Sztuką przechowywania odzieży dla każdej małej powierzchni, przyjdź! – anews24.info

Sztuką przechowywania odzieży dla każdej małej powierzchni, przyjdź!

Przechowywania tip-color swetry odzież-closet

Gdy odnosimy się do naszych ubrań, szczególnie dla kobiet, jest to uciążliwe. Gromadzi się coraz bardziej do sezonu i nigdy nie wiadomo, gdzie je umieścić.


Odnowić jej szafa jest czymś normalnym, zwłaszcza jeśli chce się śledzić nowe trendy. Ale nie używane, aby pozbyć się ubrania, które są już nie nosi. Temat ten jest istotną kwestią dla wszystkich kobiet. Dlatego nasza redakcja została zorganizowana w celu przygotowania tego artykułu, aby zrobić coś przeciwnego„Przechowywanie odzieży Sztuczka które pomogą Ci zorganizować swoją przestrzeń.

Dobrą Sztuką jest przechowywanie odzieży dla każdego domu

meble-dressing blue-idee

Istnieje wiele opcji do przechowywania ubrań. Wśród nich znajdują się garderoby, przenośne wieszaki, szuflady, kosze i pudełka do przechowywania. Ale zanim wybierzesz odpowiednie rozwiązanie dla swojego wnętrza, musimy zacząć od uporządkowania swoją garderobę. Pozbyć się tego, co już nie nosić i widać, że zyskasz więcej miejsca. Powiedział, że radzimy oddać swoje ubrania na cele charytatywne.

Pień ubrania są coraz sprawdzone

Szuflada komór ranger wskazówki

Nie wszyscy mają szansę żyć w dużym mieszkaniu i mieć cały pokój dla naszej garderoby. Dlatego musimy przechowywania odzieży podstęp, aby zapobiec bazar domu. Praktyczna i ładna, odzież bagażnik jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zapisać swoje koszulki i skarpetki. Podpowiedź: wybierz skarpety przedziały, które pomogą Ci zrozumieć. Jeśli nie chcesz wyglądać w sklepach, można tworzyć własne z tektury.

box-koszyk-sklep łóżko

Nie wahaj się korzystać z każdej mało miejsca swojego pokoju, jak przechowywanie. Łóżko jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Jest to idealne rozwiązanie, gdy brak miejsca w swoim pokoju. Użyj pudełka do przechowywania lub ubranie tułów przechowywać wszystkie swoje ubrania poza sezonem. Poza tym, jeśli planujesz wkrótce kupić łóżko, można zdecydować się na zintegrowanym szufladami łóżku.

Przenośny wieszak-Idee-Ranger

Ale dziesiątki lub powiesić sukienki i koszule? Mamy tendencję, aby sądzić, że odzież jest przeznaczona do noszenia pobyt na strychu lub w sklepie, ale nie jest to jednak prawdą. Dziś znajdujemy się coraz bardziej w małych mieszkaniach. A kiedy jest schludny nawet może stać się elementem dekoracyjnym do swojego pokoju. Ubrania mając wskazówek na trochę osobowości. Szybka wskazówka - aby zachować estetykę, umieścić swoje ubrania o rozmiarze i kolorze.

kontaminacja zawieszono-Idee

Poza tym, można przynieść stojak z ubrania wiszące! Jest to prawdziwa oszczędność przestrzeni do swojego pokoju. Poza tym, można nawet stworzyć własną. W tym celu można użyć mocnej gałęzi drzewa i wystarczającej długości. Weź linę i popełnił kilka obrotów na końcach gałęzi, a następnie powiesić swoje dzieło na suficie za pomocą haczyków.

Tkanka wieszak funkcyjną

Inną opcją jest przedstawiony do Ciebie. Tkanina szafa jest wygodnym rozwiązaniem do przechowywania ubrań, ukrywając się przed wzrokiem innych. Jest lekki i dostępne we wszystkich wiodących sklepów w różnych kolorach i wzorach.

Wieszak-chusty chwytaka-DIY

Tutaj jest mały trick Przechowywanie: wyrównać swoje szaliki na wieszaku z spinaczy do bielizny.

Worek kompresji próżni

Czy wiesz, worki próżniowe? Są one idealne do przechowywania ubrań poza sezonem i to naprawdę miejsce, aby wygrać swoje szafki. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić torbę ubrań i zrobić szczelinę powietrzną za pomocą odkurzacza.

chusty do obuwia Koszule wieszaki

Użyj wyobraźni, aby wykorzystać każdą małą przestrzeń pokoju.


Like this post? Please share to your friends: