původu, tedy tradice Halloween byl přinesen do Spojených států Irové, kteří přišli velmi početné v první masivní vlně imigrace do této země. Festival se vyvinul do více praktickým přístupem.

žena make-up v dolní polovině obličeje

black makeup kostra polovina bílá tvář ženského šedý vlasy

Zpočátku, symbol byl vyhlouben tuřín osvětlena buřič, který sloužil lucernu, která patří do charakteru - Jack - odsouzena putovat do nekonečna ve tmě mezi nebem a peklem. Těžké být vyřezávané vodnice byla postupně nahrazena dýně, která roste v tomto ročním období, a je mnohem jednodušší kopat a vyřezat do ... lebky.

Make-up spektrum, které je samo o sobě tvořeno v černé a bílé lebky

černá bílá kostra make-up spektrum lebka

Proč tomu tak dychtivost a fascinace s lebkou? Halloween Keltský rituální vysvětluje, že dýně a typickou oranžovou barvu na festival. Ale není tam žádná odpověď na rostoucí význam lebky jako nezbytný doplněk nebo symbolem svátku.

Halloween Makeup člověk vskutku děsivé look

halloween make-up muž strašidelný vzhled

Tento pohanský rituál, když přijala, vyjme a obohacen lidmi z různých zemí, nebude mít sílu prosadit lebku, natož přispět k šíření dosažení dnes tuto mánii což je lebka, pokud to nebylo amplituda jiné křesťanské tradice smíšené strany aztécké symboliky: Den mrtvých v Mexiku.

Lebka Makeup Mexické ženy

Mexické ženy halloween lebka makeup

Konstrukce lebky (nebo Calavera) je něco, co velmi pozitivní v den mrtvých (nebo el Dia de los Muertos).

Make-up žena - lebka - zdobí květinami ve vlasech

halloween make-up mexické ženě vlasy květiny

Sušenky a sladkosti na Halloween make-up - se nalézá všude lebku. I když smrt je vždy děsivé, že je uctíván, protože lidé uctívají své příbuzné, jejich předky.

styl lebka oslava mexických úmrtí korunovaný s květinami

Mexické lebka květiny halloween make-up

Oslava smrti je jen další způsob, jak každý rok, konečný hold quelqu'unqui již nežije. Žijící fandění zemřel dne není výsměchem, že je vyjádřením vděčnosti za život, který nám byl dán. To je jistě důvod, proč zobrazované lebky jsou tak docela. Režim se dokonce narodili: lebky móda lebka cukru.

Den make-up Dámská mrtvých v Mexiku

halloween make-up mexické ženě dia muertos

Lebka na Halloween party nemá docela stejný význam. Neexistuje žádná oslava, ne čest těm, kteří zemřeli, nikoliv den Halloween stejně. Spíše se jedná o vítězství nad smrtí, druh konkurence mezi mrtvými a živými, i když jsme nemrtvých a konkurence se stává interiéru.

Muž v černé a bílé make-up a blikající pro požadovaný efekt

černá bílá kostra make-up proces kupředu po člověku

Ti, kteří se slaví Halloween přes lebky nebo kostra make-up převlek lov duchů, démonů a monstra ... Že tito tvorové tmy jsou mimo nás, nebo v sobě, že N ‚téměř irelevantní.

Lebka Halloween make-up v černé a bílé pro ženy

černá bílá kostra make-up žena lebka

Důležité je, překonat strach a nepohodlí s myšlenkou na smrt, že jsme nikdy zvyknout. Vítězství jde v konečném důsledku zahraniční voják, radosti a zábavy, a to prostřednictvím vnitřní boj a filozofického pochopení toho, proč smrt ... Mimochodem, na riziko opakování sebe, a ne v den Halloweenu.

Lebka na Halloween - odvážný muž

lebka halloween make-up člověče

Nicméně, my, kteří slaví Halloween, nebudeme snažit soupeřit s námi se smrtí, nebo ji překročí, jen proto, aby se rovná.

Make-up žena na polovinu černé a bílé s modrou tváří oživil

make-up modrá černá zelená kostra žena poloviny obličeje

Boj musí být mezi rovnými: True Image smrti proti skeletu kostýmu, skutečné strach z nebezpečí a černé proti lebky make-up a umělecké masky.

Žena make-up - Zombie Black and White poloviny obličeje

black makeup kostra zombie tvář polovina bílá žena

Nemáme to face-to-face s použitím vynalézavost a povrchní. Jedná se o módní story do konce roku. Je to hra. Legrace z běžného zvyku je to, co jsme se rozhodli pro tento zvláštní den.

Halloween make-up vhodný pro večer pro oba

halloween make-up večer ženě člověče

Pokud je vše nastaveno v životě, naučit se zachovat tváří v tvář smrti a stojí v přední části našeho vlastního bytí. Naučte se ovládat. Naučte se ho zkrotit.

Make-up žena v černé a bílé Trendy

černá bílá kostra make-up žena módní trendy

Dokonce i v případě, že účastník zvíře „halloweenien“ vybere realističtější lebky make-up, než to, že velmi rád, přijato mexické osoba, hlava karikatura umrlčí na obličej, není o nic méně atraktivní a méně elegantní.

