Tetování srdce: nápady pro malé stylové tetování – anews24.info

Tetování srdce: nápady pro malé stylové tetování

tetování srdce tetování malé tetování žena zápěstí

V písni francouzské skupiny Red Red, „láska“, slova jsou velmi jednoduché, ale velmi hluboká. Skládají se pouze z jediného slova: „Láska, láska, láska ...“.


A ano, lásko ... Pokud jste se rozhodli, aby se vám srdce tetování, je velmi pravděpodobné, milovat, ne?

Zaměřit se na vzniku kultovního symbolu nad výběrem toho nejlepšího srdíček tetování.

Tetování srdce: milovat navždy

tetování-rameno-heart-tattoo-original

Vskutku, srdce je symbol používá od nepaměti. Co to představuje? Jeho historické kořeny jsou skutečně obtížné určit, ale víme, že to bylo již používá jako symbol ve starověku.

Srdce tetování malé tetování nápad žena

Pokud jste někdy viděli obrázek skutečného lidského srdce, velmi dobře víte, že nemá ideální tvar, aby byl daný výkres. V současné době je srdce tetování je vnímán jako idealizované reprezentace lidského srdce, ale je to především symbolem romantické lásky. V té době to nebyl případ vůbec ...

Stručná historie počátků symbolem srdce

Původ symbolu srdce zůstává nejasný. Někteří historici připouštějí, že kultovní symbol je pravděpodobně odvozen od tvaru z listy břečťanu která symbolizovala věrnost Řeků a Římanů. Jiní říkají, že jeho tvar byl inspirován nevody nebo hýždě. Otázkou je ...

Srdce tetování prst tetování

Je zajímavé, že buddhisti také používal podobný symbol od nakreslené srdce. Nicméně, v jejich kultuře, je to zástupce některého fíkový list symbolizující osvícení.

K dispozici je také teorie, že tvar srdce tažené je odvozen ze starého závodu s názvem „silphium“ (který již neexistuje). Tento závod byl použit jako zázračný lék pro těhotné ženy a některým chorobám. Existuje tedy symbolický vztah mezi matkou dítěte a listů této rostliny připomínající srdce.

Ve skutečnosti, srdce nebylo spojeno s láskou před XIII - XVI století. Lidé v té době viděla lidské srdce jako otevřená kniha k Bohu, ve kterém „napsal“ a průvodcem člověka. Na první láskou byl vždy souvisí s Bohem. romantická láska, mezi dvěma lidmi, se objeví až mnohem později v období renesance.

little-finger-tattoo-tattoo-idea

Dnes pro mnohé srdce je dokonalým symbolem lásky a oslavy Valentýna. Srdce je také centrem emocionální, pocity a náklonnosti. Nezapomeňte, že srdce je nejdůležitější orgán. jedinečné lidské tělo, srdce je odpovědný za řádné fungování všech orgánů. Vždy je horko ...

tetování-originální-core-small-tetování podlaží

Srdce tetování: bohatá symbol výklady

Vidíte symbol srdce máme dnes překročili čas. jejich mnoho výkladů byla udělena. Nicméně, tam byl vždy symbolem něčeho pozitivního a nepřímo související s láskou. Nebylo to romantická láska, ale láska ve všech jejích formách: láska mezi matkou a dítětem a věrného Boha.

předloktí tetování-heart-idea

Velký nebo malý srdce tetování?

Pokud se tetování srdce vám přinese štěstí! Symbol věrnosti, osvětlení a především emocionální ... Srdce je pozitivní symbol a bohaté na významy.

Velký nebo malý srdce tetování? Záleží na vaše přání, ale také na místo, kde chcete tetování. Na prst, bude to spíše malé a minimalistický, vytetovat na stehna, kotníku nebo předloktí, může trvat detailnější podobu.

srdce tetování-idea-snídaně zápěstí tetování

Prst tetování: minimalistický a elegantní trend

Prst tetování je jednou z nejpopulárnějších tetování v poslední době. Diskrétní, elegantní a malý - můžete vytetovat malé srdce na jednom ze svých prstů. Trvalé nebo dočasné - záleží, pokud jste absolutně na vaší volbě.

Hlavním trendem na svatbu nedávno, prsten tetování. A ano, bude na prstech milenci navždy. Žádná šance, že ztratí. Milovat navždy.

finger-tattoo-idea-small-tetování-žena

Zápěstí - skvělé místo pro malou srdce tetování

Zápěstí je také často vybrán místo, aby malé tetování. Pokud jste se rozhodli, aby se vám trvalé tetování, vím, že kůže na zápěstí je v pořádku. Tetování není příliš špatný, ale některé oblasti našeho těla jsou citlivější než jiné.

Snídaně zápěstí tetování-Heart-tetování-nápady

tattoo-heart zápěstí tetování-pra-idea

Původní srdce tetování interpretace small-tetování-srdce zápěstí-tetování-žena

Tetování srdce na krku

Japonci věří, že krk je součástí nejatraktivnější tělo tělo. To je skvělé místo, aby si tetování srdce a pak! Výhodou krku tetování je, že můžete vždy schovat se svými vlasy. Tímto způsobem zůstává diskrétní.

Krku tetování-tattoo-heart-žena

krk tetování-heart-woman-tattoo-idea

Kotník tetování - malé nenápadné srdce

Tady je další velký trend, kotník tetování. To je skvělé místo k tomu trochu srdce tetování a ukázat v létě. Nezapomeňte, že permanentní tetování by neměl opalovat minimálně po dobu 6 týdnů. Získat tvoje na konci zimy, chcete-li mít na léto!

kotník-tetování-core-small-tetování

Personalizované srdce tetování

Permanentní tetování je něco, co se bude nosit po celý život. Zde je důvod, proč musíme pečlivě zvážit, než se dostane tetování. Obecně platí, že je vždy lepší začít s malým tetování, které můžete rozvíjet postupně. Pokud je to vaše první tetování, začít v malém měřítku a nemyslím, že dvakrát do modelu a místě. Můžete vyhledávat nákresy a obrázky na netu vytvořit / nakreslit svůj vlastní tetování model.

tetování-design-nápady

Dočasná tetování, aby šel s malými kroky

Si stále nejste jisti a váháte trvalé tetování? Zkuste dočasné tetování! Pokud již máte model v mysli a jste si vybrali místo, kde tetování, pak není nic jednoduššího, než se snažit trvalé tetování. Tímto způsobem, uvidíte, jak se cítíte, a pokud je to opravdu pro vás. Henna Tattoo, tetování pen tetování, tetování airbrush šablona s ... Existuje několik dočasných možností tetování, že vedoucí Real.

Kresba-tattoo-originální-idea-small-tetování-heart


Like this post? Please share to your friends: