Pot wiszące macramé dla kwiatów i roślin zawieszony – anews24.info

Pot wiszące macramé dla kwiatów i roślin zawieszony

puli zawieszone węzeł frędzla

Udekoruj swój dom, taras lub ogród z puli wiszącej frędzla, że ​​można zrobić łatwo z techniki opisanej w tym artykule! Macramé jest techniką zainspirowany sztuką tkania.


Polega ona na tworzeniu elementów dekoracyjnych dla domu lub akcesoriów wykorzystujących węzły, które są płaskie lub objętość.

Pot wiszące frędzla: DIY projekt zainspirowany stylu boho eleganckiego

frędzla puli zawieszony w zawiesinie kwiaty

Przedmioty dekoracyjne frędzla cieszą się dużą popularnością w przeszłości, a zwłaszcza w latach 70-tych były one również funkcje z eleganckim wystrojem artystycznej i zakończone powodzeniem wnętrza inspirowane ruchu hippie. Dziś, wiele osób odkrywając piękno Czech elegancki wystrój i te obiekty z rocznika lekko i bardzo naturalny. Jeśli lubisz ten styl, będziesz mógł cieszyć się z naszego samouczka, aby utworzyć własną zawiesiny do roślin i kwiatów w tkaninie.

Pot wiszące frędzla: Materiały potrzebne

nośniki dla puli zawieszone frędzla DIY

Aby utworzyć frędzla wiszące garnek, potrzebne są następujące materiały: juta sznurka (projekt widać na obrazach skierowane Stephanie Albares z tkanki o grubości 4 mm i długości 75 m); jednorodny lub drewniane o różnych wymiarach w dostatecznej ilości do dwóch długościach sznurka; rattanowe pierścień około 4 cm; nożyczki; reguła; ołówek.

Pot wisiał sobie: frędzla technicznej

Uchwyt puli zawieszone frędzla techniczne

Przed rozpoczęciem dokonywania zawieszenia na doniczki, upewnij się, że masz wszystkie niezbędne materiały na rękę. Potem trochę czasu, aby przeanalizować następujące wyjaśnienie poprowadzi cię przez technikę osiągania węzły i pętle, istotne dla tego projektu.

Pot wiszące frędzla: zrobić pętle

Cache frędzla pot pot wiszące

Dla pętli zawiesiny cut osiem ciągi o długości 6 m. Nie martw się, jeśli wydaje się to być zbyt: długość zmniejszy się stopniowo, jak wykonać następujące kroki. Krotnie osiem ciągów i zawiązać węzeł, tworząc pętlę. Ciągnąć każdy łańcuch, aby upewnić się, że węzły trzymać.

Pot wiszące frędzla: Jak zawiązać tasiemki

Idee garnek zawieszania drzwi frędzla roślinne

Następnie dzieli się łańcuchów w 4 grupy, każda zawierająca 4 łańcuchy. Załączyć 3 z tych odcinków luźno: to jest to, co pomoże Ci pracować bardziej swobodnie przez poszczególne węzły.

Pot wiszące frędzla: jak tasiemki na ring

zawieszenie frędzla kosz kwiatów

Teraz tutaj jest jak zrobić pętlę w kształcie rombu. Weź sznurek dzwonka i rattanowe i owinąć go raz i zawiązać węzeł w środku pierścienia. Powtórzyć czterokrotnie wszystkich sztuczek grupy i reszty.

Zawieszenie roślin i kwiatów frędzla: make węzły wokół pierścienia

Doniczki zawiesin frędzla

Następnie grupę 4 Strings i zaznaczyć punkt, który jest 10 cm od pierścienia na każdej struny. Podzielić na dwie sekcje struny, jeden wewnątrz i jeden na zewnątrz. Wykonać dwa węzły kwadratowe i niech je na bok. Powtórz dla pozostałych 3 sekcje.

pot ozdoba wisząca frędzla

zawiesiny Macrame garnki

Wreszcie zebrać dwie sekcje z węzłów kwadratowych. Zrobić nową grupę łańcuchów łącząc dwa węzły kwadrat z centralnej części dwóch ciągów.

macramé roślin do sporządzania zawiesiny do dekoracji wnętrz i na zewnątrz

Zawieszenie DIY roślin przewoźnik

Teraz, gdy wiesz procedury dokonywania węzłów i jak zawiązać tasiemki, można improwizować, aby różne kreacje. Na przykład, do lin zawieszonych jak na zdjęciu powyżej, będzie trzeba 15 cm kwadratowych węzłów 5 cm bez sęków, drewniane koraliki i 5 cm sznurka bez sęków i 15 cm węzły spirali; a ponadto, 5 cm ciąg bez sęków, kulki, a nawet 5 cm bez sęków. Wreszcie zrobić dwa węzły kwadratowych.

macramé techniczny i ozdobione drewnianymi koralikami

zawiesin DIY doniczki

W koszu na poniższym zdjęciu: wziąć 2 sznurki i zaznaczyć punkty, które są w odległości 12 cm każdy. Połącz centralnej części 4 Strings z węzłem, ozdobić go z perłą i dokonać innego kwadratowy węzeł mocujący stopki.

Koszyk kwiat frędzla pomysł i wystrój DIY

frędzla donice zawieszenie

Następnie powtórzyć tę samą procedurę, pozostawiając 10 cm na strunach. I wreszcie, należy utworzyć bazę z odległości 4 cm i wiążąc go z dużym węzłem. A teraz, Twój macramé zawieszenie i gotowe!

Zdjęcia kwiatów kosz zawieszony Deco i frędzla

donice zawieszenie frędzla

Pot wisiał to sam techniką frędzla

sadzarki Macrame kwiatów doniczkowych zawieszenie


Like this post? Please share to your friends: