Starbucks: Káva a interiérového designu ke hvězdám – anews24.info

Starbucks: Káva a interiérového designu ke hvězdám

Starbucks kavárny celkově ve světě designu nápad

Starbucks, máme rádi a nelíbí! Hierarchie v objednávání, ocasy a všechny šílenství uvnitř, jejíž velikost evropské kavárny nejsou zvyklí ... Zkrátka vše, co je příliš Američan v každém slova smyslu.


Přesto se čas od času, je zde a zde je ocas a celý postup, který následuje.

Starbucks v Orlandu na Floridě: Moderní interiér ze dřeva a skla

Starbucks Coffee orlando Floride moderní skleněné dřevo uvnitř

Je pravda, že uvnitř, je to často pěkné, moderní a útulné. Zvlášť ve Starbucks, které budeme prezentovat podrobněji. První z nich je umístěn na Wall Street v New Yorku, v od počátku dvacátého století art deco stylu budově. Plně potažené dřevo uvnitř, New York káva má spoustu šarm a styl. Obložení zcela kontrastuje s panujícím kámen venku.

Starbucks na Wall Street, New York: styl mimo město dřeva

Starbucks Coffee Wall Street v New Yorku styl mimo město dřeva

Boon pro architekty na celém světě, architektura různých druhů kávy na světě, inovativní a vynikající, snadno najít mnoho obdivovatelů. Americká káva řetěz nenabízí pouze místa, kde je možné jíst a surfovat po internetu zdarma jako když jdeme do McDonalds. To umožňuje zákazníkům skutečně vychutnat atmosféru a design interiérů, zejména pokud je to pozoruhodně dosaženo jak je tomu v případě kávy v Las Vegas.

Starbucks v Las Vegas: vzhled prázdného kasina

Starbucks Coffee Las Vegas ve stylu casino prázdný

Moderní, futuristický, zajímavý, originální a široká, že je to místo, které se pohybuje a zároveň doba nás nutí chtít zastavit a sednout trochu. Stejně jako v atmosféře panující v kasinech nebo v přední části přednáškových sálů, kde je prostor je obrovský, ale zároveň přeplněném světě, slavný kávy přetéká kdekoliv a kdykoliv ... Zde, v obraze vrchol je prázdný, ale je lepší realizovat volného místa k dispozici na místě.

Starbucks v Los Angeles a interiérového designu dřeva a mramoru v obrovském prostoru

Starbucks Coffee Los Angeles mramoru dřevo interiéru obrovský prostor

V L.A., káva je spíš jako obří baru. Kdo by si představit, že v místě, jako je tato, nebudeme podávat alkohol. Nicméně, existuje spousta dobrých věcí k jídlu.

Starbucks Coffee v Seattlu průmyslovém stylu, ale také jako knihovna

kávu Starbucks Seattle knihovna průmyslové styl

Kavárna styl Seattle je trochu jiný. Mezi restaurace, knihovna a továrny, design je velmi zajímavé a inovativní. V Evropě je naopak více vzhledem k tradičním uměleckým stylem. V Amsterdamu, káva má příjemnou a vřelou atmosféru skvěle.

Starbucks v Amsterdamu evropském stylu v blízkosti přírodní mísí art nouveau

Starbucks Coffee amsterdam europe Nature Art Nouveau

Švýcaři se rozhodli jinak. Namísto umístění kávy do místní a po celém světě, které mají uvést do pohybu. Dalo by se inspirovat a vytvořit malý Starbucks v našich metropolitních oblastech RER.

Starbucks vagón vlaku ve Švýcarsku: originální nápad

Starbucks Coffee Wagon Train Švýcarsko originální nápad

Ať už potěšení známý řetězec nabízí svým zákazníkům, to se nedá srovnávat s potěšením, že tyto mimořádné pohledy na Bospor může přinést do vaší duše. Vezměte si kávu v přední části Bosporu je jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Starbucks Coffee v Istanbulu s výhledem na Bospor: světlo a příjemnou atmosféru

Starbucks Coffee Istanbul Bosphorus příjemná lehká atmosféra

Architektura kavárně v Tokiu super cool! Dřevěné tyče pravidelně uspořádané na strop a stěny se zdají být nerozlučně propleteny, ale geometrie je trochu jiný stejně. Vše je dokonale objednal a symetrické.

Starbucks v Tokiu: matematická elegance s dřevěnými holemi

Tokio Starbucks matematické elegance dřevěné tyče

otevírá na východ na západě ... A kavárně, která otevřela dveře do Thajska v západním stylu a dokonce i USA. Nic na světě byste si myslet, že káva byla tam. Objekt plně respektuje styl, který jsme všichni velmi dobře znají, protože je to naše. Rozhodli jsme se kombinovat tradiční a moderní styly a nevytvářet místo připomínající dvou protilehlých světů.

Starbucks v Bangkoku v Thajsku: moderní a futuristický kávu v americkém stylu

Bangkok Thajsko Starbucks Coffee futuristický moderní americký styl

V Číně za spotřebovanou, bylo rozhodnuto jinak. Nachází se na břehu řeky Jinjiang v Chengdu, slavný americký káva sídlí v budově, která respektuje strukturu podobnou od určité době tohoto stanoviště datování. Nechtěli jsme se rozhodnout pro styl podobně jako ultra moderní architektury začala šířit v tomto městě dílčí provincii.

Místo prolnutí několik stylů: Starbucks v Číně

Místo prolnutí několik stylů Starbucks Čína


Like this post? Please share to your friends: