Jak zabalit několik nápadů si nesmíte nechat ujít! – anews24.info

Jak zabalit několik nápadů si nesmíte nechat ujít!

jak vytvořit rozpočet idea-hadřík tlačítka-string

Za ta léta, stále méně lidí začít psát dopisy. Ale není tam žádný větší čin než psát krásný dopis někoho oceníte.


K tomu, vzhled je velmi důležitá. V tomto článku vám ukážeme, jak se dělá rozpočet. Podívejte se na naše myšlenky do obrazů a naše výukové programy na pomoc vás.

papíru skládací zelená idea

Obálka je nejen určena na dopisy. Používá se také dát pohlednici nebo malý dárek. Tam jsou papír, textil, lepenka a dalších unikátních materiálů. Často, obchody se nacházejí v papíru a jednoduchých barvách. Ale to by bylo ještě lepší, jak přizpůsobit svůj obálku. K tomu, jednoduše vzít svou odvahu a uvědomit si sami.

Jak vytvořit obálku papíru nebo z lepenky? Objevte naše tipy!

idea-color-pattern páska

Než začnete, vyberte si materiál, který používáte pro váš projekt. Rozhodnout se pro papír nebo lepenku je nejjednodušší. Ale být kreativní a vybrat barvy a vzorovaný papír. A pokud máte uměleckou duši, můžete ozdobit svůj vlastní obálku.

trik-creation-násobný papír

nemají vždy obálku v ruce a někdy ve spěchu. V těch chvílích jsme se často ptají, jak vytvořit vlastní skříň. Za prvé, uchopit vybraný papír nebo karton, nůžky a lepidlo. Za prvé, řezané čtverec, který dočasně ohnout dva, takže budete mít značku, která bude tvořit dva trojúhelníky. Fold horním rohu uprostřed. Udělat to samé s záhybu na druhé straně. Dále složit dolním rohu mírně nad polovinu. Pak rebattez druhý roh. Páskou hrany a voila!

Jak originální obálce - najdete zde návod!

idea kružnice-paste dosáhnout

Zde je zajímavý nápad. Pro tento projekt, musíme vyříznout 4 kruhy o stejném průměru. Lepit dohromady jeden přes druhého. Takže budete cvičit ve středu náměstí. Pak se začne pomalu složit kruhy na obou stranách, pak ten níže. A konečně konečně složit poslední kruh pod sebou zavřít všechno. Tento balíček je ideální pro blízké drobných dárků nebo malých pohlednic. Neváhejte a hrát si s barvami.

idea-core papír psaní

Jste v pokušení napsat dopis osobě, kterou milujete? Tady je nápad obálka dosáhnout během několika minut. To jistě zapůsobí na člověka, který ji přijímá. Za tímto účelem budete muset snížit srdeční požadovanou velikost. Potom, rozkládací dvou mírně zaoblené boky. Pak dal radu, která přesahuje níže a vložte jej. A voila, vaše obálka je konečně připraven!

paper vintage tlačítka-string

Tyto příklady, které byly uvedeny, jsou jednoduché, praktické a snadno implementovat. Nicméně, můžete také hrát s texturami a výzdobu vaší obálky. Můžete si vybrat, papír nebo tkanina dát větší originalitu vašich představ.

Tlačítko realizace-creation-paper

Ve výukovém výše, vám ukážeme, jak vytvořit uzávěr pro bydlení, která je jiná, než aby lepidlo. Chcete-li zavřít shell, můžete tak učinit z vosku, položky dekoraci nebo tlačítko. Pro tlačítko obálky, musí nejprve zajistit sami s lepenkou. Pak musí snížit malý okruh, které budete zlomit s připínáček. To vám bude sloužit později uzavřít obálku.

idea-origami barevný obálka
Neváhejte být kreativní. Chcete-li, aby vaše obálky, můžete použít origami. To vám pomůže, aby vaše kreativní a originální obálku.

barevný papír-vzory, idee


Like this post? Please share to your friends: