uvnitř

Moderní interiér stropy pro každý 45 zajímavých nápadů

strop moderní dřevěné obložení,

Mnoho lidí dává přednost stropy Jednoduchý design zdobí interiér. Někdy se jedná o skutečnost, že nevěděl, že existují i ​​jiné další zajímavé možnosti ke stropu, ale většinou se předpokládá, že prostě cap je jednodušší na údržbu a proto je nejlepším řešením.


stropy Jednoduché bílé a jsou v pořádku, ale existují i ​​jiné modernější způsoby pro výzdoby stropu.

Nápady moderní a zajímavé stropy

elegants idea deco stropy

V tomto článku jsme udělali malý výběr 45 originálních nápadů a design, který vám snad inspirovat a pomáhají, aby se strop neobvyklou výzdobu svých pokojů doma. Najdete zde ozdobné stropy v jiné než bílé barvy, s dřevěnými trámy, s výlisky atd ... Podívejte se!

Design strop zdobí dřevěné trámy

Konstrukce dřevěné trámové stropy

Když jeden se týká stropu pro naše domovy, co přijde na mysl, je bílý, hladký a rovný. Navzdory všem neuvěřitelné kroků, které jsou provedeny v designu a výzdoby zbytku domu, strop se zdá být něco, co uniká naší mysli poměrně snadno.

Deco Moderní patio

Moderní design patio stropy

Ať už je to obývací pokoj nebo jídelna, kuchyně nebo ložnice, krásný strop v celé své originality může dát pokoj jedinečný, neopakovatelný a individuální které také zanechává zvláštní dojem v duch všichni, kdo ji vidí.

Dům s interiérovým designem a originální stropní

dřevěné stropy konstrukční myšlenku

Perfektní stropní konstrukce se liší v závislosti na pokoji a dům a podle dostupného prostoru. Záleží také na stěnách a obecné téma domu. Existuje bezpočet vzorů a barev na výběr.

Originální stropní geometrické tvary

bílý design stropy zajímavé

Idea dřevěné rustikální styl

deco stropy rustikální

dřevo a kov konstrukce stropu

ultra moderní deco stropy

Dřevěné stropy dává přirozený a rustikální styl do jakéhokoliv interiéru. Dřevo je nejen snadná instalace, ale také díky němu, pokojová teplota je vždy příjemné. Kromě toho, pokud je to možné, rozhodnout se pro dřevěnou podlahu, také. Ti dva se navzájem dokonale doplňují.

Moderní interiér dekor se zajímavým stropem

Dřevo strop dekorace nápad

Co se stropy vybrat krytiny pro váš domov? Existuje samozřejmě několik typů nejvíce používané, z nichž jsou stropní desky, které je ekonomické a jsou vyrobeny z polystyrenu nebo polyuretanu.

Deco patio s moderním stropem

deco stropní konstrukce patio

Dřevěné obložení, mají být stanoveny na podhledu. Jsou velmi pěkně a obvykle dřevo nebo kov imitace. Sádrokartonové desky, jsou stejně vhodné pro podhledy a jsou ideální pro větší kreativitu.

Contemporary interiér s bílý strop

deco bílé dřevěné stropy

Existuje celá řada různých barev a textur. Strop povlak poskytuje další dekorativní dotek do svého pokoje, teplo a jas, v závislosti na druhu. Některé stropů jsou dekorativní dost, ale pokud chcete přidat i osobní kontakt, můžete to udělat s tapetou nebo barvy.

Dřevěný strop Deco deco strop moderní idea

Nezapomeňte, že tento zvyk moderní strop je skvělý způsob, jak přidat hloubku do místnosti s využitím zajímavých geometrických struktur.

zajímavý interiér postel ložnice strop deco dřevo

Moderní stropy mají významný vliv na každém kusu. Strop je něco, co vidět často, zvláště pokud jste zůstat ležet na gauči pro chvíle odpočinku. Místnost s vysokým stropem může vypadat útulnější vzhled při pokryty horký nebo tmavý. Na druhou stranu, světlejší odstíny stropní opticky zvětšit prostor, stejně jako vzory nebo barvy, podobné těm, které stěn.

Ložnice s bílým stropem dřeva postel ložnice strop bílou dekou výprava

Udržovat věci v poměru je obecně dobrý nápad - udržovat velké důvody prostorných pokojích a jemné textury a ornamenty na malých prostorech.

Ložnice s moderním interiérem postel ložnice strop originální design

Moderní stropy vyrobené z tapet

deco strop idea

Tapeta je obecně vhodné pro ploché stropy, šikmé a nepravidelné, a široká škála vzorů a textur na trhu nabízí nekonečné možnosti provedení. Váš dům se trámový strop nebo jinou vlastnost, kterou chcete získat pozornost? Zvolte barvu nebo zajímavý vzor. Pokud váš strop je skloněná a nepravidelný, takže vybrat pevný papír a dát ji do místa, které chcete zvýraznit.

Výzdoba interiéru průmyslové styl průmyslové interiér deco strop

V případě, že jsou vystaveny roury, trubky nebo elektrické syn strop chcete skrýt, pak podhled nebo strop je pro vás! Je vyrobena z lehkých materiálů na kovovou konstrukci. Tento typ stropu dobrou tepelnou izolací a je známý pro svou schopnost snadno skrýt nedokonalosti hlavního stropu.

Originální výzdoba v černé a bílé interiéru černá bílá moderní deco
Vraťme se k barvám. Malované stropy tmavých barvách, jako je šedá, tmavě modré nebo černé vytvořit dramatický pocit a zároveň intimní v místnosti. Jak víte, tyto odstíny může dát nižší vzhled stropu. Prostory s vysokými stropy a bohaté přirozeného světla jsou skvělou volbou pro zažívá tmavší barvu. Zdůraznit svůj temný strop, použijte světlou barvu na stěnách, které budou dobře kontrastují s stropu. Poté přidejte originální osvětlení a světlo sublimovat všechno.

Interiérový design dřevo deco vnitřní dřevěný strop

Malovat strop Jasné a zářivé barvy jako tyrkysová, oranžová nebo žlutá, dodává energii a zájem každého prostoru. To je vynikající volbou, pokud máte bílé stěny a neutrální nábytek. Stropy s jasnými barvami, které jsou ideální pro prostory, jako jsou koupelny, kuchyně a ložnice pro děti.

Deco posezení s dřevěným stropem deco strop dřevěný dům

Existuje široká škála stropu, které můžete objevovat prostřednictvím našich vlastních snímků, takže mějte přemýšlet a používat svou představivost najít to, co bude vaše vnitřní prostor.

deco zeď dřevo strop

deco stropní konstrukce patio

Výzdoba interiéru moderní stropní dům

Design modernbe dřevěné stropní

Dřevo strop nápadem

Konstrukční zajímavé dřevěné stropy

deco strop dřevo kuchyně nápad

Moderní deco stropy idea

Moderní stropní konstrukce idea

Původní deco strop moderní idea

Vnitřek dřevěné stropní konstrukce

deco konstrukce rustikální interiér

Původní strop interiéru dřevo

Moderní domácí interiér deco dřevo

Původní strop deco dům

dřevo stropu světlík Design

originální design idea strop

Konstrukční dřevěné stropní trámy

Moderní deco idea strop

deco strop bílý idea

dekorace původní dřevěné stropy obývací pokoj-deco-original-idea

obývací pokoj designu zajímavý stropní

deco strop místnosti postel

deco stropní dřevěné trámy

výzdoba falešný stropní svítidlo

podhled dekorace originál

stropní výzdoba idea

dřevěný podhled idea

strop originální design

falešné podhled

strop originální design

kuchyňské podstropní-green

vzor-geometrický-výstřední bílé

Stropní zvedací tmavá místnost

podstropní-jídelna

Moderní interiér stropy pro každý 45 zajímavých nápadů


About the author

admin