Brico

Drewniana pergola: jak zbudować sobie kilka pomysłów


Budowanie pergolę sam we własnym ogrodzie jest działalnością, która da ci przyjemność, a to spowoduje podziw tych wokół ciebie, jeśli zadanie jest dobrze zrobione oczywiście.

Podjęcie środków, aby zabezpieczyć drewnianą pergolą grunt

podjęcie kroków w celu naprawienia pergola grunt

Sprzęt niestandardowy prawo sprzętu wybrany ułatwi pracę

odpowiedni materiał wybrany sprzętu zwyczaj ułatwić swoją pracę

Pergola jest włoski termin dla małego placu budowy stosowanego służyć jako wsparcie dla roślin pnących. poziome belki w kształcie dachu poparte kolumn, rodzaj budowy znana od starożytności.

Precyzja montażu popyt bazowa i know-how

Baza wiedzy aplikacja precyzja montażu

Budowę altany lub pergoli może kosztować jeśli pozostawić zadanie profesjonalnym lub jeśli kupisz zestaw. Czasami drewno nie jest dobrej jakości, a wykończenie jest słaba. Tak więc najlepszym rozwiązaniem jest, aby budować siebie.

Dobre mocowanie belki poziomej, aby zapobiec tragedii

dobre mocowania poziomej belki, aby uniknąć tragedii

Najpierw jednak istnieją kroki podjąć, lokalizacja i model pergola są bardzo istotne: definiowanie gdzie pergola będą realizowane przy uwzględnieniu, że ziemia powinna być płaska, ponieważ musi być przymocowana do podłoża.

Cięcie drewna na prawo pomiar jest niezbędna

cięcie drewna zwyczaj jest niezbędna

I forma muszą być starannie dobrane, aby upiększyć swój ogród i nie zaśmiecać. Po to jest konieczne, aby wybrać odpowiedni sprzęt i tarcicę i sprzęt, aby wykonać zadanie. Te zdjęcia są tutaj proces budowy wizualizację projektu i również daje wyobrażenie o zastosowanych materiałów.

cięcie drewna

drewno cięte pomiarów pierwotnego

Pozostaje tylko życzyć Wam odwagi, kiedy podjąć ten projekt, inni już zrobione, więc powinno być możliwe. Jest to sztuka, która znajduje się w miejscu niedostępnym dla początkujących, mimo dużych wymiarów użytych materiałów może być imponująca. Nadszedł czas, aby zakasać rękawy i zabrać się do pracy.

W górnej części armatury pergola

Oprawy end top z pergolą

Pergola jest najlepszym sposobem, aby chronić się przed słońcem. Można dokonać drewno, żelazo, aluminium lub PVC. To jest, aby dokonać wyboru w zależności od konstrukcji i stylu miejsca na zewnątrz.

końcowy montaż

Oprawy High End pergola

Ponadto, producent sam, można dostosować swój sposób. Co jest lepsze? Przed skok w projekcie drewnianą pergolą, musimy znaleźć idealne miejsce, aby go zainstalować. Więc można ostatecznie określić styl i kształt tego.

Wierzch pergoli po jego zakończeniu

wykończone top z pergolą

Masz wybór pomiędzy klasycznym drewnianym Arbor, pochylony lub kiosk typu. Po zdefiniowaniu kształt i rodzaj pergoli można ostatecznie dokonać wyboru pomiędzy zestawem domu lub konstrukcji wykonanej przez własnymi rękami.

Wykończenie wymaga czasu, ale wynik jest piękne drewniane pergolewykończenie wymaga czasu, ale wynik jest piękne drewniane pergole

Na drewnianej pergoli, wybór materiału jest kluczowa. Jest to uważane za życie swojej altany. Można wybierać pomiędzy regionem drewna, takich jak sosna i cedr lub drewno tekowe. W każdym razie, wybrać trwałego drewna. Następnie można go dostosować do własnych upodobań. Więc trzeba będzie 4 podstawowe słupy, płyty 4 metalowych słupków siedzenia, jak krokwie 2 w przedniej i tylnej części pergoli i kilka belek 50 cm. planuje również piłę, tyle wkręty, śruby stalowe, wiertarka, śrubokręt, młotek i po drabinie na dach.

jadalnia pergola fontanna

Aby rozpocząć budowę Drewniana altana, musimy zebrać wszystkie kawałki pokoju. Następnie ich połączenie w jednolitą strukturę. Upewnij się, że urządzenie, które zrobiłeś, plus mocowania, które są bardzo ważne.

rustykalne pergola

Po pierwsze, musimy ustalić stopy swojej drewnianej pergoli. W tym celu musimy naprawić ziemi. Jeśli jest to trudne, przejdź na gramofonach. Musimy zacisnąć nogi do ziemi, z uwzględnieniem rozmiaru pergoli. Tak szybko, jak to zrobić jest to, że masz ukończone najważniejszą rolę.

odporny drewniane zadaszenie z letniej kuchnipergola kuchnia letnia

Od tego momentu, musimy myśleć o dach. można po prostu ustawić dach płócienny do ochrony przed słońcem. Ale jeśli chcesz bardziej trwałą i stałą konstrukcję, więc postawić na drewnianym dachem. Byłoby lepiej wybrać dwuspadowym dachem, aby zapobiec stagnacji deszcz, że tam w czasie złej pogody.

Drewniana pergola ogród odkryty taras

Po dokonaniu pergolę można wreszcie zacząć go dostosować. W tym celu można już malować kolorów lub wzorów dekoracji. Następnie można zorganizować go według tego, co zrobisz.

drewniane meble ogrodowe na zewnątrz ogród pergola

Szczególnie należy wybrali odpowiedni rodzaj pergoli według użyteczności niego. Pergola czy ściana jest wspierany głównie dekoracyjny i nadaje się również cieszyć się dodatkową przestrzeń mieszkalną. Oznacza to, że można zorganizować zjeść posiłek na zewnątrz lub po prostu użyć go jako ochronę dla kwiatów.

Drewniana pergola pomysł rozwijać nowoczesne zewnętrzne Taras

Drewniany Arbor ponadczasowe i bardzo odporne. Jest naturalnym izolatorem, co dodatkowo przyczynia się do wzrostu wspinaczki kwiaty całej jego budowy. Więc chwycić swoją odwagę i zacząć w tym praktycznym i pięknym projektem.

Drewniana pergola zewnątrz ogród nowoczesny pomysł

pergola drewniana salon zewnątrz ogród pomysł

pergola fontanna z kamienia

pergola drewna parkiet

Naturalne romantyczny jadalnia

pergola plaża

jadalnia kryty taras

chroniony latarnie świeca


About the author

admin