zahradní

Planter s vnější mesh-it-yourself

Planter s kutilství-deco-vnější-tutorial ok

Letní vás inspiruje předělat svůj venkovní prostor a představte si květinovou výzdobu s popínavými rostlinami? To je skvělé, protože máme představu DIY Deco pro tento prostor, aby se s vámi podělit!


Jde horolezce a vztahuje se na výrobu květináč s mřížoví na sebe.

Uskutečnění květináč s mřížoví je skvělý způsob, jak vyzdobit svůj venkovní prostor.

Secí s mřížoví je objekt, který lze snadno dosáhnout pomocí běžně používaných materiálů pro výzdobu zahrady. dřevěné desky a možná některé kovové prvky dostatečné pro výrobu.

photo-zahradník mřížky-wood-deco terasa

Vedený obecně obdélníkový tvar, DIY dřeva planter je také možné japalettes dřeva. Je to DIY volbou pro levné a originální dekorace terasou nebo balkonem.

Planter s kutilství-deco dřeva exteriéru mříž

Myšlenka vytvořit květináč s mřížoví apeluje na vás, ale nejste velmi nadaný pro sebe? Žádný problém! Můžete jednoduše otočit starou venkovní květináč květináč s mřížoví, které již máte na ruce, nebo že jste si zakoupili.

plantážníci s oky-diy-kutilství tutorial

Níže nabízíme tři podrobná konzultace na téma, jak vytvořit květináč s mřížoví. Video tutoriál vám ukáže, jak realizovat takový projekt v dřevěných paletách. Naleznete níže:

Výukový program # 1: vytvořit květináč s mřížoví dřevěných palet

Druhý výukový program je určen pro ty, kteří hledají rychlé a snadné projekt. To je dosáhnout s květinou a mřížoví připraven k použití by mělo stačit dát dohromady a vyzdobit podle svého vkusu. Třetí DIY návod poskytuje podrobné pokyny k provádění DIY květináč s mřížoví od nuly. Chcete-li jej okamžitě přečíst, přejděte do dolní části této stránky!

Výukový program # 2: Jak udělat DIY květináč s mřížoví dřeva snadnou

planter s Trellisovou tvorby nápad-deco terasu-zahradní DIY

Tento projekt DIY zahradní DIY s dřevěnou mříží je najít Liz Fourez domů Láska roste divoce. Je vyrobena s oky připravené k použití a pomocí jednoduchého venkovní květináč. Jinými slovy, jsme neměli postavit jeden z těchto objektů, ale pouze k sestavení konečného produktu. Jedná se o materiály, potřebné pro tento jednoduchý DIY myšlence:

 • dřevěné mřížoví;
 • obdélníkový sázecí stroje;
 • dřevěné desky;
 • pilový;
 • metr;
 • ze dřeva lepidlo;
 • šroub pistole;
 • šrouby;
 • dřevo laky;
 • kartáč;
 • půdy;
 • popínavé rostliny.

idee-zahradník-is-how-it-yourself, DIY-mříže balkon terasa

Začneme výběrem potřebné materiály. Síťka kupujeme musí být dostatečně pevný, aby unesl váhu vybraných okrasných rostlin. To samé platí i pro dřevěné desky, které vybere. Měly by mít tloušťku upravený pro podporu sítě. Zde jsou kroky, které následují tento výukový program.

Jak udělat DIY mřížoví na jeho venkovní zahrádce

Jak se dělá zahradník-s-mřížoví-dekorace-Outdoor

První mesh se zahradním výrobním krokem je sestavit mříž a dřevěných desek, které představují dodatečnou podporu.

tutorial-zahradnické mříže dřevo výrobu

Za tímto účelem jsme se poprvé měřili mříž. pak řez každou desku tak, aby odpovídala výšce mřížky. Opakujeme stejný postup o šířce mřížoví; pak byly nařezány desky pro tyto části mřížky stejně.

Make-A-zahradník mřížky-Wood-instrukce

V tomto okamžiku je možné sestavit desky dřevěnou podporu a mříž. Proto se použije lepidlo na dřevěných desek a pletivo pevnou jeden. Pro zvýšení pevnosti, použijeme šroub zbraň sešroubovat podporu a keři.

kutilství-zahradník, s dřevěným-mříže snadno tutorial

Poznámka: ve spodní části oka instalované uvnitř plantážníka, není třeba vytvářet pro něj podporu.

Model mřížky-wood-zahradník, balkón ne-drahá

Poté, co jsem skončil s tímto krokem, jděte na další. krásný povrch a chrání povrch vlhkosti dřeva se nanáší na dřevěné příhradové laku a nosič odstavení desek jim dávají.

Jak opravit mřížoví na její zahradě DIY

Model-zahradník mřížky-wood-plan-making

Jakmile jsou dřevěné díly jsou suché, sestavení částí květináč s mřížoví. Tento krok může trvat trochu úsilí, aby se ujistil, budete postupovat podle pokynů uvedených níže.

make-a-zahradník-tutorial-mřížka dřevo modelu

Chcete-li začít, pozadí je umístěn v zahradě malé množství zeminy. Tento krok má za cíl vytvořit stabilní základ pro mřížky.

Jak uvědomit-a-zahradník-mřížoví-dekorace-terasa ne-drahá

Pak se oka je umístěna ve středu květináče a instalace některé další podpěry. Ty mohou být docela velké kameny nebo kusy z masivního dřeva. Pokračujeme vyplněním květináč půdy.

planter s mřížoví DIY dekorace terasa-balkón-nápady

Před zcela zaplnil květináč, kousky dřeva byly nařezány pro přechod do volných prostorů mezi spodní části síťoviny a boční straně květináč. Tyto kusy jsou umístěny vertikálně k vytvoření další podporu sítě. Nakonec jsme konec vyplněním květináč zbytku podlahy.

Zdobit vaši zahradu s keři, aby se sám popínavé rostliny

mřížoví Zahrádka zahradník-wood-výrobní

DIY planter s mřížoví je nyní připraven k použití. Můžete si vybrat rostliny na výzdobu. Zeptáte-li se, jaký druh květin si vybrat, nezapomeňte zkontrolovat naše speciální na venkovních vinic. To vám dá nápady pro zdobení dřevěnou mřížku!

Výukový program # 3: vyrobení květináč s dřevem a kovovým pletivem od nuly

plantážníka s mřížoví tvorby nápad, snadno

Zkušenější DIYers mohou vydat na DIY projektu květináč s mřížoví, jak vydělat od nuly. V tomto případě mají dosáhnout venkovní zahrádka dřevěná prkna a drát a kovové trubky mesh kovů. Níže je uveden seznam látek, které mají být získány před zahájením DIY projektu:

 • dřevěné desky (velikost se určí podle toho, na květináč je požadovaný konstrukt);
 • pilový;
 • vruty do dřeva;
 • svorku;
 • dřevo laky
 • kola (volitelné);
 • plastový kryt;
 • příruby a pozinkované kolena;
 • pozinkovaný drát lano (v závislosti na velikosti požadovaného mesh);
 • pozinkované trubky (v závislosti na požadované velikosti ok);
 • napínáky;
 • nástroj pro řezání kabelu (dle vlastního výběru);
 • půdy;
 • popínavé rostliny.

Začneme tím, že připravuje veškeré materiály potřebné pro kutily zahradní projektu s mřížkou dřevo a kov. Potom kroků popsaných v kurzu, pod kterou je rozdělen do pěti částí: výrobu základny, příprava sázecí rám konstrukce mřížoví, realizace oka a přidávání rostliny.

Vybudovat základ své zahradě s dřevěnými a kovovými oky

DIY-zahradnické-dřevin lezecké

Chcete-li základnu DIY květináč s mřížoví, jsou použity dřevěné fošny. Vzorky musí být odříznuty, aby se hlavní strukturu květináč v požadované velikosti.

Jardiniere-venkovní-a-do-it-yourself

Desky jsou upevněny pomocí šroubů; pevnosti, můžete vsadit na řešení s lepidlem a šrouby.

Jak make-a-zahradník rostlina lezení

pak jdeme k dalšímu kroku této části výukového programu. To souvisí s výrobou dalších podpor pro kutily dřevěném květináč.

how-to-a-zahradník-vnější-wood-mřížka rostlina lezení

Ty mají být provedeny drobné kousky dřeva instalované ve vnitřní části květináč. Tyto kusy zajišťují pevnost konečného stvoření.

Jardiniere dřevo kola-a-do-it-yourself model

Na závěr této části zahrady DIY tutoriálu, půjdeme k montáži kol. proto obrací svou dřevěnou stavbu vzhůru nohama a kola jsou připevněny na jeho spodní straně pomocí šroubů.

Co je dobré vědět: typ vybraných kola by měl odpovídat velikosti a hmotnosti zahradníka dřeva (vzít v úvahu také hmotnost půdy a na mřížce).

Připravte DIY květináč s mřížoví do dřeva a kovu

mapa-výroba, zahradnictví, kutilství wood-deco terasa

V této fázi se připravuje DIY dřevěný květináč vylít na podlahu. Tento postup se provádí ve dvou etapách. Za prvé, jsme namontujeme dřevěné desky na květináč pozadí vytvořit podporu pro zem. Poté je ochranná plastová instalaci, která bude držet půdu uvnitř květináč s mřížoví.

make-zahradnictví-vnější-dřevo-s-mesh

Jakmile je ochrana umístěné v zahradě, tam je nějaké otvory pro odvodnění terénu. Dává se pozor, aby otvory odpovídaly volného prostoru mezi deskami v dolní části květináč kutily.

Co je dobré vědět: Tento krok je také vhodná doba k malování nebo lak na povrch to. Pokrytí planter s mřížoví s vrstvou laku nebo barvy je důležité, protože to bude usnadňovat údržbu. Zvolte produkty pro venkovní použití, jako například laku loď, která zajišťuje vynikající odolnost proti vodě a zvyšuje životnost dřeva.

Jak se staví rámec mřížové DIY pro své venkovní zahrádce

kutilství-mesh rostlina lezení-zahradník, terasa, balkón

Nyní se vyrábějí DIY mřížoví. Pro tento krok, kterým se potrubí a pozinkované lokty na rovný povrch pro připojení. Kovové prvky jsou zajištěny svorkami.

diy-zahradnictví dřevo dekorace-vnější-mesh

Jakmile je struktura vyrábí, může být instalován na dřevo DIY květináč. Proto vede jeho montáž pomocí vrutů.

Jak DIY zahradní mřížoví ocelové lano

mesh rostlina lezení-is-how-to-sami

Dalším krokem v květináč s mřížoví výrobního projektu je dosáhnout mřížoví lany. Tyto kabely jsou instalovány na dřevěných deskách a upevnění spolu s napínáky.

krov výrobní rostlina lezení-deco-kutilství

V prvním kroku se díry v kusy dřeva na květináč kutily. Vloží šroub pro uchycení kabelů. Pak snížit požadovanou délku lana. vertikálně montáž řezu kabelu připevněním šrouby instalovány v dřevěných kusů (po obou stranách květináč).

plantážníka s DIY-tvorby nápadů mesh

Potom pokračovat do vertikální instalaci lana. Má tendenci svisle kabel a svorku, na obou stranách konstrukce pomocí napínáky. Tento postup se opakuje pro dokončení celého mřížku.

DIY Tutorial zahradník s mřížkou - Vyberte lezce na jeho venkovní

planter s mřížoví-do-it-yourself-tutorial

Secí s mřížoví je dokončena, jsme se přesunout ke kroku zasadit květiny na zahradě. Konstrukce a instaluje zařízení, jako je jasmín země je obsazena, vinná réva, břečťan ... Je také možné použít tento typ velkého formátu květináči na zeleninové zahradě. V tomto případě, jeden vybere druhy rostlin, jako jsou jahody nebo dýně, například. A s kolečky, může se pohybovat jeho velký venkovní květináč v nejslunnější oblasti zvenčí!

Během tohoto postupu jeden přikládá malý konec stonku rostliny na každé lano. Je to způsob, jak zajistit, že se závod bude stoupat mřížoví DIY takto vyrobeného.

DIY planter s mřížoví hodí naše kutilské dovednosti a naše venkovní dekor!

plantážníka s myšlenkou-deco-ven-dělat pletiva

Výše uvedené tři příklady ukázaly, že zahrada s venkovním DIY mřížkový objekt může být snadno vyrobit. DIY projekty takový doplněk pro zahradu či terasu přizpůsobit naše kutilské dovednosti tak, aby nabídnout každému atraktivní dekorační nápad.

plantážníka s Trellisovou inspirovaný ikea-diy-deco

Ale je tu víc, protože tyto vnější zahradní projekty lze dále upravovat. A to je kouzlo tohoto druhu kreativních nápadů činnosti vyplývající ozdobné předměty perfektně navrženy pro naše zahrady, balkony a terasy!

Přizpůsobte si svůj venkovní zahradu - některé originální nápady pro kutily deco pokouší

vánek-view-mříž-make-a-sebe-zahradník-idee

Přizpůsobte si výzdobu s zahradník DIY je způsob, jak dát dotváří jeho exteriéru. Ale je také nanejvýš způsob, jak vzít v úvahu jeho ozdobné představy a potřeby. Předpokládejme, že již máme starý betonový květináč. Proč nevyužít tento objekt v tom, nový vzhled a přidáním dřevěného mřížoví?

mříž-jistič-diy-zahradník-balkon

Kamene a dřeva kombinovat harmonicky a dát mnohem ráz dekorační zahradou, terasou nebo balkonem. Tak dobrý nápad, budeme realizovat tím, že příhradové DIY DIY návod v tutoriálu 1 nebo 2 níže!

malé zahradnictví lezení příhradový-rostlina

Kromě toho je také možné, aby květináč betonu nebo jiného materiálu a osvěžit vzhled s barvou. Dá se samozřejmě vzít po celém povrchu; ale jsou zde i možnosti pro moderní dekorace s geometrickými tvary. K dosažení takového projektu člověka, budeme používat lepidlo ochranný lak. To bude zahrnovat část povrchu květináče a barva se aplikuje na druhé části.

Vytvoření květináč s mřížoví, které odpovídá jeho potřebám

plantážníci, venkovní mřížky-wall-deco dveře entry-house

DIY květináč s mřížoví mohou přijmout velikost a tvar, který chcete. Zdaleka jen vnější dekorativní doplněk, může být zvýšena na dokončení balkon nebo zahradní terasu.

Jardiniere-balkon mřížky vytvořit-a-sám

Takový zahradník to udělat sám má tu výhodu, že zabírají méně místa. V malé zahradě, bude prostor uvolněný pod kontejnerových rostlin se používají k uskladnění zahradního nářadí.

idee-zahradník-s-wood-mříže popínavých rostlin

Velikost zahrady a mřížoví na sobě záviset hlavně na povrchu, který máte. Ale jsou také určí v závislosti na použití Uděláme to.

rostlinné zahradnictví-dřevěné nosníky-rostlin révy vinné

Květináč s Trellisovou zeleninové zahradě zabírat více místa než dekorativním květináči. Je to proto, že to má pojmout více rostlin a zvýšení produkce zeleninové zahrady.

planter s Trellisovou dřevo-a-do-it-yourself

Je to trochu stejný princip, který platí pro pěstitele s mřížoví hrají roli pohledu vánek. Jejich velikost se určí tím, že v oblasti, kterou chceme chránit před zvědavýma očima.

plantážníka s Trellisovou-DIY modelu

Venkovní planter s mřížoví někdy doprovázené DIY zeď zahrady a těm suspendovaným typu. V tomto případě je kontejner je obecně navržen tak, aby následovat hodně stěny zdobené. Je to způsob, jak pokrýt stěny rostlin rychleji, výsadbu květin na mnoha místech.

Přizpůsobit DIY mřížoví - zahradní výzdoby nápady a terasu

mříž-diy-deco-outdoor-zahradnictví

DIY mřížoví, které doplňují na květináč, aby se sami mohou také se liší ve velikosti a tvaru. V možnostech adičních secích na podstavcích nebo kolečkách výhledem na cvičeních, můžete se také rozhodnout pro zahradu proti zdi.

mřížoví-outdoor, zahradnictví, kutilství

Tato volba nám umožní instalovat mříž DIY přímo na zeď s hřebíky, lana nebo šrouby. Takže možnosti krov výrobní materiály stávají početné.

kutilství-mesh přední sklo-view-mimo-rostlina-plot zahrady

Kusy dřeva, stonků a syn kovu jsou vhodné pro takové projekty. Účely, se stávají téměř neviditelné, když pokryty kvetoucími rostlinami.

mřížoví Zahrádka idee-deco-wall-venku

Jemné struktury upevněné na stěně nám svobodu hrát s tvarem DIY ok. Klasické geometrické tvary tak budou nahrazeny více originálních myšlenek podporují stranu.

planter s mřížoví-making-sebe-diy-tutorial-deco

Na závěr, myšlenka self-mřížoví je často motivován specifické potřeby. To je schovat část své zdi, chránit své soukromí, nebo poskytnout další podporu pro rostliny, druhy kutilské mřížoví, které se vyrábějí budou nutně vyplývá ze zvláštní potřeby.

DIY Zahrada se zahradním-vertikální mřížoví

Tolik bodů, které můžeme odrážet před spuštěním do jednoho z našich DIY květináč s mřížoví pro kutily projekty!

Jardiniere-mimo-mesh-rostlina zahrada

mříž-hedge Zahrádka DIY dekorace


About the author

admin