Tetování lapač snů – což znamená, žena a tetování – anews24.info

Tetování lapač snů – což znamená, žena a tetování

tetování popadne krk kotevní černý sen

Catcher sen je bohatá objekt symboly, které nás zajímají. Je Kromě toho, že slouží jako inspirace pro kutily projekty, to je také žena, tetování model pro různé části těla.


Pokud hledáte inspiraci pro lapač snů tetování, navštivte naši galerii obrazu a číst text výše. Ten bude vysvětlovat, co je význam lapač snů tetování a jeho součástí.

Tetování západky sen nebo čidlo sen je pero tetování varianta vložen symboly

lapač snů tetování významově modelově výkresy

Jak víme, je lapač snů (dreamcatcher v angličtině) je předmět určený pro nás ochrání před zlými sny. Je zavěšen u jeho postele, nebo se používá jako dekorativní doplněk ke svému domu. Inspirován kulturou North American Dreamcatcher má řadu typických prvků. Mezi ně patří: kružnice, plátěný, peří a korálky. Tyto prvky mají symbolický význam, který musí být znám před rozhodnutím, zda si někdo přeje, aby si lapač snů tetování.

Tetování chytač sen významy jeho složek

lapač snů tetování-design-manželku na krk

Ať už je to lapač snů tetování design nebo dekorativní předmět, který objekt téměř vždy zahrnuje následující prvky: kruh, plátno, peří a korálky. Dohromady tyto prvky jsou snadno nalézt v přírodě; a vyjadřují závazek k našemu přirozenému prostředí a slušný životní styl to.

tetování-woman-senzor de Reve model

Bráno samostatně, komponenty lapač snů tetování mají také zajímavý význam. Se podíváme v následujících řádcích.

Tělo umění a designu lapač snů - symboly a význam jejích základních prvků

tattoo-senzor-de-dream-dos-žena

kruh je nezbytným prvkem lapače snů tetování. Mnohými nahlížena jako jednoduchý rámec, že ​​lapač snů spolu, on ve skutečnosti hluboký symbolický význam. Většina kultur zvážit, ve skutečnosti, že kruh představuje nekonečnu, protože nemá ani začátek ani konec. Ze stejného důvodu, duchovní úroveň, ale také vyjadřuje koloběh života a věčné transformace.

lapač snů tetování význam stop ženu

plátno je přítomen na všech provedení lapač snů a všechny tetování toto mystické objektů. Jeho funkce? Chytit zlé sny a neumožňuje jim narušovat náš spánek. Na jiné úrovni, objekt na plátně, který symbolizuje složitost a problémy, které jeden směřuje podél života.

tattoo-senzor-to-snu-krku ženy

Pak plátno je také produktem činnosti tradičně provádí ženy tkaní. Z tohoto důvodu, ale také symbolem ženskosti a kreativitu.

Tattoo Idea žena - ozdoby, které doprovázejí si lapač snů tetování

tetování, krk žena koše sny de Reve, senzor

peří jsou další složka nutně přítomna v tetování senzoru sen. nezbytným příslušenstvím šatů ptáků, pero je spojena s lehkostí a svobody. A jak ptáci mohou symbolizovat lidskou duši, jejich peří je symbolicky interpretovat jako obraz dechu. To je také důvod, proč v lapač snů tetování, peří jsou připojeny ke kruhu života.

naváděcí senzor-de-dream-tattoo rameno žena

korále jsou jedním z nejčastějších ozdoby sen lapače. Oni jsou obvykle zahrnuty jako předmět visící z plátna a doprovázet jako takové peří. Perly přidat dotek barvy na Dreamcatcher.

lapač snů tetování back-woman-black

Proto jsou módním doplňkem, který symbolizuje krásu. Na druhou stranu, kuličky jsou také používány pro ilustraci dobré sny oproti noční můry. Jsou tedy způsob, jak přilákat dobré věci v životě.

Sen chytač tetování jako symbol hippie kultury a bohémský módní

tattoo-woman-krk senzoru sny

Všechny jeho významy lapač snů tetování také kombinovat s dalším aspektem, že role etnické dekorace a přírody v kultuře 20. století. Výkresy a lapač snů obrazy jsou široce dnes považována z kultury Severní Ameriky.

small-arm tattoo-woman-senzor-to-sny

Někteří říkají, že původ tohoto objektu zpět k Ojibwe lidí, kteří žili v oblasti severně od řeky Rio Grande ve Spojených státech a Kanadě. Tento lid má legendu ženy Spider schopnou ochranu dětí. Catcher sen s pavučina byla vyrobena jako symbolický obraz ženy k ochraně dospělých a dětí ve spánku.

tattoo-foot-woman-of-snu-senzorem

Kultura severoamerických lidem do značné míry ovlivněn módě hippie a bohémské dekor. Je zde zejména prostřednictvím mnoha symbolů a etnických-inspiroval příslušenství. Je to zejména v průběhu 60. a 70. let 20. století, které výkresy a tetování chytí sen začal být připojen k hippie a boho chic.

Přizpůsobit žena tetování inspirovaný designem lapač snů

Senzor-to-snu-tattoo-black-woman-back

Catcher sen je velmi populární ženská tetování v poslední době. Dosažitelné v různých formátech, lze jej nosit na všech částech těla. Pokud tento vzor zdobení těla láká vás, nezapomeňte, že můžete představit různé způsoby, jak přizpůsobit vaše tetování lapač snů.

Sensor-to-sen model-tattoo-ozbrojené žena

Kromě kruh, tkanina, peří a korálků, jeden může také rozhodnout pro ochranné zvířat, která doprovázejí klasické prvky lapač snů. Příklady takových zvířat jsou vlk a lev. A protože lapač snů tetování je do značné míry spojena s ženskostí, mnoho dívek si vybrat, aby ji doplňovat s dalšími ženské symboly, jako jsou květiny. Růže je klasická a nadčasová volba.

small-tetování-senzor-to-snu-woman-idee

A konečně, mějte na paměti, že stejně jako jakýkoli jiný tetování žena, jeden z Dreamcatcher také hodí pro přizpůsobení prostřednictvím různých zpráv. Ty jsou někdy zahrnuty v kruhu lapač snů, někdy kolem něj. Se rozhodnout, co zpráva, kterou chcete vypálit a najít nejlepší umístění!

tetování rameno-k-sny-barevný snímač

snu-catcher tattoo-neck inspirace Photo


Like this post? Please share to your friends: