Malé tetování žena a muž – diskrétní a nápady plné originality – anews24.info

Malé tetování žena a muž – diskrétní a nápady plné originality

malé tetování žena předloktí-květinově-pattern

Chcete nabídnout diskrétní malé tetování? Můžete začít tím, výběru místa pro svůj mini tetování: prst, zvládnout, paže, ramena, krk, kotník, noha ... Nebo se nejprve zaměří na strukturu, kterou chcete: květiny, stylovými obrazy Peter Pan, iniciály, mini přesné zprávy, atd. malé srdce


Bez ohledu na strategii přijmete, doporučujeme vám podívat se na náš výběr snímků. Budou vám nápady pro mikro tetování ženy či muže diskrétní, ale zcela originální. Co dělat, pokud si přejete!

Dnes jsme se rozhodli být trochu diskrétní tetování na spoustu různých důvodů.

Pro začátek, tam jsou ti, kteří vždy chtěli vyzkoušet tetování. Víte, oni jsou ti, kteří váhají, kdykoli se naskytne příležitost k tomu, aby se zapojily do takového dobrodružství. Malý muž nebo žena tetování je tedy způsob, jak vzít rozhodný krok. A to aniž by zdobí jeho tělo příliš okázalé obrazu.

malé tetování muž-žena-finger-lion

V některých případech jsme se rozhodnout pro malé originální tetování, když chceme oslavit zvláštní událost. To se děje někdy oslavit více či méně důležitou událost, někdy se vstřelit osobní zkušenost. Tetování malé velikosti, je to také způsob, jak ukázat lásku nebo přátelství. Vzhledem k tomu, ano, tam jsou páry a přátelé, kteří se rozhodnou vyjádřit a jejich připevnění k sobě navzájem.

malé tetování žena-rameno-crown-květina

Stručně řečeno, pokud se vám líbí původní malé tetování, všechny možnosti jsou dobré. Budeme se nabízely na počest autora a knihou se nám líbilo, film, který jsme milovali, nebo způsobit blízko k našemu srdci.

Vydejte se na diskrétní tetování neznamená schovat!

batole-tattoo-foot-heart žena

Řekněme hned; přejít na diskrétní a originální tetování neznamená, že chceme-li skrýt své tělo umění. Místo toho, volba umístění mini tetování se obvykle provádí velmi opatrně. Takže jsme vybrali části těla, které zůstávají viditelné a bude i přitahovat pozornost na jeho diskrétní tetování.

malé tetování na zápěstí-žena-muž-quotes

Paže, nohy, prsty a ramena patří mezi nejčastější volbou pro tento druh malé tetování. Potom vyberte jednu z těch částí těla, pokud si myslíte, že váš malý muž nebo žena, tetování by mělo být nedílnou součástí vašeho vzhledu. A to zejména, pokud chcete ukázat všem!

diskrétní málo finger-woman tattoo

Další zajímavé možnosti pro malé tetování formátu pro ženy a muže, krku, oblast kolem a za uchem, nebo dokonce na strategickém místě výstřihu ...

Vyměnit prsteny, prsteny a spojenectví s malým prst tetování

small-tetování-woman-finger-diskrétní idea

Nedávno jsme mluvili o tendenci nahradit jí zásnubní nebo snubní prsteny z malé předlohy tetování. No, tento trend roste velmi rychle! V současné době již není vyhrazeno jen pro páry.

malé tetování finger-foot-ring manželka

Koneckonců, není tam žádný zvláštní důvod, proč jsou singles nejsou povoleny také dovolit krásné tetování prst! Kromě toho, že jeden, ale také si tu výhodu, že jsou schopni svobodně zvolit umístění tetování. Chcete-li jej nosit na jednom z prstů nohou, pokud si budete přát!

originální malé man-předloktí tetování

A když na to přijde, tak proč ne jít dál se muž nebo žena tetování nápad tvaru náramku?

Vyjádřit svou osobnost s malou tetování původní přihláškou

diskrétní ženuška-arm-Latin tetování

Malé tetování v podobě různých zpráv nejsou ničím novým. Myšlenka poskytnout zápěstí tetování apeluje na vás? Takže být kreativní a zvolte přeložit cizí jazyk! Rozhodnout pro latinského citátu, as ad maiora (ve francouzštině, „k většímu úspěchu“). Nebo vyjádřit svou lásku pro vašeho miláčka ve starověkém Řekovi, slovo ἀγάπη (ve francouzštině: „láska, láska, vášeň“).

originální malé foot-žena-muž-řecko-old tetování

Nechcete, aby tradiční nebo moderní dopisy a přemýšlel, kde se můžeme také najít jiné podobné tetování nápady? Stačí si přečíst online referenční slovník, jako je tenhle na latiny a jednu v řečtině. Ale pozor, protože některé nuance významu slova nebo přeložit celou větu, budete potřebovat nějakou pomoc od někoho, kdo je obeznámen s těmito jazyky!

Ukazují nadšení pro historii přes malý originální tetování

tattoo-little-prince-woman-man-arm

Ukázat své nadšení pro konkrétní příběh pro knihu nebo film s tetování rameno, prstem, krku a dekoltu!

Žena-tattoo-forget-trochu-Prince-slon

Mezi nejoblíbenější možností okamžiku: Malého prince a Petra Pana. Příběhy, které nás svedla v našem dětství, ale my pořád miluju znovu objevit ještě dnes!

tattoo-peter-pan-finger-žena Photo

Samozřejmě vám nic nebrání, aby se rozhodnou pro další román nebo film, který vás zajímá. Příběhy zjišťujeme imaginární světy a se svými vlastními mytologiích jsou zvláště vhodné pro menší tetování, ale plné významu.

malé tetování žena-muž-originální-harry-potter

Svět Harryho Pottera Čarodějův učeň je jen jeden příklad tohoto druhu příběhu. Tisíc výrazy součástí je originální a symboly. A to vše je možné tetovat v mini formátu!

Jste vášnivý příčiny? Ať je to známo, s diskrétní tetování Malé!

tattoo-man-little-arm-wolf

Vášeň pro příčiny, jako zvířata, která chrání planetu, mořský život, ptáci ...? Ať je to známo, s malým tetování!

tattoo-little-bird-back-rameno-žena

Obrazy často říkají, víc než slova. Tak proč ne vyjádřit svůj aktivismus s myšlenkou diskrétní tetování, ale bohaté na významu? Dalo by se dokonce vsadit na více záhadným symbolem mnoha interpretacím. K tomu, nechejte se inspirovat vaše zkušenosti či známých metafor.

malé tetování kotník-pink-woman-idee

Máte-li nedostatek nápadů, doporučujeme jet se podívat na naší speciální publikace o významu japonských tetování. Budete možná najít symbol, který apeluje na vás, interpretovat moderní minimalistický verzi!

vnoučata tetování ramene-Birdman orla

malé tetování muž Ankle-anchor


PřidalClaire Deschamps do krásyLike this post? Please share to your friends: