Deco jul

14 nápadů pro speciální Valentine Deco svíčky

svícny DIY

Svíčky jsou příjemné pro každou příležitost, ale na Valentýna je povinná. Existuje snad lepší způsob, jak vytvořit romantickou atmosféru doma? ozdobné svíčky Valentýna, je atmosféra intimnější, více v teple a útulně.


Za romantickou večeři, že světlo stimuluje vášně. Otázkou je vybrat svíčky, svícny a všechny dekor kolem. Za prvé, neváhejte dát plnou všude. Malé, velké a zvláště růžové barvy e červená. Chcete-li přidat další dotek barvy, měkké žluté, fialové a zelené pastelové směs dobře s růžovou a červenou. Můžete si vytvořit originální skladby s několika svíčky v rohu svého obývacího pokoje. Například můžete vytvořit něco krásného s jednoduchými malými čajových svíček. Vezměte krásný průhledný obal, zalijeme vodou a plovák z červených růží. Dáte malé svíčky zapálené a máte nádherný dekor svíčky. Pro sofistikovanější svíčky, vybrat ty impozantní lustry a místo v kruzích v tabulce, dává na jedné straně retro chic. Svíčky střední barva a velikost bude ještě hezčí, s DIY Deco. Můžete zdobí malé girland, kuličky, nebo prostě šaty z barevného papíru. Nakonec ozdobíme svíčkami, jak vaše koruna Valentine si můžete dát na stůl. Ve všech případech, svíčky na Valentýna není nikdy příliš mnoho. Podívejte se na tyto fotky a nechte se inspirovat pro svůj ozdobné svíčky.

Kompozice s originálními svíčkami

Valentine svíčka s perlami

Dekorativní svíčky inspirace Valentinesvíčka Valentine okvětní lístky růží

Jednoduché a krásné kompozice pro romantickou večeřiSvíčky dekorační Valentýna večeřeMalé velmi romantické svíčkyValentine svíčky v svícnů pletenéSklenici vody, květiny a svíčkysvíčky Valentine dekoraceSvíčky zdobené papírSvíčky Valentýn designuHořící srdcesvíčky Valentine tvaru srdceSvíčka dekorace pro milovníky

svíčky romantická ValentineLepenky kontejneru a růžové

Deco design Valentine svíčkyVelmi originální nápad

Svíčky dekorační Valentine

Dekorativní svíčky Valentine svíčky pěkný

Svíčky dekorační Valentine DIY


About the author

admin