uvnitř

Malba obývací pokoj: 2015 trendy ilustrované 30 snímků

Malba obývací pokoj: 2015 trendy ilustrované 30 snímků

Volba barvy je důležitým krokem ve výzdobě domu. Definuje atmosféru vnímané v každém prostoru. Jaké barvy zvolit pro váš obývací pokoj?


Zde jsou některé nápady a tipy pro zvýšení vaše stěny.

malba Lounge

světlo a světlé barvy, tmavé a pohodlné, teplé nebo studené paleta pro vaše ... malba obývací pokoj je široká. Nejdůležitější je výběr odstínů s přihlédnutím svého temperamentu. Barvy se vám líbí, které odrážejí vaši osobnost a budete cítit dobře. Pokud se například chcete, relaxační prostor, volí zelené, modré nebo fialové. Pokud však hledáte dát energii do místnosti, oranžová, žlutá a červená jsou barvy, které by měly vládnout.

zelená barva Living Room

Green Room Painting

šedé a bílé schodiště s výhledem na živou zelenou barvu

světle zelená schodiště Salon

Jasně oranžová místnost

oranžová místnost Painting

čirý lak nábytek, bytové zařízení a výzdoba veselé barvy Etsy

živé barvy

Pokusit se lépe definovat své části. Chtějí optické iluze? Vím, že světelné stěny odrážejí světlo, mají tendenci k provzdušňování a pro zvětšení. Na rozdíl od tmavé barvy vytvořit následek snížení prostoru. Úpravou tohoto parametru, můžete budit dojem větší místnosti, menší, hlubší, širší, užší, vyšší, světlejší a teplejší.

Zasáhnout nakonec na dekorace a nábytek, udržovat rovnováhu a dát atraktivní vzhled vašeho domova. Rozhodnete-li se vytvořit malba obývací pokoj jasné, rozhodnout se pro podlahy, nábytku a dekorativních předmětů tmavší (kontrastní do temné místnosti).

Pokud máme na mysli Feng Shui, teplé barvy jako červená, oranžová nebo žlutá jsou povzbuzující, a jsou vhodné pro místnosti, kde přívětivost a akce jsou v pořádku, zatímco chladné tóny jsou vyhrazeno pro odpočívárnách, meditační místnost a čítárna, koupelny nebo ložnice.

Barvy skutečně mají pravomoci na celkový vzhled domova, ale také na náladě. Chcete-li si tedy vybrat, které jsou pro vás!

Modrý salonek Painting

Malba obývací pokoj: 2015 trendy ilustrované 30 snímků

Každý člověk má svou přednost jedné barvy více než jiné. Někteří milují červenou a oranžovou, jiní dávají přednost odstíny modré a zelené. Tato volba je skutečně odrazem naší osobnosti, naše nálady a emoce. Tyto barvy vytvářejí celou atmosféru v místnosti. V obývacím pokoji se můžeme dovolit experimentovat a zvolit vlastnosti barevných své touhy a zároveň s přihlédnutím k jeho velikosti. Tím, zápory, v místnostech, jako jsou ložnice a prostoru, výběr odstínů, které stimulují uvolnění a soustředění.

Idea jasně modrá barva saloonmalování modrá obývací pokoj dekor zídky bílým sofa

Lilek je velmi módní v těchto dnech. Je trvale instalován v interiérech současného bydlení. Jako nátěr na stěnách, je vhodné jej používat střídmě. Malovat stěny obývacího pokoje v této barvě se nedoporučuje, protože vizuálně přepsat váš interiér. Expresivní a elegantní, jakmile je přítomen, barva lilek přináší hloubku kusu. Věděli jste, že fialové a fialové byl spojován s královskou hodností?

Malování šedou zónu a rozkládací lilkem Malba obývací pokoj rozkládací lilek

bílá obývací pokoj s modrou sametovou pohovkouMalba obývací pokoj: 2015 trendy ilustrované 30 snímků

jasný a světlý obývací pokoj

Clear Painted Room

Salon ukládá světlé barvy na stěny. Vizuálně zvětší obrobek a dělá to rychleji. Vyhrazujeme si tmavé barvy nábytku. S velkým obývacím pokojem, můžeme si dovolit experimentovat s barvami a vytvářet krásné kontrasty.

Zůstat katedrála s kontrastními barvami

čirý lak Výstaviště dark

V obývacím pokoji se stěnami v tmavých tónech rozvinout velmi elegantní. Černý lak nebo tmavě šedé obleky velmi dobře salon, který chce luxus a retro. To je v kombinaci se zlatými rámy, marockého stolní a stříbrné sametové židle, tlusté závěsy, tmavé dřevo.

tmavá barva nábytek, bytové zařízení a podlaha clear

Malovat tmavě obývací pokoj designu

Bývalý dům žijící v temných stěn

útulné starý salonek s krbem

Velmi stylový salónekModerní černá obývací pokoj

Marry bílé a šedé je vždy úspěšná volba. Přinést více charakter místnosti, přidáním nábytku a ozdobné předměty v jasných barvách a hrnkových rostlin. Tento vzorec je často aplikován v interiérech skandinávském stylu.

Moderní obývací světlé odstíny

Útulný obývací pokoj clear lak

Design obývací pokoj navržený Ramy Fischlera je mimořádná. Část soukromého a moderním pařížském bytě se nachází v místě Brity, barva parket dřeva mizí postupně zbělá.

moderní pařížský byt proměněn Ramy Fischlera

Art deco Paris Salon

Tento malý salonek navržený Jessica Helgerson je dokonalým příkladem, jak můžeme si vzít šedou a bílou barvu. Rohová sedací souprava s jeho aztécké vzory přináší originalitu a dotek velmi příjemný pocit. Nástěnná malba černých rámů je velmi abstraktní a zajímavé.

Design Show Jessica Helgerson

Design Show tmavě zbarvený strop

Modrá je oblíbená barva více než 80 lidí lidí v Evropě. To není překvapující, jakmile vidíte, cítíte okamžitě lépe. Je to barva oblohy a oceánu. Se svou energetickou silou, to je odstín, který jde do každé místnosti v domě. V salonku hotelu. Si můžete dovolit míchat několik odstínů modré. Dokonce i ve velkých dávkách, modrá nikdy se zdá být příliš impozantní.

modrá barva Salon

modrý salonek

Odvážit se kombinovat různé odstíny modré

Art výstava obrazů

modré stěny Salon

modrá obývací pokoj pobyt

Jste energický charakter a máte rádi zábavné hosty doma? Teplé barvy jsou pak pro Vás! Přinést vitalitu a teplo do vašeho obývacího pokoje, malovat jednu ze svých stěn v oranžové nebo červené. Stěna v jednom z těchto barev je dost, aby atmosféra svého pokoje ještě více uživatelsky přívětivé.

Idea oranžová barva pastel obývací pokoj

oranžová místnost

Pokud chcete relaxovat doma po dlouhém dni v práci a nemusíte se často pořádají večírky doma, vytvořit váš obývací pokoj ve světlých tónech. Přidat další nábytek ze světlého dřeva, hrnkové rostliny a pohodlný nábytek.

Skandinávský interiérwhite Sejour

zůstat kontrastu pop

dark Parkety Obývací

hnědé béžové stěny zůstat

malovat designu pobyt Hugo Diego

hnědé stěny zůstat bílý strop

hnědá barva pobyt

malovat obílit vápno pobyt

Malovat svůj pobyt clear

obývacích stěn dekorativní efekt

malba krém pobyt

Barva blok stěny zůstat

přírodní vápno malovat pobyt


About the author

admin