Deco jul

Na Valentýna také sami srdce deco Felt

Felt srdce červená deco

Na Valentýna jsme někdy přemýšleli o všem dekor: jsme koupili věnce, deco srdce veškerého designu, elegantní svíček, květin ... ale je tu něco chybí.


Máme dojem, že každý má stejné prvky Deco na trh, a to buď obtížné nebo příliš drahé mít více originální. No, máte ještě čas, aby si na něj vztahují, dekor Valentine DIY. Nebojte se, to není složité, stačí udělat první krok. Je to žádný velký DIY, budete řídit. Valentine je příběh srdce. Můžete, například, udělejte malé deco srdce klást kolem sebe. Tvá láska bude ještě více přesvědčeni o své lásky. Ve skutečnosti existují různé materiály, které mohou být použity pro - textil, papír, lepenka, atd Nabízíme Vám jednoduchou techniku ​​z plsti.

DIY dekorace na Valentýna

Deco Felt srdce šité

Prostě postupujte podle pokynů uvedených. Za prvé, vyzbrojit nůžky, šéf jednoho tvaru srdce a tekutého lepidla. Výřez kousky plsti na tenké proužky, pak se do nich do výstupku. Nyní ponořit šéfa do tekutého lepidla a nechte zaschnout po dobu několika hodin. Na konci si můžete slepit proužky, které nejsou dobře zapadá a štětec srdce všech stran k odstranění přebytečné lepidlo. Tak, to se stalo. S takovou jednoduchou technikou si můžete vytvořit spoustu deco srdce všech barev. Existují i ​​jiné triky, jak vydělat dekorativních prvků Valentýna, jak je uvedeno třešničkou na dortu. Takže teď řada na vás!

Udělat srdce Deco Felt

Sant Valentin srdce Deco Felt barvy
Boss ve tvaru srdce, kousky plsti a lepidla

deco srdce cítil lepenéNechte zaschnout a máte hotovo! Sant Valentin srdce deco Felt
PřidalEmily Friedman ValentineAbout the author

admin