diéta

Narozeninový dort Recept Thermomix všechny lahodné

THERMOMIX narozeninový dort recept

Při pohledu na narozeninový dort recept THERMOMIX? Nejnovější generace kuchyňského robota multifunkčním je pozván do kuchyně, aby se připravuje hru narozeninovém dortu dítěte!


Narozeninový dort Recept Thermomix: speciální výběr

Narozeninový dort recept dort recept THERMOMIX jahody

V předchozím článku jsme vám představili exkluzivní výběr klasických receptur do moderní verze, které lze snadno dosáhnout s vaší cennou kuchyň doprovodném THERMOMIX. V této publikaci se podíváme na těch nejlepších receptů koláče, aby se, ideální pro všechny slavnostní příležitosti: narozeniny, večírek nebo jen potěšit každý den, zatímco ochutnávka lahodný dort. Tady jsou ...

Narozeninový dort čokoládový a vanilkový, to říct?

narozeninový dort čokoláda THERMOMIX recept nápad

Nejnovější model THERMOMIX kuchyňském robotu je multifunkční dotykový displej a podporuje všechny amatérské kuchaře nebo vášnivý ve svých kulinářských zážitků. Vyrobený v roce 2014 firmou se sídlem v Německu, Vorwerk, tento technologický vynález nové generace je trvale pozván v moderních kuchyních pro nás snadné realizaci jakéhokoli druhu chutných jídel. Tato nová generace zařízení kombinuje dvanáct funkce a zároveň umožňuje šetřit čas a énergie.Pour znát všechny jeho funkce, jeho historii a staré modely THERMOMIX, zveme vás k přečíst náš článek na toto téma. A konečně, to dělá skoro všechno, a to šetří čas a energii.

Čokoládový fondán dort a ořechy

Thermomix recept dort nápad ořech koláč

Kuchyňský robot Thermomix vyhovuje všem chutím a usnadňuje kulinářské dobrodružství. Tato technologická zařízení dělá každodenní vaření neuvěřitelně snadné a zábavné. To má mnoho výhod a zabírá velmi málo místa. Připravte si snadno a rychle, s více pochoutka, čerstvá, zdravá jídla pro rodinu a přátele, je docela možné! Není třeba kupovat narozeninový dort všechno, jen nechat robot vám Thermomix pomáhat při přípravě ...

classic ořech dort zdobený moučkovým cukrem

THERMOMIX idea narozeninový dort dort recept nápad

Narozeninový dort s čokoládou a šlehačkou

Narozeninový dort Recept nápad THERMOMIX

Před výběrem dort recept, musí nejprve položit otázku, jaký druh koláče se cítíte a co je příležitost? Je to narozeninový dort pro vaše batole, vaše dívka nebo chlapec nebo že svého přítele nebo manžela? Přejete si všechny zdravé a vegetariánské dort bez vajec a mléčných výrobků, nebo tradiční dort s máslem, cukrem a kakaem? Možností je mnoho, záleží na náladě! Vybrali jsme pět dort recepty, jednoduché dělat a že se přizpůsobit všechny chutě.

Koláč s čokoládou a lískových oříšků malinovou omáčkou

Narozeninový dort Recept Thermomix čokoládový dort

Kdo nemá rád čokoládový dort? Tento koláč je ideální pro každou příležitost a velmi snadné. Bude nutné následující složky: 500 g malin, 200 g tmavé čokolády, 200 g hnědého cukru, 200 g másla, 200 g lískové ořechy, 5 vajec, 100 g mouky a trochu soli. Za prvé, předehřejte troubu. Poté oddělte bílky od žloutků vajec a vložte bič v Thermomix mísy. Pokud si nevíte, jak, existuje několik způsobů, jak dosáhnout ji s lehkostí. Doporučujeme vám konzultovat on-line zdrojů pro kroky *.

Čokoládový dort a čerstvé maliny všechny lahodné

Čokoládové malinový dort recept nápad THERMOMIX

Po oddělení žloutků a bílků, přidejte je s trochou soli v Thermomix mísy a nastavit po dobu 4 minut při teplotě 37 ° C, rychlost 3 nebo 5. Reakční směs se nalije do mísy a vyjměte bič. Poté, dát čokoládu v misce vašeho kuchyňského robota a míchejte 10 sekund při rychlosti 9. Přidejte másla na malé kousky a směs opět 2 minuty při teplotě 50 ° C, rychlost 2. Přidejte cukr a žloutky vejce a míchejte po dobu 30 sekund při rychlosti 4. seškrábat okraje a přidejte lískových oříšků prášek a mouku a nastavení 20 sekund při rychlosti 4. přidejte směs do misky, obsahující vaječné bílky a jemně promíchejte. Nalít směs do máslem misky vhodný k velikosti trouby a pečeme po dobu 30 minut při teplotě 180 ° C. Jednou z trouby, nechte dort v pohodě. Nakonec dal maliny a trochu hnědého cukru v kuchyňském robotu a míchat po dobu jedné minuty při rychlosti 5. V krásné desku umístit kus dortu a udělat malinovou omáčkou.

Vlašský ořech dort a kávu snadno dosáhnout

dort recept Thermomix nápad k narozeninám dort ořechy

Chcete jednoduchý a lahodný dort, ideální pro sezónu? Takže, zkuste tento recept na dort s ořechy a lískových ořechů bez mouky. Složky bude potřebovat, jsou: 50 g másla, 50 g vlašských ořechů, 150 g hnědého cukru, 5 vajec, 1 lžička prášku do pečiva. Stejně jako u jiných dort, vyrobené s nebo bez kuchyňského stroje Thermomix, je nejprve nutné, aby předehřívání trouby při teplotě 180 ° C, Chcete-li začít, nalijeme do mísy na THERMOMIX všech složek s výjimkou ořechy: lískové ořechy, vejce, cukr, sůl a prášek do pečiva a míchejte 30 sekund při rychlosti 6. Pak přidáme ořechy a míchejte opět 20 vteřin potlačovaného módy , což odpovídá 40 otáček za minutu, míchat jemně. Jakmile bude vaše směs připravená, nalít ji do silikonové formy, s výhodou, a vařit po dobu 40 minut. Jakmile uvaření odstranit koláč z trouby a necháme mírně vychladnout. Ty jsou zdarma k zdobí ji však budete chtít: čerstvé ovoce, sušené ovoce, krém, čokoláda ...

Koláč s ořechy a lískové ořechy, to říct?

dort recept nápad THERMOMIX ořechy recept

Termíny jsou ideální pro dosažení zdravé a chutné koláče

THERMOMIX nápad dort dort nápady termíny

Termíny jsou dobře známé pro své nutriční výhody. Velmi bohaté na vitaminy, minerály a stopové prvky, které jsou skvělým výchozím bodem pro jakýkoli dort, veganské a vegetariánské. K dosažení měkký s daty, je třeba 250 g termínů, 50 uncí vody, 100 g hnědého cukru, 3 vejce, 200 g pšeničné mouky, 60 g másla, půl sáčku kvasinek a trochu medu. Aby byl tento lahodný měkký jakákoli data, data zahájení nakrájíme na kousky, vložte je do mísy s vodou a teplem po dobu 6 minut, což odpovídá volbě nebo Varoma Gentle rozruch nastavení v angličtině. Nechte směs v misce po dobu asi 10 minut. Poté míchat po dobu 15 sekund při rychlosti 10 nalijeme do mísy a propustit. Není třeba vyčistit Thermomix misku pro zbytek, je možno přímo ohřívat máslo na 2 a půl minuty na rychlost 2 a přidejte třtinový cukr a promícháme vše po dobu 10 sekund při rychlosti 4 Další přidáme mouku, droždí a na konci vejce. Promíchejte po dobu 10 sekund při rychlosti 5, skřípání dolů stranách mísy s špachtlí. Poslední ze všech, přidejte data kaši s medem a míchejte 10 sekund při rychlosti 5. nalijeme do vymazané desky a peče po dobu 35 minut při teplotě 180 ° C

Jablečný koláč a matice snadno dosáhnout

jablečný koláč recept nápad oříšky THERMOMIX recept nápad

vegan čokoládový dort a vanilkový s mramorovým efektem

čokoládový dort vanilkový idea mramorovaný efekt THERMOMIX recept

Fancy vegan dort? Pak zkuste tento recept na dort vegan čokolády a vanilky. Přísady potřebné pro její přípravu jsou: 200 g mouky, 200 g třtinového cukru, prášku do pečiva, sojové jogurty, 120 ml rostlinného mléka (kokosové ořechy, mandle, sója, rýže), 80 ml slunečnicový olej, trochu jablečného octa, nějaký kapalný vanilka, kakao a špetka soli. Opět platí, že k zahájení předehřátí trouby na 180 ° C. Následně se mouka se smíchá, třtinový cukr, prášek do pečiva a sůl ve vhodném zásobníku. V jiné nádobě, použití je sojový jogurt, slunečnicový olej, rostlinný mléko, vanilka a ocet. smíchání kapalné složky do suché složky směsi se nalije. Mísí se v něm dobře metličkou do hladka. Poté se rozdělí na dvě části. Zředí čokoládu v horké vodě a poté se začlení do jednoho z těchto dvou částí. vanilkový extrakt je vyhrazena pro ostatní. Tímto způsobem získáme polovinu čokoládový dort, napůl vanilkový! K dosažení tohoto účinku mramorovaný, současně nalil dvě směsi do formy tukem s slunečnicového oleje. Dali jsme do předehřáté trouby a nechá se vařit po dobu 25 minut.

all lahodný čokoládový dort zdobený oříšky

Recept myšlenka dort dort čokoláda THERMOMIX

Rychlý tip pro jakýkoli dort: Všechny pece se liší, takže je vždy lepší vyzkoušet nůž a zkontrolujte, zda je koláč vaření. Nůž vyschne dort od centra. A konečně, ať vaše čokoládový dort a vanilkový vychladnout před vyjmutím formy. Dobrou chuť!

Čokoládový dort a vanilkový ideální pro každou příležitost

dort k narozeninám dort nápad recept snadné, aby se

Více velký dort recepty THERMOMIX zde.

V tomto videu, jak oddělit bílky od žloutků:


About the author

admin