Podlahy a koberce

Je koberec vhodný pro dětský pokoj?

zelený koberec dětský pokoj

Tyto vstupy a výstupy o položení koberce v dětském pokoji jsou různé, někdy protichůdné. Pro některé jsou to hnízda roztoči a lapače prachu.


Na druhé straně, tloušťka poskytuje nárazu rohož, která je opakující se činnost naší batolat. Ale obsahují těkavé organické látky, těkavé organické sloučeniny, které jsou hlavním zdrojem znečištění ovzduší v domácnostech. Tím, zápory, jejich dostupnost z něj činí povlak volby by neměly být přehlíženy.

koberec obsahuje VOC ...

pruhované koberec péče o děti

Tam je hodně zmatek mezi rodiči o tom, zda má nebo nemá rozvíjet důvod dětském pokoji tím, že umístí svůj koberec. Se zelenou vlnou, která vyvíjí tlak na nás zajistit zdravé životní prostředí pro naše děti, vady jsou předloženy a projednány tam a zpět. Ale koberec pro své pohodlné vzhled a nenákladné vytvoření zůstává oblíbenou volbou mnoha z nás.

... ale zůstává bezkonkurenční komfort

čištění koberců kobercem

Vzhled VOC je samozřejmě neopomíjí, ale jsou také přítomny v barvě našich zdí a použitý značně ve výrobě nábytku kit. Odborníci, vědoma nebezpečí, ujistila nás, nám říkají, že tyto sloučeniny jsou přítomny v prvních 2 nebo 3 dny po instalaci, zabránilo tomu, že děti spí ve svém pokoji během této doby. Začíná být výběr produktů s omezeným obsahem těkavých organických látek, pokud vůbec.

nejsou k dispozici žádné VOC koberce

vzorky koberce přírodních materiálů

Dalším prvkem, který je třeba zvážit, je velké množství odpadu vzniklého v důsledku nahrazení starých koberců, není zanedbatelný. Někteří výrobci předložit recyklace starých materiálů, nebo použít přírodní materiály. V opačném případě desky koberce může nahradit poškozené oblasti, aniž by bylo nutné měnit celý povrch.

produkuje velké množství odpadu

vypouštění odpadních koberec

Volba je na vás, jak vaše děti trpí více či méně alergií. Pokud tomu tak je, zvažte vzdát koberec, a zamíří na jiný typ povlaku, nebo smířit se museli často čistit koberec. Na podlaze koberce může být možnost, aby přístroj vyčistit snadněji a korek pokrývající že polštáře padá. Zkontrolujte, zda s distributory na stávající alternativy. Zde je série fotografií, které se tohoto tématu.

dlaždice jsou dobrou alternativou

kobercové dlaždice sestaven dětský pokoj

korek je dobrou alternativou, je teplo

krytá mletý korek

vyžaduje časté čištění, takže čas

Pravidelné čištění koberců

Stávající široký výběr Různé textury koberec rohlíky

veřejné instituce vyvarujte se koberců Dřevěné parkety péče o děti

Koberec desky přízemní dřevěné parkety

kobercem parkety

vlna rohože


About the author

admin