krása

Gel nehty Deco jaké trendy následovat?

dekorativní vzor nehtů gel elegantní

Ruce a nehty jsou dobře postaráno tak důležitá pro ženy než pro muže. Trochu častěji než muži, ženy zdobí své nehty ve velmi různými způsoby.


Krásný lak na nehty nebo umělé nehty? Pokud si chcete vyzkoušet pár věcí jiný, tak proč nezkusit gelové nehty? Na velmi přirozený vzhled, můžete ozdobit mnoho velmi kreativní způsoby. Pokud chcete, manikúra trend této sezony a nebojíte se vyzkoušet tuto novou technologii hřebíku, kterou vás zveme objevovat náš výběr 52 nápadů deco nehty gel !

Gelové nehty Deco elegance a přirozený vzhled

nápady ozdobný hřebík gel

Máte zkušenosti s instalací UV gelových nehtů? Jedná se o nový trend, který si získal srdce mnoha žen. Umělé nehty nejsou vždy synonymem pro pohodlí a krásy. Akrylové nehty jsou silné a může být otravné. Máte-li dost aktivní život, které nemusí být vždy se budete cítit jako doma, a dokonce ... ztratit své nehty! A konečně, vaše falešné nehty kurz. Pomoci - gelové nehty! Znáte rozdíl mezi nimi a ty akrylové?

Deco původní lak na nehty gel s American Apparel

Lak na nehty deco gel

Pokud nejste velký fanoušek falešné nehty, ale chcete vytvořit vlastní: gelové nehty jsou dobrou volbou. Gel se aplikuje přímo na nehty. Chcete-li prodloužit, můžete používat rozšíření a kapsle, které se aplikují přímo na nehty. Gel, na rozdíl od akrylového prášku, je viskózní látka, která se vytvrzuje UV zářením. Před použitím budete muset čistit ruce. Pak budete muset vybrat mezi rozšířeními (pokud chcete, aby vaše nehty delší) nebo kapsle. Ty mají být lepeny přímo na nehty. Je nutné použít gel v několika vrstvách. Po nanesení první vrstvy, je nutné umístit své ruce pod UV lampou. Chce to jen trochu času.

Deco gel na nehty s hladkým lakem

deco nehty lesklý lak gel

Gelové nehty mají mnoho výhod. Jsou měkké a pružné. Dělí pomaleji než umělé nehty. Barevná škála je velmi široká, často s lesklým povrchem. Gelové nehty vypadají přirozeněji než akryl. Oni vydávají méně chemický zápach během instalace. Akrylové nehty jsou velmi silné a méně křehký. Můžete nosit dlouho. Tím, zápory, že mají méně přirozený vzduch vzhledem k jejich tloušťky. Další velkou nevýhodou je vůně, které vydávají při instalaci. Někteří lidé najdou tento velmi nepříjemný chemický zápach.

Jednoduchý a přirozený vzhled manikúra

deco nehtů gel nehtů myšlenka

Jak již víte, trend módy a krásy přírody. Plus je to přirozené, tím lépe. Pokud se stále máte slabé nehty a chtěli byste, aby posílily, doporučujeme gelové nehty k jejich přirozenému aspektu na dohled i na dotek. Možnosti pro barvu a zdobí je celá řada.

Idea deco elegantní nehty

Deco černé gelové nehty zlatý idea krásy módní design

Umělé nehty jsou nevzhledné a nepraktické. Navíc jsme vždy vidět, že jsou špatně! Gelové nehty jsou dobrým kompromisem mezi umělých nehtů a permanentní a trvalé na nehty.

Gel zdobení nehtů s přírodním lakem

Doplňky Nehty gel Deco nápad umělé nehty posilující nehty myšlenku

Trend deco nehty elegantní gel

Deco gel na nehty fialový nápad

Dekorace hřebík gel pastelové barvy

Deco gelové nehty idea trend

Nail art s leskem

Deco gel na nehty představovat myšlenku

Původní myšlenka různých barevných laků sdružení

představuje gel Lak na nehty dekorace myšlenku

Malé dekorativní detail: bílá koťata Malé dekorační detail gelové nehty deco nápad dekor falešné nehty

Lak na nehty s elegantním ChanelDeco trend lak na nehty barevný gel zdobení nehtů myšlenka

color trend pro letošní léto Deco Příslušenství Hřebíky green gel vzory nápad trend

Klasická s ozdobnými detaily

Deco nehtů transparentní gel myšlenka vyvolává falešný deco nehty gelové nehty

Idea zdobení nehtů podle Didmynails.com s lakem O.P.I.představuje gelové nehty idea trend manikúra gelové nehty decoPůvodní kresby: lovely barev Deco gel nehtový design idea

Elegantní černá manikúraDeco lakované gelové nehty Nois kreseb nápady

Idea manikúra s zeleného tlačítka a brilantní deco nehtů gel nápad transparentní zelená dekorační lak sklon

Ženy komediální efekt Manikúra Deco tendanca hřebík manikúra růžový bílý trend

deco fialová lak na nehty gelové kresby květiny přírodní nehet manikúra idea krásy trend Deco dekorace nápad gelové nehty deco nehty idea trend manikúra moderní manikúra zdobení nehtů gel lak zlatý green

preciouspolish.com lak na nehty světle růžová fialová lesk nápad vyvolává umělé nehty gelové Deco myšlenku Deco nápad manikúra gelové nehty Gel lak na nehty trendy dekorace nápad manikúra zdobení nehtů barva nápad gel lak lak na nehty nehty černá a bílá nápad

Stejně jako ovoce?

Milujeme myšlenku žena manikúra v bílé barvě s ovocnými provedeních: ideální pro vegetariány!

nehty vzory mají tendenci kreativního myšlení

Pro jedinečnou manikúru, troufám honosné barvy! Na jaře av létě, jsme experimentovat s odstíny.

zelený lak na nehty barva nehtů nápad byl trend

Modrá barva byla vždy tendenci - v interiérovém designu, módy a manikúru! Ať už si vyberete odstín, tmavě modrá, pastelové nebo jasná obloha, modré malované nehty jsou elegantní a snadno se shodovat s jakýmkoliv druhem oděvu, náhodný nebo elegantní.

vzbuzuje falešný Deco gelových nehtů myšlenka trend manikúru

Francouzská Manikúra

Francouzská manikúra, přeloženo jako „francouzská manikúra“ je technický makeup z nejoblíbenějších nehtů u žen pro jeho elegantní a přirozený vzhled. To je zdůraznit přirozenou krásu nehty. Tato metoda spočívá v použití, jednak základnu jasných a pastelových barvách lesku na celý nehet, nazvaný základní nátěr v angličtině. Dále platí trochou bílého lesku na okraji nehtu, aby se mohlo zdát delší. Tento způsob hřebík make-up byl vynalezen ve Spojených státech v roce 1970.

lak na nehty gel nehty trend vyvolává falešný

Idea francouzská manikúra moderní interpretace se zlatou linkuzdobení gelové nehty manikúra ideaS francouzskou manikúru mohou publikovat své delší nehty, aniž by požádal gelové nehty nebo umělé nehty.

gelové nehty trend vyvolává falešný lak na nehty trenddeco lak na nehty gelová forma myšlenka manikúra manikúra trend nápad umělé nehty black deco lesk gelové nehty trend pózy

Nádherná a originální manikúra s hvězdou vzorygel na nehty lak idea deco utopí

Klasické červené manikúra: kombinace elegance a stylu

Ah, klasická červená ... Red manikúra je jedním z největších klasiků, pokud jde o make-up nehty. Spojená s elegancí, 30. a americké a francouzské herečky té doby, červený patří všem a odhaluje krásně světlé a stylové.

gel nehty idea trend manikúra červená moderní černá lakovaná

Jeden se může lišit v klasické červené s jinými barvami ve stejném rozsahu: tmavě růžové, pastelově oranžovou a mnoho dalších.

tmavé a pastelově růžová manikúralesk barva trend idea

Milujeme tento barevný pastel oranžový lakPolský červený lak na nápad stanovuje moderní trend

Návrhy na nehty se staly trendem v 2000s nail art je praktikována dnes mnoho žen a nepřestávají inspirovat ostatní. Přeji hezký manikúru všechny květinové a barevné, to je skvělé, ale pamatujte, že poté trvá zápas její oblečení! Kýč není velmi módní ...

Manikúra světle modrá žena s výkresy růží, foto a myšlenku: imitátor Claws

kreslení květy růžové nehty myšlenku

manikúra nápad pro ženy inspirovaná duhouhřebík manikúra moderní umělecké nápadem

Roztomilý nápad inspirovaný malé jahody manikúra nehty modréDeco idea nehtů gel manikúra trend byl

Dáváte přednost třešně? Foto: Hřebík Nerdlak na nehty trend Deco Gel idea

Naše rada: odvážit všechny barvy a všechny druhy kresby. Experimentovat a potvrdit svůj jedinečný a nenapodobitelný styl! Buďte kreativní a bavte se svými nehty ...

Mnoho kosmetička přednost OPI kvalitní lak

lak na nehty trend OPI lak na nehty moderní idea

šedá manikúra s bílými květy: jednoduché Myšlenka postavit sami

šedá gel na nehty návrhy květiny myšlenku

lesklé šedé a černé s květinové vzory

dekorace nápad nehtu hřebíků černošedá trend gel

Manikúra v černé a zlaté? Je to elegantní a stylový vzhled: manikúra lak na nehty lak idea černé zlato krása designu trend


About the author

admin