pokój dziecięcy

Żłobek mixte- 25 inspirujących zdjęć i przydatnych wskazówek

minimalistycznym skandynawskim mieszany pokój dziecka

Czy trudno jest stworzyć piękny pokój dla przyszłego noworodka nie znając płeć dziecka? Czy wiesz już, ale pokój będzie używany przez więcej niż jednego dziecka na przestrzeni lat i chcesz zaprojektować neutralny i przyjemne dla obu płci?


No, po prostu pomóc! Bada wskazówki i pomysły na następujących 25 mieszany pokój dziecka w neutralnych kolorach i ciesz się!

Meble w pokoju dziecka mieszanej

mieszane dziecko meble pokojowe

Zanim nawet myśleć o opcjach kolorystycznych, wybierz styl mebli. Współczesne meble ma elegancki design z prostymi liniami i kilku ozdób. Tradycyjne meble jest bardziej odpowiedni dla sypialni klasycznym stylu romantycznym z falbankami. Jeśli masz mało miejsca, za kolebkę kompaktowy, że można zastąpić później łóżeczku.

Wybierz główny kolor w mieszanym pokoju dziecka

dziecko mieszany kolor główny pokój

Dominującym kolorem w pomieszczeniu będą powszechnie stosowane na różnych powierzchniach oraz w dekoracji i tekstyliów dla mieszany pokój dziecka. Najważniejszą rzeczą jest to, aby uniknąć tradycyjnego różowym i niebieskim, odpowiednio dla dziewczynek i chłopców, i do zbadania wszystkich twórczych możliwości. Wybierz akcenty kolorystyczne zrównoważyć główny kolor. Musisz wybrać co najmniej jeden dodatkowy kolor, który tworzy kontrast z głównego koloru. Na przykład, jasnożółte jest bardzo szczęśliwy mąż głównej kolorze szarym pokoju, bez czystych wybuchów koloru tu i tam, jest w niebezpieczeństwie pozornie nudny. Celem jest osiągnięcie harmonijnego kontrastu i podkreślenie koloru mieszania.

Faktur, wzorów i dekoracji

mieszany projekt pokoju dziecka

Nie bój się grać z tkanin o różnych fakturach i wzorach. Okładzina z krzesła pielęgniarskiej nie muszą być tego samego koloru lub tych samych powodów, pościel, dywan lub dekoracyjnymi poduszkami. Do dekoracji można wybrać odpowiedni motyw dla obu płci jak alfabetu lub numerów, zwierząt w ogrodach zoologicznych lub dżungli, podróże, morskie motywy itp

piękne kolory neutralne Urządzenie terenu

Pokój dziecka mieszać kolory neutralne

Czy znasz pochodzenie „niebieski dla chłopców” i „różowe dla dziewczynek”? Rzeczywiście, w całej historii projektu, te kolory nie przestają odwrócenie ról. Byłoby połowy XX wieku, że reklama wprowadziła zasadę rozróżnienia kobiecego / męskiego. Aby odróżnić płeć dzieci w reklamach, ubierać się inaczej. Róża była zarezerwowana dla dziewczynek i chłopców baby blue. W zbiorowej świadomości, zasada rozróżnienia jest zawsze. Jest również stosowany w projektowaniu pokoi dziecięcych.

Deco przedszkole pomysł mieszane niebieski i białyPokój dziecka ściana deco niebieski mieszane

Nie ma prawdziwego wyjaśnienia zawarte dlaczego różowy dla dziewczynek i niebieski dla chłopców. W tym czasie wszystkie dzieci nosiły te same białe szaty, niezależnie od płci. Dopiero przez haftu może być wybitny klasa dziecka, na przykład.

Mieszane Przedszkole w stylu skandynawskimPokój wygodne krzesło maty podłogowe mieszanych dziecka

Obecnie znaczna większość współczesnych matek, nie stosuje się zasadę wyróżnieniem. Wreszcie, paleta kolorów jest tak bogaty. To wstyd, aby ograniczyć swój wybór do różowego na niebieski dla przedszkola.

