porady domowe

Rośliny toksyczne dla psów i kotów: 6 porad, których należy unikać

Palm wnętrze domu nietoksyczne rośliny zwierzęta

Dowiedz się, jak uniknąć rośliny trujące dla psów i kotów z tej liście roślin zielonych wewnętrznych, które są nieszkodliwe dla zwierząt! Nasi czytelnicy mają zwierzę z pewnością słyszał o istnieniu niebezpiecznych roślin dla zdrowia psów i kotów jak rododendronów, azalii i tęczówki.


toksyczne i nietoksyczne rośliny: ozdobić swój dom, nie narażając na niebezpieczeństwo swojego zwierzaka

listy toksyczny Pies Kot roślin kwiatowych kryty

Ten rodzaj roślin mogą mieć poważne skutki dla zdrowia Twojego psa i kota. Ale to nie znaczy, że należy wystrzegać się wszystkich roślin domowych! Zamiast unikania lub generalnie starają się trzymać kwiaty długie listy nazwisk, można po prostu wybrać jedną z naszych sześciu gatunków roślin całkowicie nieszkodliwych dla zwierząt.

toksyczne i nietoksyczne rośliny: nasza lista sześciu gatunków roślin objętych całkowicie bezpieczne dla psów i kotów

Pies Kot nieszkodliwe zielone rośliny trujące rośliny

Chlorophytum comosum należący do rodziny Chlorophytum i charakteryzuje się obficie zielonych liści i barwy żółtawej. Wychowany na wysokim meblu, roślina ta będzie stają się obwisłe. Jest to doskonały wybór dla konsol dekoracji i kominków. Zielistka Sternberga lubi obfite światło i będzie rosnąć szybciej, jeśli są umieszczone w pobliżu okna.

toksyczne i nietoksyczne rośliny: dom paproci Nephrolepis cordifolia

co roślin kryty roślin nazwa kot pies

Fern Nephrolepis dom cordifolia, zwany także „przycisk cytryna”, ponieważ rozprasza przyjemny cytrynowy zapach gdy zgnieciony liści między palcami, to kolejny zielonych roślin całkowicie kompatybilny z psów i kotów domowych.

nieszkodliwy wewnątrz Zielone rośliny dla zwierząt

toksyczny Lista roślin wewnątrz domu Zwierząt

Jako Chlorophytum comosum roślina ta może być umieszczona w pionie lub w narożniku na światło nie bardzo obfity.

Casuarina namnażania, roślina dom i mieszkanie kompatybilny ze zwierzętami

nietoksyczne rośliny kot pies wewnątrz

Nasza następna roślina należy do rodziny palm: w ltescens Dypsis, znany również jako pomnożenie Palmiste. Jest to roślina, która może osiągnąć znaczną wysokość, a zatem mogą wystawiać w dużej doniczce i nie żądać żadnego specjalnego wysiłku z Twojej strony, aby się rozwijać.

toksyczne lub nietoksyczne roślin: PEPEROMIA TĘPOLISTNA, gatunek roślin, które nie ma żadnego negatywnego wpływu na psy i koty

roślin nietoksyczne kot pies domu

Nietoksyczna roślina pomysł zasięgu

roślina zwierzę nietoksyczne mieszkanie

Obtusifolia roślin Peperomia jest zielony dom lub mieszkanie, które nie mają negatywnego wpływu znanych na zdrowie zwierząt i jest bardzo łatwy w pomieszczeniu rośnie. Lubi obfite światło i nie wymaga dużo podlewania: w rzeczywistości, to rozwija się najlepiej, gdy pozwalasz gleba wysycha między podlewaniem.

zielonych roślin wewnątrz nieszkodliwe dla psów i kotów: the wygięta Beaucarnea

zwierzęta nietoksyczny Firma roślin palma wewnątrz

Beukarnea wygięta to kolejny przyjazny palm, które powinny być właścicielami kota lub psa. Mały, będzie go bardzo dobrze z przypadkowym wystrój i spokojnej atmosferze. Wielki, będzie ona służyć jako punkt w pomieszczeniu, które zostaną omówione w zakładzie pot ładnej, która odzwierciedla jego egzotyczne pochodzenie.

Co zielonych roślin wybrać, kiedy masz psa lub kota?

Idee dom deco kot pies nietoksyczna roślina

Wnętrze roślina dla tych, którzy mają kota lub psa: the leuconeura Maranta

nietoksyczne roślin kot wewnątrz psa

Maranta Leuconeura to kolejna egzotycznych roślin w środku, że nie wpłynie to na zdrowie swoich zwierząt. Pochodzący z Brazylii i Wenezueli, nie lubi zbyt obfite światło i rośnie najlepiej podlewać częściej. Liście rośliny jest bardzo imponujący, to zwrócić uwagę, niezależnie od tego, jak jest on narażony.

nietoksyczna roślina zdjęcia wnętrza domu

nietoksyczny zielonych roślin wewnątrz domu

Nie zapomnij sprawdzić ten przydatny link do listy niebezpiecznych roślin dla zdrowia zwierząt w języku francuskim.


About the author

admin