Deco jul

Japonský dekor a orientální dotek pro zen interiér

Japonské deco-sedák sofa barevné vzory,

Tisíce let smíchané s tradicí ovlivňovali japonské architektury a estetiku interiéru. To vyústilo v klidné a kulturní interiérového designu.


Japonský styl se vyvíjí kolem zen, vyvážený život. Když se člověk podívá na japonských tradic, čajové obřady a způsobu života, kultura stává okamžitě velmi poutavá a stojí za reprodukci v našem každodenním životě. Z tohoto důvodu, ukážeme vám některé inspirativní nápady odložit japonský dekor domů.

Najít prvky přírody v interiérech v japonské dekor

Japonský dekor nástěnná malba kresba slunce

Japonská kultura se topí v lásce a vztahu k přírodě. Nejlepší způsob, jak udržet silné spojení s přírodou je vyzvat přírodu do svého vnitřního prostoru. Přídavek tradičních japonských rostlin, jako bonsají a bambusu ve vaší domácnosti mu dá malou japonskou přírodní dotek. Nicméně, můžete přidat jakékoliv zeleně a dostat podobný styl. Zvážit přidání čisté rostliny jako orchidejí do svého vnitřního prostoru. To není typické vidět mnoho barev květin v japonském domě, takže bez ohledu na závod si vyberete, aby to jednoduché, přírodní a zelené.

váza inspirovaný tradicí-východ

Japonské domy také vyzvat přírodu domů přes velkými okny, které umožňují pohled na přírodu kolem sebe. Také tento způsob Japonci spoléhají na světle dům částí.

Dřevo je materiál přítomen v japonském designu

bed-room obrazovkou-wood

Jedním z nejlepších způsobů, jak harmonizovat svou vnitřní prostor s přírodou, je přidat dřeva přírodní prvky ve vaší domácnosti. Japonská kultura je známá pro použití dřevěných prvků v jejich domovech. Vezměme si například tuto krásnou obrazovku jen krásně ozdobit ložnici.

pokoj-ložnice-rostlina-prostorný

Bambus je také populární dřevo na japonské dekor, jak lze vidět často. V podstatě se struktura dřeva lze vidět všude v japonském domě. Snažte se, aby tyto dřevěné přírodní prvky ve vaší domácnosti přidáním bambusové podlahy. Zamilujete si uklidňující a klidný efekt měkkých dřevěných prvků můžete přidat do svého domova.

table-bass-tea-wood

Pokud jde o vnitřní výzdoba Japonci, se zaměřením na nízkou nábytku zemi. Tradičně Japonský chtějí vychutnat čaj k zemi. Z tohoto důvodu, oni drží polštáře barev a vzorů na pohovce se mohou hodit kdykoliv na zemi.

Paleta-drink-cherry-sakura

Minimalistické principy japonské designové

Jak jste si pravděpodobně všimli, japonský design je čistý a minimalistický. Takže když si vyzdobit svůj prostor, dávejte pozor, aby to přehánět. Vyberte jednoduchý dekorace, přeplněná a s výhodou přírodních materiálů. Nábytek by měl být moderní, jednoduchý a přírodní dřevo. Osvětlovací mohl napodobit autentický styl japonském stylu lucernu. Celkově lze říci, podívejte se na moderní design replikovat tento čistý a jednoduchý styl.

Rozsah-sakura třešeň

Tato orientální styl inspiruje vyrovnanost, spojený s modernou. Čtyři hodnoty, které definují v japonském stylu jsou barva, světlo, příroda a jednoduchost. To je důvod, proč je důležité, aby vaše japonský dekor se točí kolem těchto čtyř kritérií. Pokud si pobyt v tomto duchu, můžete si být jisti, aby pokazit.

Přítomnost barev v japonské dekor

kimono visící-wall-dekor

Co se týče barev, rozhodnout se pro neutrální a čisté barvy pro váš nábytek a stěny. Šedé, hnědé a béžové jsou zahrnuty. Rozhodnout se pro měkké osvětlení, které přinese měkkost do svého vnitřního prostoru. Všude kolem, můžete se vsadit na malé ozdobné doteky zářivými barvami.

lampy-paper-deštníku idee

Chcete-li vytvořit vesmír plný sladkostí, vsadit na ozdobu Východu zavedením papírové lampy, bambusové koše a lucerny. Keramika, i to je součástí japonské dekor si nesmíte nechat ujít. Najdete mísy, vázy a talíře vzorované s Říší vycházejícího slunce Objekty řemesla související vyprávět příběh. A dodává moderní dotek, budete dosažení požadovaného účinku.

Pečlivě vybíráme japonské dekor prvky

sakura třešeň-wall

Japonský dekor se točí kolem motýly, přírodě, ventilátory, ptáků a samozřejmě třešní. Každý z nich se vztahuje k japonské kultuře. Můžete je přidat jako dekorativní prvek na stěny, police, podlahy nebo visící ze stropu.

Opona sakura třešeň

Sakura je japonský výraz pro třešní z Japonska a zejména jejich květy. Sakura má velmi silnou přítomnost v japonské kultuře a je často nalezený jako dekorativní prvek. Dnes třešeň se stal symbolem Japonska. Připomíná, že život je krásný, ale krátká a musí co nejlépe využít. Kromě toho, že se Sakura symbolizuje jak příchod jara, krásu mládí a někdy i příchod nového člena rodiny.

Sakura hřídel-Origami papír

Máte-li rádi třešeň jako dekorativní prvek, můžete si dokonce vytvořit svůj vlastní. Tento kov hřídel a papír může dokonale ozdobit každý interiér japonského designu.

Origami-lampte suspendovány papír

Víte Origami? Jedná se o orientální umění, která se vyvinula v Japonsku a jehož název je Japonec. To je často používáno jako dekorace i pro oslavu sezón, a pro vnitřní i venkovní prostory. Toto umění skládání papíru umožňuje skutečnou umělecké dílo z kusu papíru. Origami vytváří tak jednoduché, jak složitých obrazců. Mnozí návrháři jsou také inspirovalo. Take tento příklad origami lampou přináší moderní interiér s každým nádechem.

orirami papírem květiny-dekor

Podobně můžete vytvořit další ozdobné předměty lze rozptýlit po celém domě nebo jej použít pro zvláštní příležitosti.

tapety, origami vzory

Neváhejte a pokrýt vaše papírové stěny vymalované s japonskými motivy, pokud jste stateční. Vyberte si malou část stěny, aby se neobrátí na kýč.

verdude-akvárium ve stylu prádelník

Proč nezavedou akvárium ve svém obývacím pokoji? To inspiruje život a klid a je ideálním místem pro Zen uvnitř.

Tradiční stolní růžové květy

salonek pohovka stylu minimalistický

rostlina-zeleno-space-interieur


About the author

admin