Pomysł mieszanym pokoju dziecka na szaroDeco dziecko mieszany komora półka pomysł

pokój dziecka Zdjęcie mieszane niebieski mieszany pokój dziecka pomysł niebieski

Wybieramy kolory mieszane pokoju dziecka zgodnie ze swoimi pragnieniami. Najważniejsze jest, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę dla Twojego dziecka. Aby odnieść sukces, to jest inspirowane przez skandynawskich czytelne wnętrz. jasne kolory, jasność, drewna i materiałów naturalnych - tworzenie spokojny wnętrza. Pamiętaj, że Twoje dziecko będzie szybko rosnąć i w pewnym momencie musimy przemyśleć układ i wystrój pokoju.

mieszany pokój dziecka dekoracja ściennadeco mieszany pokój dziecka

Biały kolor jest uniwersalny. To jest często wybierana do projektowania sypialni. Kojący, neutralny, biały jest idealny do mieszanej pokoju dziecka. Połączyć je z meblami z jasnego drewna i ozdobić obiektach tu i tam w neutralnych kolorach.

pokój dziecka w stylu skandynawskim dekoracji pomysł

Dziecko pokój mieszanym biały-beżowego neutralnych

Fioletowy to kolor mix dziewczynka i chłopiec odniesienia. Można zarezerwować na ścianach i łączyć elementy i czerwone meble deco.

Dziecko wystrój pokoju z tapetą

szkółki miesza neutralnych kolorów

Szary i żółty - prawdziwy klasyk dla mieszanym pokoju dziecka. Blady młody jest miękki, szary - elegancki i stylowy.

wystrój pokoju dla dziecka w kolorze szarym i żółtym

Baby-pokojowe mieszanym jodełkę-szaro-biało-żółty

Beżowy jest pusta do połowy off i bardzo jasny brąz. Jest to dobre rozwiązanie dla mieszanych pokoju dziecka. To może być ślub w białym, zielonym lub czerwonym.

Wystrój pokoju dziecka neutralny

żłobek ściany miesza beżowy pasek

Należy zwrócić uwagę na jasne kolory. Kolor czerwony nie jest bardzo odpowiednia dla mieszanej pokoju dziecka, na przykład. To jest zbyt intensywny. Stworzyć niepowtarzalną atmosferę w przedszkolu jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia Twojego małego malucha. Następnie korzystne neutralnych kolorów.

Biały Dom z małymi żółtymi akcentami

Baby-pokojowe mieszanym żółto-biała żyrafa

Kto mówi, że niebieski jest zarezerwowany dla chłopca pokój? Rzeczywiście, niebieski jest spokojny i czysty kolor, który doskonale wpisuje się w każdym pokoju i wszystkich. Niebieska kaczka jest bardzo modne w dzisiejszych czasach, na przykład. Można wybrać niebieski odcień do rozmyciem efektu.

pokój dziecka z niebieskimi ścianami

szkółki pastelowe kolory mieszane

Ozdobić ściany mieszanym pokoju dziecka z rysunkami i ramek tu i tam. Wybierz unisex temat: dżungla, zoo, morze, zwierzęta.

flint szare ściany i akcenty w jasny zielony i pomarańczowy

Przedszkole mieszany biały sofa

Bieli pokój ciepłą drewnianej podłogi

Baby-room-białe w stylu klasycznym

Dekoracja ścienna unisex: litery alfabetu

żłobek ściana wystrój mieszany alfabet

mieszany pokój dla dzieci z rocznika dotyku

przedszkole zmieszać żółty szary retro

Deco pokój dziecka miesza pojęcia

dziecka zasłony pokojowe miesza motywy Deco

Nowoczesne kolory pokoju dziecka unisex

Baby-room-style-biały romantyczny

Baby-room-kolor neutralny-sowy

szkółki miesza pomarańczowy akcentami

biały mieszany przedszkola niebieskimi akcentami

Baby-Room-mieszane Deco Jungle zwierzęta

żłobek miesza szary zielony beżowy

Baby-room-szaro-pomarańczowe akcenty mieszanym krzemień-

Mieszane przedszkola krokwie motyw akcenty

Baby-Room-mixed-kolory-zielony

Baby-pokojowe mieszanym wiele-colors

Unisex pokoju dziecka neutralne kolory

idea-design-sypialnia-Baby Mixed

Łóżeczka pomysłów


About the author

admin