Deco jul

ozdoba papier Boże Narodzenie: origami lub Kirigami?

Boże Narodzenie dekoracji w oryginalny papier wianek tani deco celebracja

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święto w roku! Jest to ciepły i smaczne święto. W zimie Sylwestra spotykamy się wokół pięknie udekorowany stół podzielić się uroczysty posiłek i wypić grzane wino z rodziną lub przyjaciółmi.


Jak się ubrać nasz dom z jasnych kolorach Bożego Narodzenia? Jeśli chcesz utworzyć spersonalizowaną i stylowy wystrój tego sezonu, nasz artykuł jest dla Ciebie. Sprawdź naszą galerię ponad 50 pomysłów Boże Narodzenie ozdoba papier. Jest to prosty wystrój, poetycki i bardzo tani w kategoriach inwestycji finansowych. Do wad, najpiękniejsza origami są również często bardziej skomplikowane do zrobienia i trzeba trochę czasu, aby je zakończyć. Poniższe pomysły zaprezentuje najprostszych do najbardziej skomplikowanych. Jest coś dla każdego!

Świąteczne dekoracje w szarym papierze Origami święta łatwy pomysł, aby producenci zawieszenia

Każdy w dzieciństwie miał dzień mają możliwość spasowania samolot, łódź lub papieru żaba. Często działalność ta jest uważana za proste zabawy dla dzieci. W rzeczywistości, sztuka składania papieru pochodzi z długiej tradycji autentyczny chiński i japoński. Uważa, że ​​sztuka składania papieru pojawia się wraz z odkryciem i produkcji papieru, które pojawiły się wokół drugiego wieku w Chinach.

Świąteczne dekoracje na papier: Święty Mikołaj origami pingwinprodukcji Narodzenie dekoracje gwiazda proste origami Święty Mikołaj

Jest siódmym wieku, że produkcja papieru był znaczny wzrost w Japonii. Tradycja składany papier miał znaczenie symboliczne na specjalne uroczystości i warto też szczęście. Oczywiście, składania papieru wzrosła stopniowo z papierem rozdzielającym, ale jest pewien, że najważniejsza tradycja bierze swoje początki z Japonii. Dziś ta sztuka nazywa się „Origami” japońskich słów „oru”, co przekłada się „spasować” w języku francuskim i „kami” tłumaczone jako „papier”. Ta sztuka jest zawsze przekazywane przez demonstracji. Istnieje kilka książek schematy nauczyć się zgniotu i kształt papier. Obecnie Internet oferuje również filmy - alternatywny które jest najbliższe tradycyjnej nauki - że bezpośredni demonstracji.

Jodła łatwy do wytwarzania papieru do dekoracji ściany

Boże Narodzenie jodła girlanda ściana papier pomysł wyjątkowy prezent papier dekoracja

W origami, można osiągnąć wszystko: zwierzęta, kwiaty, drzewa, znaki, geometryczne konstrukcje i wiele innych. Origami to uroczy aktywność i delikatność, która ma już wielu fanów. Sztuka składania papieru jest cieszyć się szczęściem artystycznego tworzenia, cierpliwości i powodzenia. Istnieje wiele fałdy idealne dla początkujących i wyruszyć w tej sztuce. Można stopniowo zacząć robić bardziej skomplikowaną składaną.

Niektóre rodzaje papieru dekorowanie pomysły do ​​osiągnięcia z fałd i wycięciami

Boże Narodzenie papier wystrój wnętrz, aby się papier dekoracyjny

Tradycyjny origami zakazuje użycia nożyczek. Sztuka zaginania i cięcia papieru przenosi inny japońska nazwa Kirigami (w przeliczeniu składane i cięte papieru). Jest to tradycja, która istnieje w wielu kulturach, głównie w Chinach i Japonii.

Płatki śniegu na białym papierze papier dekoracja Boże Narodzenie pomysł gwiazda

Do was do eksperymentowania i bez nożyczek do tworzenia domów, christmas gwiazd, płatki śniegu, wieńce i inne. Nic nie jest zabronione, można po prostu czerpać przyjemność z eksperymentowania i tworzenia. Zapraszam spróbować, jeśli się mylisz - znów stać się królem sztuki papieru! Przed odkrywając wszystkie nasze pomysły Boże Narodzenie dekoracji z papieru, proponujemy samouczek papieru Boże Narodzenie wieniec zrobić własną.

kolorowy papier ozdobione efektem 3Dpapier dekoracji Boże Narodzenie pomysł tani papier dekoracja strona

Dokonanie Wieniec z papieru z efektem 3D (bardzo łatwe)

Papier jodła wieniec wiszące na gałęzi poniżej jest naprawdę bardzo proste. Do produkcji tej pięknej dekoracji Boże Narodzenie wiszące z efektem 3D, potrzebne będą:

  • papier (z wzorców lub barwionych)
  • pióro
  • nożyczki
  • klej
  • Lina (czarny, jeśli chcesz)
  • oddział (opcjonalnie) lub innego wsparcia powiesić swoje kreacje.

Czarno-biały papier wiszące jodła Boże Narodzenie dekoracji w oryginalnym papieru jodły papieru dekoracyjnego Tanio

Kroki do podejmowania tego piękna ozdoba papier Boże Narodzenie

Aby rozpocząć, należy wziąć trzy arkusze papieru z tych samych powodów, ułożone na siebie. Złożyć dwa razem, jak to miało miejsce na zdjęciu poniżej:

dekoracji christmas-in-papieru DIY

Piórem narysować połowę choinkę, a następnie wyciąć kształt za pomocą nożyczek. Wynik końcowy: trzy choinki papier o tym samym kształcie i rozmiarze! Powtórz tę czynność z resztą papieru.

Umieścić klej na odwrocie (białego) papieru i skleić je razem. Poprzez zastosowanie 3 rodzajów papieru choinki (nie tylko dwa), otrzymujemy pożądany efekt 3D wystrój.

Papier 3D Choinka zrobić samemudekoracji christmas-produkcja-easy-deco-christmas-papier

Przed klejeniem ostatni kawałek papieru razem, zawiązać węzeł w czarny przewód i umieścić go w środku drzewa. Następnie umieść ostatni kawałek papieru i wkleić wszystkie elementy. A oto drzewo jest zrobione i gotowe do zawieszenia!

dekoracja-of-christmas-w-papier-choinka-diy

Widzieliście, że osiągnięcie tych pięknych papier choinek jest rzeczywiście bardzo prosty. Instrukcja ta aktywność jest również idealnym miejscem dla dzieci. Będzie łatwo znaleźć piękny papier, istnieje w prawie wszystkich większych supermarketów i oczywiście IKEA. Można użyć owinąć prezent.

Choinka naprawdę łatwe do wytwarzania papieru

Następnie, to jest, aby zdecydować, gdzie w domu chcesz ozdobić swoje piękne kreacje. Można zrobić jak Sarah i powiesić je na gałęzi drzewa. Umieść wystrój oddział wewnątrz lub na zewnątrz domu i podziwiać swoją pracę!

dekoracji christmas-en-paper-making DIY-Noel

Piękny wieniec z efektem 3D łatwo osiągnąćpomysły deco-christmas-papier-fabriaquer

A teraz zapraszamy do odkryć resztę naszych świątecznych propozycji papier dekoracyjny do Marka:

Origami łatwo osiągnąć ozdobione brązowym przyciskozdobny papier do dekoracji Boże Narodzenie pomysł na kwiatek

Miłość wisi w białym papierze papieru świąteczne dekoracje pomysł zawieszenie

dekoracji papieru, które można kupić online dekoracji christmas-w-papier-jodłowo-zawieszenie

wiszące żółty origamiOrigami Boże Narodzenie łatwy pomysł zawieszenie DIY Christmas ball

kwiat pomysł oryginalny papier do osiągnięcia z wielu arkuszy papieru lub bali papieru origami dekoracji Boże Narodzenie zawieszenie oryginalny pomysł zawieszenie originami kwiat Boże Narodzenie łatwy DIY pomysł

Oryginalna produkcja papieru dekoracji Boże Narodzenie dekoracji

Boże Narodzenie gwiazda papier papier origami łatwy pomysł zawieszenie Christmas Star papieru origami DIY pomysł oryginalny fir Boże Narodzenie ozdoba papier pomysł łatwe tanie kwiaty czerwony papier płatki śniegu biały zielony papier Boże Narodzenie dekoracji łatwy pomysł Łatwy papieru Origami Boże Narodzenie śniegu Boże Narodzenie ozdoba papier piłka pomysł łatwa do wytworzenia Boże Narodzenie dekoracje papierowe kwiaty zawieszenie pomysłemBoże Narodzenie ozdoba papier kwiat pomysł gwiazdaBoże Narodzenie ozdoba papier śnieg śnieżynka oryginalny pomysł Boże Narodzenie papier dekoracyjny karton skarpetka pomysł nie drogie wystrój papier piłka Boże Narodzenie pomysł łatwy DIY Deco making Boże Narodzenie wystrój zawieszenie pomysłem śniegu gurilande Boże Narodzenie papier dekoracyjny pomysł łatwe do osiągnięcia produkcja Decopłatek śniegu biały papier pomysł zawieszenie Narodzenie wystrój papieru Świąteczne dekoracje origami gwiazda tani pomysł Papier origami jodła pomysł oryginalny zawieszenie deco jodła Świąteczne dekoracje na dekoracji papieru papier gwiazdy noel sapin pomysł łatwego podejmowania Christmas Decor Deco pomysł papier niebieski świerk oryginalny pomysł produkcja papieru jodła deco gwiazda żółte kulki pomysł noel sapin dekoracji gwiazda pomysł oryginalny papier tani Choinka idea DIY gwiazda piłka deco Noel tanio ozdobny papier noel gwiazda sapin pomysł Deco drzewo papier pomysł dekoracji Boże Narodzenie tani łatwy DIY papier ozdobny papier dzwon Boże Narodzenie pomysł Świąteczne dekoracje pomysł, aby producenci oryginalnych papierowe kwiaty zielony papier Deco papier jodła deco blue christmas pomysł, aby producenci Boże Narodzenie dekoracji wystrój papier papier kwiat roślina pomysł producenci papieru dekoracyjnego Boże Narodzenie pomysł Craft w oryginalnej dekoracji Boże Narodzenie deco produkcja papieru zawieszony Boże Narodzenie dekoracje papierowe kwiaty pomysł Deco produkcji Boże Narodzenie ozdoba papier oryginalny pomysł gwiazda origami papier dekoracja pomysł Deco produkcja piłka Boże Narodzenie ozdoba papier czarny i biały świerk oryginalny pomysł choinki wystrój papier dekoracyjny papier oryginalny pomysł Boże Narodzenie ozdoba papier Istotą zawieszenie Boże Narodzenie dekoracji Easy Star Deco pomysł nie drogie papieru


About the author

admin