Zahradní bez údržby nebo téměř: tipy a nápady – anews24.info

Zahradní bez údržby nebo téměř: tipy a nápady

hraničící údržbu zahrady

Sekání, prořezávání, pletí, zalévání ... Ty nemají čas se starat o vaši zahradu a přesto si sen o zahradě, která dělá závidět sousedovi. Nepropadejte panice!


Stále můžete vytvořit příjemné a přispívají k relaxační zahrady, aniž by trávit víkend ve výfukových plynech na vaší zahradě. Zde je praktický průvodce k dosažení svého snu: a údržba zahrady... Nebo téměř.

Údržba zahrady: štěrkové podlahy a kaktusy

Exotické kaktusy zahrada štěrk

Trávník je zahradní prvky, které vyžaduje větší údržbu: je třeba zalévat a pravidelně sekat, a skarifikace, hnojení, atd. Proto, pokud chcete bezúdržbový zahradu, můžete nahradit váš trávník s půdopokryvná rostliny, jako jsou rozchodník nebo trpasličí heřmánku.

Zahradní krajina s dlaždicemi, které čerpají cestu přes štěrk

zahrádka terén dlaždice

Aby se zabránilo šíření plevelů, můžete vytvořit zahradní krajinu posetou kamennou dlažbou nebo břidlice. Za to, co je masivní, zvažovat dekorační trávu jako anděla vlasy nebo modré kostřavy, dvě rostliny, které nevyžadují tolik zálivku a bude dům hmyz pozře čipy a škůdcům.

Zahradní štěrk: Zen postoj

krajiny údržba zahrady

Vytrvalé pozemní kryty jsou skvělé řešení, protože budete ušetřit pletí, jako zalévání a výsadba sezónní květiny. Koneckonců, čas je vzácný a výsledek je ohromující! Můžete také instalovat automatické zavlažování a zalévání plán na začátku nebo na konci dne, kdy slunce není tleská.

ultra-moderní krajina zahradní

Zen zahradní krajiny

Proč ne otočit některé své zeleninové zahrady, aniž by hodně údržby? Existují odrůdy zeleniny, které mohou být ressemés, jako rajskou třešeň, dubový list hlávkového salátu, špenát-jahody nebo půdy řeřichy. Za okamžik, který jste právě vytvořili zahradu na dvě části.

Štěrk a kameny jsou postaveny kolem zeleném trávníku

údržba zahrady

Štěrk zahrada je další účinná technika pro snížení údržbu. Už jsme věnovali celou publikaci, ale zavolejte nám zpátky nejvíce. Ideální pro fanoušky, kteří nemají čas na udržení své zahradě, štěrk nahradí váš trávník a dodávají prostoru přirozený vzhled jako estetický.

kamenné desky a živé bonsaje zapálil pozemní

údržba zahrady bonsaje

Pokud se vám líbí hrnkové rostliny se ABELIA konfety je estetický a elegantní volba. Stromy u Catalpa stromu života a Bonsai jsou výborným řešením.

Malá zahrada s betonovým nábytkem a ohništěm

údržba zahrada s ohništi

Pokud máte nějaký plot, proč ne zdobí zimolez, popínavé rostliny, jako jsou hortenzie nebo uhlí plíživé trpaslíka?

údržba zahrady s minimalistickými betonovými deskami

údržba zahrady s dlažebními kostkami

Chcete-li omezit četnost zalévání, přemýšlet o tom, mulčování vaše rostliny. Chcete-li to provést, přejděte na borové kůry, dřevní štěpky nebo listí. Tento krok je důležitý, protože bude také podporovat mikrobiální život.

Krásná zahrada s umělým trávníkem

zahrádka bez umělého udržování trávy

Kromě štěrkové zahrady, permakultura je dalším vysoce uznávána technikou. Permakultura, co se děje? Inspirované přírodou, koncept se snaží omezit používání chemických hnojiv, bez něhož les roste snadno.

Zahrada s dřevěnou terasou a květinových truhlíků

zahrádka bez údržby dřevěné paluby

Vskutku, lesní půda je domovem zvířat, bakterií a plísní, které podporují úrodnost půdy bez chemických složek. Můžete se inspirovat tímto pojmem ve své vlastní zahrady a to funguje dobře přírodu na vás.

Garden Irsku působí spíše jako útočiště v Provence

Středomořském stylu zahrady

Pokud to není štěrk nebo trávu, bude to být často podlahové krytiny, jako je břidlice dlaždice nebo kámen. Rozhodnout se pro desek různých formátů a vytvořit grafický a zajímavou texturou efekt.

Zahradní štěrk a kamenné desky podél

zahradní štěrk

Můžete také oblékat své půdy dlaždice nebo vnější údržbu dřeva opláštění například masivního dřeva, překližky nebo terasy podlahy.

Štěrkové zahrady a kamenných desek podél

zahrádka štěrkové kameny jako hranice

Zpracovávají dřevo dát úlevu vaší zahrady a udělat pár květináče nebo jednoduše vytvořit zahradní cestičky.

údržba zahrady štěrkem

štěrk zahradní na dřevěné terase

Uspokojit vaše čichové smysl zvolit byliny, jako bobkový list, rozmarýn, šalvěj, tymián, máta nebo pažitka, všechny rostliny, které nepotřebují být obnoveno. Vezměte prosím na vědomí, bazalkou a estragonem se snaží odolávat nízkým teplotám.

Zahradní terasa s bazénem a boudy pokryté

Dřevěný zahradní terasa s bazénem

Jak jsme již řekli výše, tráva vyžaduje hodně údržby. Ale pokud chcete za každou cenu mít jednoho, dávají přednost nízké nároky na údržbu trávníku. Namísto setí, můžete také rozhodnout pro drnu požádat během prvních 24 hodin od nákupu.

Zelená zahrada je postaven kolem štěrkové nádvoří

zelená zahrada kolem'une cour gravier

Za to, co je hranice, vybrat zděné plochou hranu.

Podlahová krytina vymezuje několik oblastí této terasy snadno udržovatelné

Zen zahradní podlah různého

Pro bezúdržbovou zahradou, která vzrušuje nechat inspirovat na obrázku výše, kde různé podlahové krytiny se nenechá lhostejným.

Zřídit mini zen zahradu pod schody

mini indoor Zen zahradní

Vyžadují minimální údržbu, bude příjezdová cesta desky potřebují vysokotlaké čištění na jaře. Aby se zabránilo profilération plevel přes štěrkové příjezdové cesty, décaissez země pak vmícháme do písku ke zlepšení odvodnění.

Zahrada snadné udržet štěrku

malá zahrada na šotolině

Na údržbu zahradní také znamená bezúdržbové zahradní nábytek. Rozhodnout se pro dřevěný nábytek hniloby, PEFC nebo FSC certifikované a proto z rozumně spravovaných lesů.

Garden Path podobný schodiště

idea údržba zahrady

Zapomeňte na kovový nábytek, který musí být zachován a pravidelně překreslil. Taky ne plastového nábytku, který není příliš estetický.

údržbu zahrady inspirované japonskou minimalismu

malá zahrada zen štěrk

Konečně a co je nejdůležitější, připravit zahradu na zimu. Vyberte si zdravé listy a dát je na kompost a vypálit spadané listí nemocná. Poháry suché větve, chrání křehké keře, namažte sekačku, uložit hadici a být připraven, když se na jaře vrátí ...

Dlažby, přerušovaný záhony bez okrajů

Moderní terasa pásek


Like this post? Please share to your friends: