Moderní venkovní krb: 42 modely trend – anews24.info

Moderní venkovní krb: 42 modely trend

ohniště'extérieur terrasse deco style moderne

Z terasy a zahradní dekorace s venkovním krbem je klíčový trend v této sezóně budeme prezentovat 42 moderních modelů. bioethanol kamny, plyn, dřevo nebo elektřina, a velikosti klasických i originálních tvarů, velkých i malých ... zde bohatý výběr výrobků vybrat ten, který bude nejlépe vyhovovat svůj domov:

Venkovní krb moderní design Llar od Gandia Blasco

ohniště'extérieur style moderne foyer ouvertsponzorované odkazy

Vzhledem k tomu, popularita krby na venkovních plochách, to není překvapující, učit se, že tyto produkty jsou nyní prodává několik výrobců, kteří se specializují na vytváření venkovním nábytkem nebo pracují v oblasti realizace krby pro vnitřní i venkovní použití. To umožňuje těm, kteří chtějí instalovat takový produkt v jejich zahradě koupit připraven k použití šablony.

Venkovní krb univerzální Giza by Robeys na terase nebo na zahradě

ohniště'extérieur idee design moderne decoration jardin

Robeys je jednou ze značek, které nabízejí několik modelů pro takové situace. Jeho model Giza je kompaktní, moderní řešení z Corten oceli - materiál používaný prostory dekorace venkovních v poslední době. Giza je univerzální položky, které lze použít jako ohniště, kde najdete úložný prostor na dřevo, a jako barbecue. Jméno a forma modelu je inspirována slavným pyramidy v Egyptě.

Venkovní krb bioethanol moderní styl Zero by Falper

ohniště'extérieur decoration terrasse de luxe

Falper Výrobce nabízí kolekci venkovních krbů a pro domácnosti, které se vyznačují čistými liniemi a minimalistickými tvary. Tyto produkty jsou vhodné jak pro otevřené a uzavřené mezery. Tak budou velmi dobrou volbou pro ty, kteří s verandou nebo jiné přechodné prostoru mezi vnitřní a vnější.

Venkovní krb v moderním stylu bioetanol Falper

biothenol venkovní krb moderní deco

Falper Tyto krby jsou vyrobeny z kovu s epoxidovou léčbě a jsou k dostání v mnoha barvách. Kromě modelů připravených k instalaci, Falper rovněž nabízí zakázkovou výrobu na základě návrhu svých modelů - nápad, který bude apelovat na majitele teras jen tradiční formy.

bílá vnější krb Idea: Zero kolekce Falper

ohniště'extérieur petit espace terrasse moderne

Pro jednoduchost konstrukce s těmito výrobky Falper také prodává řadu květináčů, které berou jejich tvary a barvy. Moderní a rozvinutý, kolekce italské značky bude ideálním doplňkem pro relaxační venkovních prostorách pro bazénu terasy.

Venkovní ohniště moderní design by Pharos Robeys

ohniště'extérieur deplacable jardin deco

Pharos je produktem značky Robeys. To je krb a gril na terasu a do zahrady, které může používat podle vlastní volby a pohybovat bez obtíží z vnějšího prostoru do druhého. Tento model je navržen tak, aby dojem, a proto se rychle stala ohniskem jakéhokoli venkovní terase.

Venkovní krb Spot by Robeys na dotek skandinávské dekor ve vaší zahradě

deco krb zahradní terasy moderní myšlenku

Spot - venkovní krb s úložným prostorem na dřevo severské inspirace. Tato vzrušená model má vzhled klasických kamen, což mu dodává moderní vzhled a kompaktní. S těmito vlastnostmi, Spotlight lze snadno integrovat do libovolné velikosti prostoru.

Venkovní reklama ohniště moderní design pro terasu a balkon Gyrofocus Focus

ohniště'extérieur design moderne idee decoration terrasse

Gyrofocus je další kompaktní, ale působivý produkt. Tvorba francouzské společnosti Focus, tento moderní krb je součástí řady závěsných krbů, které lze použít uvnitř domu a venku. Navrženy tak, aby být používán spécaliement otevřené krby této řady jsou velmi trvanlivé.

Malé moderní venkovní krby Babele od Antonio Lupi design

home požáru zahradní terasa deco moderní styl

Bioetanolu krby Babele jsou výtvorem Mario Ferrarini pro Antonio Lupi Design. Vyrobeno z oceli, které mají jednoduchý tvar, na základě geometrie a jejich horní část je chráněn deskami tvrzeného skla. Určen pro použití uvnitř i venku, mají úložný prostor, kde si můžete umístit brýle a láhev vína, aby si v moderním stylu terasa.

Myšlenka Modern Deco terasa s venkovní krby Babele

vnější terasové domy rozvržení

Kolekce krbů Babele je k dispozici v bílé, černé a ocelovým Corten dokončovací dotek.

Venkovní krb design Stardust nízká terasa u Robeys

krbové modely'extérieur jardin design robeys

Pokud se vám líbí kolekce Babele, ale preferují nízkou velikost pro vaše venkovní krb, máte možnost získat Stardust Robeys tím, že kombinuje velmi moderní vzhled trochu chamtivý tvarovaného prostoru.

Kompaktní venkovní krb a je připraven k použití oddělenými Itálie Dream design

Moderní design venkovní krby dekorace

Venkovní krb na malém prostoru Itálií Dream design

mini ohniště'extérieur terrasse petit espace

Twin je jiný typ kompaktního krbu, který běží na bioetanol. To bylo vynalezeno Massimo Botti a je distribuován podle značky Italy Dream Design. Vnější osvětlení této řady jsou určeny pro dekoraci sofistikované terasy, kde každý detail se počítá.

Zen Deco moderní terasa s krbem, moderní exteriér Itálií Dream design

ohniště'extérieur amenagement terrasse et jardin contemporain

Produkty řady dvojčata jsou vyrobeny z electro-pozinkované kovu a tvrzeného skla. Jejich cílem je, aby vám pocit relaxace a přírodní Zen atmosféru.

Venkovní krb pro malé zahrady nebo terasa moderní Mosquito od Altro Fuoco

ohniště'extérieur amenagement terrasse jardin moderne

Mosquito je venkovní krb a přátelské postupy, které Domenico Lo Giudice a vyrobeny v Itálii. S tímto produktem, Altro Fuoco je cílem je umožnit každému, aby si krb, aniž by montážní práce dlouhodobě a někdy i velmi drahé.

Kompaktní a moderní zahradní krb Mosquito by Altro Fuoco

ohniště'extérieur bioéthanol jardin moderne

Je to z toho důvodu, že komár byl navržen tak, aby byla pohyblivá a ekologické venkovní krb, který běží na bioetanol a tudíž odstraňuje nutnost skladovat dřevo nebo stavět komíny. Další výhodou tohoto modelu: je vybaven malou krabici, do kterého můžete vložit proti komárům na ochranu proti hmyzu večer.

Instalace myšlenka venkovních inspirovaný vintage krb Girse Duo Exclusiv od Robeys

Instalace ohniště venkovní terasa zahradní architektury

Milovníci vintage dekorace pravděpodobně sveden zahradním krbem a sedací Girse Duo Exclusiv od Robeys. Vyráběny ručně, bude fungovat stejně jako krb, který jako barbecue. Protože je vyrobena z nerezové oceli, tento produkt nebude poškozena deštěm a vlhkostí, a to iv případě, že zůstane venku po celý rok.

Venkovní krb Cube Robeys: pěkný doplněk pro menší prostory

malé ohniště zahrádka moderního venkovních Robeys rozvržení

Mini venkovní ohniště Cube je výtvorem Robeys, která je určena pro majitele menších zahrad a nájemníky domů s terasami, které nechtějí investovat do instalace velkého komína. Stejně jako většina ostatních Robeys produktů uvedených v naší sbírce Cube je univerzální a snadno použít jako venkovní oheň a jako grilu. Tento okouzlující zahrada dekor příslušenství je vyroben z CORTEN a nerezové oceli.

Velká terasa 400 Linea krbu britských Požáry

ohniště nápady'extérieur deco terrasse moderne sol bois

Myšlenka ohniště designovým nábytkem terasa: Linea 400 ritish Požáry

ohniště'extérieur terrasse piscine design moderne

Krbu Linea 400 britských Požáry je impozantní exteriér model, který běží na plyn. Chráněny skleněnou plochu na všech stranách, Linea 400 je dlouhý 4 metry, což je nezapomenutelný a originální dekorativní přízvuk. Tento produkt je také dostupný v vzdáleně prostřednictvím webové aplikace pro chytré telefony.

Elektrické krbové vložky na zahradě a na terase: Panorama kolekce Deep Amantii

vnější stěna ohniště krbové rozvržení

Deco zimní zahrada s krbem stěny pro vnitřní i venkovní Panorama žlebu u Amantii

deco verabda elektrická krbová vložka terasou

Kolekce moderních krbů Panorama Amantii obsahuje řadu modelů, které běží na elektřinu a může být použit u všech typů venkovních prostorů a bezpečně. Komíny řady Panorama jsou k dispozici v různých barvách (od žluté k modré a fialové).

Venkovní ohniště model pro elektřinu pro terasa deco Panorama žlebu u Amantii

Elektrické krby mimo nápady rozvržení

Tyto stupně jsou měnitelné pomocí jednoduchého lisu na dálkovém ovládání dodávané s produkty.

Venkovní krbové vložky a moderní terasa zařízení podle CVO Fire

Moderní krb designu představuje teras a zahrad

Krb od CVO Fire plynárnách a jeho cílem je, aby vám příjemnou atmosféru, která je opravdu srovnatelná vyrábí tradiční kamna na dřevo. Instalace je rychlá a snadná: stačí připojit plynovém potrubí krbu a komín je připraven k použití.

multifunkční venkovní zahradní krb Morsø *

venkovní ohniště nápadem Modern BBQ

Terasa ohniště a pec podle Morsø

ohniště'extérieur four amenagement barbecue morso

Komín na terase u Morsø vyvinula jako multifunkční objekt estetické a praktické. To je nejen řešení vytápění pro venkovní, ale i troubou a grilem. Nemluvě o její velmi elegantní design by mohl být důvod, proč samo o sobě k pádu za to!

Ohniště a gril moderní venkovní prostor by Morsø

Morso ohniště gril venkovní konstrukce dřevěné

navrhovat venkovní krb model podle Morso Deck

krb na dřevo trouba gril Design exteriéru Morso

Vedle ohniště a zahradní terasu již viděli značku Morsø rovněž nabízí model krb, který bere formy starověké amfora a je vhodný pro venkovní použití.

Venkovní ohniště pohodlné a pohyblivý Morso

venkovní krb na dřevo modelu deco konstrukce terasy

A konečně, nezapomeňte na nejmenší člen produktů family Morsø: kompaktní vnější krb a jednoduché na používání a nosit všude tam, kde chcete!

Moderní krb na terase nebo na zahradě Shiloh Ruby Požáry

Design krb Design bioethanol terasa domů

Silo je krb a elegantní trend pokračoval projektu Hans Daalder Ruby požáry. Vybaven kolečky, je snadno přenosný na výzdobu všech koutů vašeho exteriéru.

navrhovat venkovní požární Sunfocus Focus

z malé krby'exterieur amenagement coin repas

Tento malý venkovní oheň dáte Vaši terasu, venkovní kuchyně nebo venkovní posezení na dotek velmi originální a velmi přirozený.

Deco idea moderního zahrada s venkovním krbem designu dřeva Isoker

krb na dřevo výzdobě výprava moderní design exteriéru

Výzdoba, otevřený krb opracování dřeva je skvělý způsob, jak dát venkovního prostoru klidnou atmosféru. Tento typ výrobku je k dispozici v klasických výrobců krbů uvnitř.

ohniště pro venkovní prostory

Plynový krb vložte moderní venkovní terasa designu

terasa obraz s moderním venkovním krbem u Glo Twilight

Moderní krbová vložka vnější terasa

Ozdobte svůj terasu s krbem je někdy také chytrý způsob, jak vnitřek domu svého jasnější. To je případ zejména při použití oboustranné krby, jako Heat Glo modelu Twilight.

Venkovní oheň s otevřeným krbem pro Deco designu terase Identity Construction

představuje venkovní terasu moderní krb

Design domu fotografie design s zahradním krbem

venkovní krb otevřený deco zahradní terasa

Navzdory tomu, že moderní venkovní krby jsou nyní na dosah každému, mnoho lidí raději vybudovat vlastní terasu krb. Jedná se o rozhodnutí, které umožňuje ty, kteří chtějí dále přizpůsobit svůj prostor mimo ozdobným objekt na míru.

venkovní ohniště postavený: idea moderního terase Identity Construction

postavit venkovní krb terasa moderní design

Lidé, kteří se rozhodnou pro to a těšit se účastní na realizaci pozemkových úprav někdy zapojit se stavbou krbů sami inspirované designové modely. Jiní, nicméně, raději najmout profesionální natěrač zahrady a terasy.

Myšlenka vytvořit venkovní ohniště na moderní terase Connect1 design

postavit krb mimo moderní zahradě

Vývoj moderní terasu s krbem a venkovní ohniště u SKG design

amenager jeho ohně mimo patio krb designu

Pokud uvažujete o první možnost, vím, že to vám dává velkou svobodu a úplnou kontrolu nad vzhledem svého krbu. Ale to je také náročnější časové hledisko je třeba věnovat projektu a informace, které byste měli zvládnout za úspěšnou práci. Druhou možností je vhodnější, pokud máte jasnou představu o konečném vzhledu svých venku, které byste chtěli provést bez provedení stavebních prací sami.

terasou a moderní deco konstrukce komína by Město Země

vybudovat design venkovní moderní krb

Idea krb na dřevo pro venkovní terasu Valiant IHP Astria

krb na dřevo patio nápadem Contemporary

* Venkovní ohniště Photo design by Morsø


Like this post? Please share to your friends: