współczesny wyposażenie zewnętrzne 28 drobne przykłady – anews24.info

współczesny wyposażenie zewnętrzne 28 drobne przykłady

poza nowoczesne designerskie meble

krajobrazu Jest to zabawa, która zachęca do wyobraźni i twórczego ducha.


Mimo że jest jeszcze zima i prawdopodobnie nie sądzę, wiosną i latem, zdecydowaliśmy się udostępnić kilka przykładów udanych przestrzeni zewnętrznych dekoracji. Patia, ogrody, podwórza ... przekonasz się wszystkiego po trochu.

Zewnętrzna instalacja dziedzińca przez Folia

pomysły krajobrazu ogród

Nie ma nic bardziej irytującego niż kontemplacji ziemi pustyni, która inspiruje pojęcia. Nawet jeśli masz szansę przenieść się do domu, w którym decyzje architektoniczne zostały już wykonane dla Ciebie, zawsze można znaleźć się w samym środku dziedzińca pełnego roślin, które nie nadają się ... albo po prostu - w sposób ogród, którego konstrukcja nie pasuje do Twojego gustu. Na szczęście, istnieją materiały, takie jak żwir, który można łatwo przekształcić przestrzeń. Powyższy obraz jest jednym z przykładów.

Ogród z patio i drzewa przycinane przez Mitchell Berry Hill Architects

wygląd zewnętrzny taras projekt

Dokonać przestrzeń na zewnątrz przyjemne miejsce na oku nie jest bardzo trudne. Po pierwsze, musimy zacząć od identyfikacji gruntów, jak również jej cechy szczególne. Jest to płaski lub spadzisty teren? Jeśli ziemia jest płaska, wówczas niemal każdy materiał może być wykorzystane do podjęcia taras. Jeśli masz stoku, a następnie rozważyć zawieszonego taras. Ten ostatni przesunięty pod względem wysokości. Dla niektórych jest to czasami jedyna możliwość, aby cieszyć się odkryty taras.

Krajobrazu drewniane przestronny taras

tarasy deco krajobrazu

Co powłoka do mojego tarasu? Wybieramy go zgodnie z własnymi pragnieniami i budżetu. Bocznica drewna jest najbardziej rozpowszechniony. Jest ceniona przez miłośników współczesnej wygląd zewnętrzny. Drewno jest ciepłe. Ma moc, aby idealnie pasował do naturalnej scenerii otaczających go. Jego estetyczna stawia na wierzchu wszystkich innych rozwiązań powłokowych.

Duży dom ogród z drewnianą przegrodą przez Arterra Architektów Krajobrazu

Projektanci płot drewniany dom

Niektórzy wolą podszewki betonu z dwóch powodów: estetycznych i praktycznych. Wzornictwo przemysłowe jest już zainstalowany w naszym nowoczesnym wnętrzu i na zewnątrz. Wysoko ceniona za swoją solidną i recyklingu strony, wywołuje na naszych tarasach w postaci powłoki. Jego wielką zaletą jest niewątpliwie jego wytrzymałość. Drewno wymaga specjalnej konserwacji. Wymaga to również realizację pergolą. Jest zatem bardziej kosztowny niż kamiennych okładzin.

Dekoracje na zewnątrz i ogród żwir

Projektanci ogrodowe żywopłoty drzewa

Rolki - idealne do dekorowania jego powierzchowność łatwością. Są one niezbędnym elementem do wzorów lub japońskim ogrodzie zen.

Projekt zewnętrzny Idea

Projektanci dom dziedziniec

Dom na zewnątrz z ogrodem: Deco pomysł

trawa na zewnątrz meble tarasowe

Tarasów nowocześnie urządzone

meble ogrodowe meble tarasowe z drewna

Jakie rośliny do mojego tarasu i moim ogrodzie? Jeśli chcesz zainstalować roślin doniczkowych, istnieje wiele roślin adaptacyjnych. Większość tylko prosić, aby umieścić w zacienionym miejscu i podlewać je sporadycznie. Co do roślin ogrodowych, w zależności od danej dziedzinie. I warunki pogodowe na danym obszarze. Niektóre kursy są mało przystosowane do uprawy roślin. Zapytać, zanim na ten temat i wybrać to, co najlepiej pasuje do Twojego zewnątrz.

Na zewnątrz dom dekorowanie z elementami drewnianymi

Ogrod współczesne wyposażenie domu

Rośliny doniczkowe są łatwiejsze w utrzymaniu. Jeśli jesteś początkującym ogrodnikiem, że to dobry pomysł, aby spróbować zająć kilka roślin doniczkowych. W ten sposób, można rozpocząć, aby lepiej zrozumieć naturę roślin i dzień - zaprojektować własny ogród!

Dom, ogród, dekoracje z roślin i kwiatów

drzewa przycina wyposażenie domu ogród

Mały dom dziedziniec przekształcony w piękny ogród przez AMS Landscape Design Studios

Rozwój krzesło roślin ogrodowych

Zainstalować ognisko na patio? Świetny pomysł, aby uczynić swoje letnie wieczory nawet bardziej ciepłe chwile.

Ogród z betonowych schodów i drewniane przegrody Johna maniscalco

beton zewnętrzne schody drewniane meble

Jakie meble do mojej talii? meble chcesz została wybrana. Na rynku możemy znaleźć wiele różnych marek i modeli. Drewno, wiklina żywica, stal, tworzywa sztuczne - wszystkie meble na zewnątrz ma być odporny.

Meble rattanowe w dużym ogrodzie Huettl Architektów Krajobrazu

Współczesne rośliny krajobrazu kwiaty

Nowoczesne patio z brązowym meble rattanowe Allen Bianchi

nowoczesny wystrój patio

Zewnętrzna powierzchnia w ciekawy sposób

duży dom współczesne zarządzanie roślinność

Zamontować miskę wody lub fontannę cieszyć uspokajające i odprężające działanie wody. Zobaczyć i usłyszeć ma cudowny wpływ na nasze samopoczucie.

Projektanci KBC Developments

Krzesła ogrodowe gospodarki wodnej

Oświetlenie jest często pomijany. Rzeczywiście, element wewnątrz i na zewnątrz jest kluczem do nastroju chcesz go zainstalować. W ogrodzie i na tarasie, gdzie umieścić rozwiązań wydajnego oświetlenia i słabym oświetleniu. Świece, lampki choinkowe i oświetlenie zasilane energią słoneczną, oświetlenie oznacza przesiany i zielony.

Projektanci by Bagnato Architects

Altanka dość nowoczesne umeblowanie

Pomysł na małej powierzchni zewnętrznej

projektowanie ogrodów pomysł zorganizować układ poza piecem ogrodzie

Nowoczesna konstrukcja i dom z ładnym warzyw dekoracjidom przestrzeń projektowanie rozwój poza taras

Idea meble zewnętrzne patioWspółczesne meble duża przestrzeń taras nowoczesny dom

Podobnie jak w minimalistycznym stylu? Jest to prawdopodobnie najprostszy styl do adaptacji. Minimalistyczna przestrzeń ma trochę meble i wystrój. To kojące. Drewno jest często obecny. Kolory są jasne i neutralny. Możemy sobie pozwolić dotyka jasnych, pastelowych kolorach.

Projektanci dom w minimalistycznym stylutaras dom rozwijać deco odkryty taras ogrodowy tani ogród krajobraz

Roślin na zewnątrz dekoracja: świetny pomysł!rozwijać swój ogród warzywny dom pomysł roślin ogród deco deco powierzchowność Tanio

Duży wygodny taras taras na zewnątrz minimalistyczny design wyposażenie domu ogród pomysł szopie DIY deco

Aby chronić patio i meble, należy rozważyć zainstalowanie pergola. Będzie ona chronić przed deszczem i słońcem. Co pergola model wybrać zależy od budżetu i zewnętrznej stylizacji. Sam budynek jest również opcja. Istnieje pergoli wszelkiego rodzaju materiału. Istnieje drewno, stal i inne. Wiele osób wybiera pergolą z regulowanymi łopatkami.

Mnóstwo roślinności i małym basenem!
rozwijać swój pomysł na basen ogród warzywny roślina pomysł deco deco powierzchowność

Poniższa taras dobrze integruje się z naturalnego wystroju z drewnianą pergolą i jej retro krzesła wygląd.

Bardzo duży ogród z willidom duża budka ogrodowa projekt pomysł taras ogrodowy DIY deco tanio

zakład krajobrazudeco powierzchowność ogród tani DIY dostosować jej rozwój zewnętrzne Altana pomysł

Poczuj się jak ogród Zen? Wszystko Zen ogród może być. Zen ogród został wynaleziony jako miejsce medytacji. Kontemplować, medytować, cieszyć. Mieszkają w bardzo stresujące czas czasami mający swój mały raj relaks rogu widać ważne. Zazwyczaj ogród Zen nie ma ścieżki ogrodowe. Jest to miejsce kontemplacji.

Zen ogrodowy ze ścieżki w ogrodzieJapoński ogród Zen pomysł nowoczesne stylowe umeblowanie

W ogrodzie: obszar medytacja

meble ogrodowe krajobrazu

The Wicker jest jednym z jego materiałów często wypowiadanych myśli. Wynaleziony do użytku na zewnątrz, to jest często wybierana na jego odporność. Początkowo widział nieatrakcyjne, ale stopniowo, estetyka ewoluowała. Znaleźć piękne meble z wikliny stało się możliwe. Istnieją nawet wiklinowy ekologiczny. Oglądać te żywicy dwa piękne fotele biurowe:

patio fotele komfort domu z widokiem na morze

Odkryty kominek pozwala cieszyć się jej na zewnątrz, nawet, gdy jest zimno. Dokonywanie domu samemu? I tak, to jest możliwe i zaskakująco łatwe. Wystarczy dostawa

Sprawdź nasz artykuł o szczegóły.

Coates Design

patio współczesne projektowanie mebli

Wybraliście swój ulubiony styl patio?

taras dom wyposażenie pokoju

współczesna willa układ dziedziniec


Like this post? Please share to your friends: