wewnątrz

Trend Deco 2014 – nowoczesne meble w tym roku

Deco projektowanie mebli trend w 2014 roku

Dziś będziemy mówić o Tendencja Deco w 2014 zwłaszcza nowoczesne meble w tym roku.

1.

Linki sponsorowane

W 2014 roku nadszedł czas, aby przywrócić meble ogrodowe wewnątrz. Dlaczego? Aby umieścić je w miejscu mebli w salonie jest trendy! Spróbuj wszystko jedno, aby zachować elegancję pokoju dając wrażenie. Stare materiały, szkło, drewno rattanowe i naturalne są bardzo dobre opcje.

Trend Deco 2014 - meble rattanowe w salonie z siedzenia dotter Solfjed Tendencja Deco w 2014 meble z rattanu

2. 2014 jest czas, aby założyć efektowny wystrój. Spójrz na wystawne meble, które tworzą efekt „wow”, kiedy je zobaczyć.

3. Wykonane na zamówienie meble jest inna tendencja deco 2014 i wbrew powszechnemu przekonaniu, to nie kosztuje zbyt wiele obowiązkowe. Jeśli jesteś mało poręczne można spróbować dostosować meble siebie.

Nowoczesne meble i glamour przez Thom Filicia Deco meble glamour trend w 2014 roku

4. Użyj mebli, którego konstrukcja jest pod wpływem innej kultury - rzeźby afrykańskie, perskie dywany, poduszki marokańskie ...

5. Metaliczna skóra jest preferowany materiał ten rok, ponieważ przyciąga uwagę i tworzy poczucie luksusu i ekstrawagancji.

6. Wybierz ładny stół i ozdobić tam z nowoczesnymi krzesłami.

7. Meble ekologiczne nie jest nowy, ale są również trend w 2014. materiałów pochodzących z recyklingu i wolą być odpowiedzialny planety.

oryginalne meble przez Studio Frank Stylowa dekoracja 2014 nowoczesne meble

8. Mieszkania i domy są coraz mniejsze, a meble są również po tej tendencji. Wybierz małe meble, które są lepiej dostosowane do małych pomieszczeń.

9. Podobnie jak telefony komórkowe, meble stają się również „inteligentny”. Meble, które mogą być podłączone do komputerów, tabletów i telefonów są coraz częściej wykorzystywane w dekoracji wnętrz.

10. Z drugiej strony zabytkowe meble to meble, które zawsze będą modne i są idealne, jeśli zdecydujesz się recyklingiem.

Meble z drewna przez Huisstyling Meble z drewna eko deco

11. Podobnie jak w modnych ubrań, fałdy są również nowoczesny w dekoracji wnętrz. Poczuj swobodę wyboru plisowane zasłony - to bardzo elegancki.

12. Użyj wielofunkcyjne meble jak stolik do kawy, które mogą przekształcić się w kale i miejsce przechowywania. Jest to bardzo wygodne oprócz tego, że ciekawe.

13. Co do drewna, jaśniejsze odcienie są preferowane przez projektantów mebli w tym roku. To ma bardziej naturalny wygląd i jest łatwa do kombajnu.

14. Meble tapicerowane futra zwierzęcego inny trend na nadchodzący rok. I to niekoniecznie jest prawdziwe futro, więc dobre dla ekologów.

salon deco ze skórzanymi meblami przez Elad Gonen Tendencja Deco w 2014 metalicznym skórzanych mebli

Salon z małym mebli przez DesignWestdekoracja 2014 nowoczesna tendencja meble

Fotel z futra zwierzęcego przez CoCoCo zwierząt futerkowych deco meble

Meble romantyczny styl vintage oryginalne meble deco rocznika

Meble z drewna ekologiczny Ron Mann projekt eco nowoczesne projektowanie mebli

Salon z pięknych zasłon plisowanych Nowoczesne meble dekoracyjne fałdy kurtyna

Nowoczesne praktyki mebli deco

technologiczny funkcjonalne nowoczesne meble Oryginalny nowoczesne meble wielofunkcyjne deco meble tabeli drewna tendencja


About the author

admin