Černá a bílá kostra make-up pro muže a ženy modely: v módě

černá bílá kostra make-up ženy modelky

S vědomím, že všichni máme kostru uvnitř těla, a vím, že všichni zemřeme jeden den, jsme se divit, proč ne přejděte na pódium života v kosti a kostra drží vysoko hlavu, lebku v tomto případě.

modely ženy zvládnutí situace s kostra make-up v černé a bílé

černá kostra make-up bílé modelky obrazový režim napájení

Vzhledem k tomu, osud je stejně jako my, a zároveň posouvá hranice života, potlačit neodvolatelné a nezvratné smrti je nedílnou součástí našich životů! Když už jsme u toho, buďme tučně, najít krásu v nás, ale tentokrát nikoli v přeneseném slova smyslu.

Měkkost v lebce make-up žena v černé a bílé na polovinu obličeje

black makeup kostra běloška poloviny obličeje jemně

Přiznejme si, že lebka je krásná! To ještě pohlcuje naši duši, naše mysl. Pojďme pro naše inteligence je tam umístěna.

Halloween make-up kombinované - trendy večer

make-up černá bílá polovina tvář ženského skelet

Tím, že nám odhalil tak odhalujeme tajemství uzamčené uvnitř nás, my odhalit strašlivé hranice kosti ve svém boxu k němu naší identity. Ano, oslavují tu drzost a vztek! Vzhledem k tomu, smrt hlavy, je to tak sexy!

Lebka make-up pro muže: černobílé fotografie a barvy

make-up white fotografie černý muž kostra barva

Lebka make-up je ještě víc sexy! Ale co je to paradox po tom všem! Jsme maquillons nám schovat, zlatý, lebka make-up je odhalení toho, co skrývají hluboko v sobě v pravém slova smyslu.

Halloween Makeup polovina lebky, filmová hvězda polovina

makeup kostra černá polovina bílá tvář filmová hvězda móda žena

Schováme zatímco nám ukazuje. Barevný prezentace - kůže pokrývající kosti našeho je tvořen další vrstvu make-upu kostry a lebky - co to zvláštní způsob, jak maskovat odhalením toho, co je dole! Jedná se o „ostensibilisation“ z výpadku ... To vše, je to umění?

Pěkný make-up žena lebka maska ​​na polovinu obličeje

black makeup kostra polovina bílá maska ​​na obličej ženy

Ano, je to umění nového typu. Mezi umělci oční linky kartáč, které jsou také anatomů nové generace, my obdivujeme jejich umělecké dílo, které je čistě obytná art. Představte si, že vidí duchy na hřbitově na procházce ulicemi a oslavit svátek mrtvých.

Undead pohybující: Lebka Halloween den

aby černé běloch proces kostru

Manifesation stejné umělci produkt anatomy bude také umělecký rozměr v sobě. Na jedné straně jejich produkt - kresba nebo make-up - je již umělecký fakt; anatomická art ale art nicméně. Na druhé straně, bude jeho vznik ve městě, což má za následek animaci výkresu, přinést divadelní prvky, a proto jiný druh umění.

Halloween make-up muž a žena, ideální pro soukromou párty

halloween makeup ženě člověče soukromý večírek

V neposlední řadě bude také provádět jakousi akulturace, vnější i vnitřní, prostřednictvím ponořením anatomů těch umělců, kteří jsou součástí nové vlny art oční linky kartáč cítil, ale jsou také ukotveny sváteční tradice.

Ta žena umělec a anatom vytváření lebku na Halloween

Mexické halloween make-up žena lebka

Pokud musíte pojmenovat to, jinak to bude s názvem umění, alespoň umělecké virtuozity. V konečném důsledku to, co ukáže!

Ženská krása straší duch oživlých mrtvol

bílá černá kostra make-up poloviny obličeje Krása ženy

Přehlídka také v černé a bílé, protože to chce classic. Bude to šik a elegantní zároveň.

Make-up a kostým šik kostra pro Halloween černá a bílá pro ženy

halloween kostra make-up žena elegantní černá bílá

Hra mezi mrtvými a živými, a mezi nemrtvými, také hrál v kombinaci bílé a černé. White - světlo všech barev, a černý - absence barvy, hrát hry na život a na smrt.

Černá a bílá kostra make-up pro ženy modely

černý make-up bílé modelky kostra

Když chceme exotičtější přehlídku, stačí přidat všechny barvy a to bude trvat rozměry jižním Atlantiku. Takže budeme mít fascinující, ale nebude to klasický a děsivé Halloween v černé a bílé.

Smrt head styl el dia de los Muertos korunovaný s růžemi

Mexické lebka korunovaný s růží halloween make-up

Každá show, ať už maskované jako lebka, černé a bílé nebo barevné, musí mít své rohové dárky a sladkosti. Chamtivost na fond objekty nebo trik-nebo-ošetřovat tradici je něco, ale mají skvělou příležitost prezentovat díla make-up na tváři a vypadají ovace a odměny zejména v případě, že umělec jsi ty.

Make-up a Halloween kostým pro děti: oblek samozřejmě skeletu

halloween make-up dítě kostra kostýmek převlek

V opačném případě budete mít věrný obraz lebky nosíte důstojně na obličeji a bude součástí nové piráty, namísto zvedat černou vlajku zdobená lebka překonání dva holeně na zádi lodi, nebo ohání a zděšení, obdivoval a okouzlí svými krásnými kostýmy a make-up.

černá a bílá lebka make-up velmi módní pro muže

černá bílá kostra make-up módní muž

Kromě toho budete mít hackeři, kteří vědí, jak prodat a zajistit, že pirátství stojí rána zaseknout.

Lebka pro Halloween make-up módy

Mexické lebka halloween make-up make-up


Like this post? Please share to your friends: