Dokonywanie wewnętrzne lub zewnętrzne drewniane schody – podłącz informacje praktyczne – anews24.info

Dokonywanie wewnętrzne lub zewnętrzne drewniane schody – podłącz informacje praktyczne

produkuje drewniane schody na zewnątrz-w-plan-Record

Zdecydowałeś się złożyć na zewnątrz lub wewnątrz drewniane schody i szukasz pomysłów na swoją konstrukcję i jej utworzenia? Designmag oferuje praktyczne informacje arkusza, które pomogą Ci osiągnąć ten projekt DIY.


Zbadać go i sprawdź nasze dwa tutoriale w obrazach, które pomogą Ci wizualizację kluczowych punktów do zapamiętania!

Dokonywanie wewnętrzne lub zewnętrzne drewniane schody jest zadaniem całkiem możliwe.

To wymaga trochę przygotowań, planowania i wstępnych obliczeń. zasada konstrukcyjna i boczne kroki zasady, że fałda (pozioma część etapów) musi wynosić pomiędzy 24 i 31 cm, a ich szerokość powinna wynosić co najmniej 80 cm.

Dokonanie drewniane schody - pierwszy etap projektu ruchów wymaganych przez wymiarowania

wytwarzaniu drewnianych schody wewnętrzne DIY

Dokonanie drewniane schody to działalność, która nie może w każdym razie bez powodzenia pewnych wstępnych obliczeń. Poniżej będziemy ujawniać szczegółów schodach na tym wstępnym etapie.

schody-wnętrza-drewno-to-do-it-yourself-tutorial

Aby obliczyć wymiary przyszłego schody z drewna, podział pracy w kilku krokach. Aby rozpocząć, zrobiliśmy listę rzeczy do rozważenia. Klucze one następujące:

  • wysokość schodów
  • nachylenie schodów
  • liczba kroków
  • Etapy wymiarach

Aby ułatwić swoją pracę, nie ma elementów na kawałku papieru do rejestrowania wyników obliczeń przed każdym punkcie. Bierzemy pomiary miejsca, gdzie schody zostaną umieszczone. Następnie używa się narzędzia obliczeniowego w sieci, takiej jak, na przykład takiego związku. Oczywiście, można również skontaktować się z doradcą w DIY przechowalni produktów.

wewnątrz-a-do-it-yourself

Informacje uzyskane na końcu etapu obliczeń schodów pomoże Ci zorientować się liczby etapów budowy; będą przydatne do określenia, jakie materiały potrzebne dla danego projektu. Po tej informacji gotowe, można myśleć o sposobach dostosowania projektu.

Jakie są standardowe wymiary wewnętrzne schody klasycznego drewna?

zrobić schodów-Wood-Plan-produkcji

Typowo, konwencjonalne wymiary drewniane schody są:

  • Wysokość przestrzeni sufitu: od 2 do 50 m 2 81 m
  • kroki planowania (zwany także emmarchement): od 60 cm do 90 cm
  • wysokość stopni pomiędzy 16 cm i 23 cm

Warto wiedzieć: schody mają idealną wysokość, która jest określona w czasie. 18 cm wysokości, która najlepiej pasuje do wysiłku fizycznego, który jest gotów zrobić, aby poruszać się po schodach. Zgodność z tym praktyczne informacje pozwolą nam na praktyczne i wygodne drewniane schody.

Jak zrobić drewniane schody z jego obliczeń

make-schody-drewno-Plan-diy

Po zakończeniu etapu obliczeń, możemy przejść do tej realizacji. Wykorzystuje kwadratu i ołówek do rysowania na tworzywo drzewne linii cięcia; służą nam stworzyć kroki i piony z drewnianymi schodami. Uwaga: Ta część pracy jest wykonywana z najwyższą dbałością o szczegóły.

jak-to-a-schody-drewno-wnętrza-pomysł

Następnie przejdź do kroku tnącego, dla których będziemy potrzebować piłę i pilarkę ręczną (do usuwania małych niedoskonałości). Czy wyciąć zgodnie z liniami na deskach w poprzednim kroku.

Montujemy drewniane schody do siebie - opis kroków do naśladowania

Schody produkcji drewna wnętrza model wolne planu

Gdy wszystkie płyty cięte, jest gotowy na etapie ustalania schody. Przeprowadza się to za pomocą pracy płyty drewniane powinny być przymocowana do łożyska. Pod koniec tego etapu, mamy pewność, że wszystkie elementy są dobrze zamocowane.

Praca na samej schody drewniane nadal z instalacją pionów. Są one wykonane z drewnianych desek, które zostały wcześniej wycięte wykorzystując jako punkt wyjścia obliczeń już dokonanych. Zawierają one wszystkie praktyczne dane dotyczące wielkości pionów.

Jak REALIZE-a-schody-drewno-wnętrza-tutorial

Po przecięciu, piony są bezpieczne wnętrze z drewnianymi schodami. W tym celu, dlatego użył śrubokręta i kleju. Te dwa sposoby, aby rozwiązać pionów gwarantuje nam dodaje siły schodów.

Po pionów bieżniki są zainstalowane. Mogą być wykonane w jednej lub kilku płyt tniemy po jego obliczenia. Jego płyty są mocowane do szkieletu schodów za pomocą śrub i kleju.

schody z drewna-produkcyjno-kroki-do-do-it-yourself

Aby dokonać bezpiecznej kryty drewniane schody, nie zapominamy balustradę i poręcz! Mogą być domowej roboty lub zakupione gotowe. W każdym przypadku, zapewnia, że ​​jest zamocowana do ściany, w stałej sposób; na poręczy, zwracamy uwagę, że wynika kąta jego DIY schody.

Jak zewnętrzna drewniane schody na ogród lub taras

zrobić drewnianą konstrukcję schodów i dekoracji taras

W dzisiejszych czasach, tarasy na świeżym powietrzu i drewniane odeskowanie są niezwykle popularne. Wielu entuzjastów DIY postanowił produkować odkrytym Elementów siebie. I często, mają również wykonać kilka czynności, aby ułatwić dostęp do swojego tarasu.

samolot schodami z zewnątrz-drewno-tutorial

Zasada prowadzenia wytwarzania zewnętrznego drewniane klatka schodowa jest zasadniczo taki sam, jak omówiony powyżej. Rozpoczynamy od określenia istotnych elementów odnoszące się do wymiarów (wysokość, nachylenie, ilość i wielkość etapach). Następnie, poprzez etap wprowadzania wymiarów materiału drzewnego i jego cięcia.

jak make-kroki planu schody z drewna

szkielet został przeniesiony z jego drewna schody na zewnątrz na tarasie; czym zajmuje się kroków i pionów.

Make-a-schody-drewno-zewnętrzne-tutorial

Warto wiedzieć: W odróżnieniu od schodów wewnętrznych, poza tym nie zawsze mają pionu. Możemy pominąć kroki w celu ich cięcia i montażu.

schody z drewna taras-kroki-do-do-it-yourself

Jak widzieliśmy, kroki może składać się z jednej lub dwóch desek. Każdy ma prawo decydować, co jest najlepszym rozwiązaniem dla jej zewnętrznej powierzchni.

dokonać zewnątrz taras drewniane schody

Mocowanie płyt drewnianych odbywa się za pomocą śruby zamiast gwoździ. Pierwsza opcja jest lepszym rozwiązaniem, ponieważ jest bardziej trwała w czasie i bezpieczniej.

schody zewnętrzne drewno-a-do-it-yourself-tutorial

Będzie zrozumiałe, wytwarzania drewnianych schodów jest bardzo trudne; Jednak to wymaga starannego i poważne podejście. Jeśli kochasz siebie i trzeba kryte lub odkryte schody, nie wahaj się do rozpoczęcia takiego projektu!

schody-outdoor-drewno-to-make-it-yourself planu

tworzyć Schody zewnętrzne z drewna patio, taras z basenem


Like this post? Please share to your friends: