meble

Zagłówkiem paleta – tani projekt, aby upiększyć swój pokój

czołowej pozycji łóżka-in-paletowej drewnopochodnych jasnopurpurowe tamtejsze

Jesteś kreatywny? Jak majstrować? Spotkaliśmy się kilka pomysłów wiosło zagłówkiem do upiększania sypialni i twój sen będzie jeszcze słodsza w środowisku, wykonane według własnych upodobań.


Zagłówkiem drewnianych palet

czołowej pozycji pościelowej w paletowych oryginalnych-cross

Jednym z najważniejszych elementów naszego domu jest sypialnia. Jest to miejsce wypoczynku i odnowy biologicznej. Dlatego bierzemy ich meble, jak również jego wystrój. Jednym z głównych meble tego pokoju jest łóżko Kiedy myśli się o łóżko zawsze naszą uwagę na materace, poduszki, ale również od tego ostatniego projektu. Zagłówek paleta jest bardzo zasadnicza część ponieważ weszliśmy do pokoju, była to jedna z pierwszych rzeczy do zobaczenia.

Zagłówkiem paleta - wybrać odpowiednie wymiary

head-of-bed-en-paleta dekoracji wał

Użycie drewna zagłówkiem paleta do produkcji mebli w dzisiejszych czasach stał się popularnym zjawiskiem. Ludzie korzystają z taniego drewna dla różnych typów mebli na świecie. Jeśli zdecyduje się na zakup zakres zagłówkiem może kosztować znacznie więcej, niż zrobić to sam.

zagłówkiem paleta zaprojektowany z miejscem składowania

czołowej pozycji łóżka-in-palet drewnianych świetlnych składowania

Czasami trzeba tylko zaktualizować wygląd swojego pokoju po prostu dodając nową gamę zagłówki lub tak, aby zarobić trochę niezbędnej przestrzeni dyskowej poprzez budowanie palety Rama łóżka. Spędzasz 1/3 swojego życia w łóżku, więc lepiej to zrobione dobrze.

Szary kolor jest obecny nawet wśród palet zagłówkiem

czołowej pozycji łóżka-in-palet couleure-szarości oryginału

Zaoszczędzić pieniądze i jeszcze wyrazić swój indywidualny styl korzystania z recyklingu palet i ponownie na swój kolejny projekt DIY do swojej sypialni. Największa plama na jej zakres produkcji zagłówkiem jest to, że pozostawia nam duży wybór do wyboru między form, konstrukcji, wielkości i kolorach dopasowanych do naszego stylu życia.

Dokonywanie własną zagłówkiem Budżet palet

czołowej pozycji łóżka-in-paletowej drewna światłem obsłudze

Gdzie łatwo znaleźć palet do projektu domu? W magazynach ogólnych, wykonawców i głównych nadawców są dobrym źródłem dla palet używanych jako rzucają je bardzo często. Kiedy wybrać drewno, upewnij się, że nie jest skażony substancjami toksycznymi lub biodegradowalnych. Zanim zaczniesz, musisz wiedzieć dokładnie, ilość palet potrzeba do projektu. Pamiętaj również, aby rozważyć grubość palety zagłówkiem

Jak sprawić, by jej kroki palety zagłówkiem

czołowej pozycji łóżka-en-drewnianą paletę osiągnąć
Wytwarzania zagłówka do palet, konieczne będzie 2 do 3 odzyskano palety, tablice dla stóp (około 2,5 x 15 cm). Klej na budowę, wykończenie gwoździ gwoździ An szlifierkę orbitalu z tarcz ściernych o ziarnistości 80 do 220, farby klejowe, pędzle lub gąbki farby, matryce, szelakiem denaturatem alternatywny piła, ostrze, piła tarczowa lub cięcie piłą i wiertarka.

Wymieszać, a następnie nałożyć deski

czołowo z złożem-en-drewnianą paletę nałożonego
Jak poprosić paletę? Użyj piły do ​​cięcia tuż za pośrednictwem płyt i gładkich końcach. Należy użyć ostrego noża i ten etap będzie znacznie szybciej. W tym zagłówkiem palety, osiem desek o różnych szerokościach były używane. Można mieszać różne palety deski o zróżnicowanym wyglądzie.

Jednym z najważniejszych etapów jest dobry

czołowej pozycji pościelowej z drewna europaletę odbioru Środek

Zmierzyć wysokość ramki łóżku, sprężynowe i materace, a następnie dodać 80 cm. Frakcja 2 stopy na odpowiedniej wysokości, a pośredniego nośnika. Umieścić obie stopy na powierzchni roboczej tak, że są one nieco węższa niż zagłówkiem Centrum wsparcia w stosunku do nóg i zastosować klej. Umieść pierwszą płytę, tak aby być nieco wyższa niż w górnej części nóg.

W twoich paznokci!

head-of-bed-in-paleta dokręcić-Nails
Korzystanie mocno docisnąć w dół, umieścić dwa gwoździe wykończeniowe w każdej stopy i pośredniej części nośnej. Zastosuj klejowa i wstawić paznokcie dla każdego kolejnego wiersza i kontynuować instalację obcisłe deski do poprzedniego rzędu. Upewnij się, że ostatnia płyta jest tuż poniżej górnej części materaca.

Daj osobowość do drewna

head-of-bed-in-palet gąbki malowania
Za pomocą szlifierki do łagodzenia plam papier ścierny 80 i lekko ziarna piasku na całej powierzchni i z boków. Dać rustykalny drewniany osobowości, takich jak projekty z gałęzi drzewa.

Jak malować?

head-of-bed-en-palety pomysły dekoracji

Narysować swój projekt ołówkiem lub dokonać kontury taśmą klejącą. Należy uważać, że jest dobrze zablokowane. Następnie przystąpić do malowania. Użyj modelu drzewa wszystko, aby sfinalizować projekt i pozostawić do wyschnięcia.

To wspaniały wynik podczas kolorów

czołowej pozycji łóżka-en-palet tie-dekoracji żółty

Dodaj drugą warstwę piasku następnie ponownie usunąć wszystkie słoje drewna zbyt. Nałożyć drugą warstwę bardziej intensywne. Wreszcie, zamontować paletę zagłówkiem na części, przy użyciu małych śrub i przymocować wiosła bezpośrednio do ściany za pomocą knagi. Teraz jest to, aby być w wyobraźni do palet zagłówkiem.

różne style wykonać według Państwa upodobania

czołowej pozycji łóżka-in-paletowej idee kolorze niebieskim drewna

Po pokazano jak zrobić zagłówkiem palet budżet wciąż pokażę wam kilka przykładów zagłówkiem palet. Po wykonaniu tych czynności można ozdobić wszystkie wzory i kolory, które chcesz.

Oryginalny pomysł na wakacje do domu

headboard palet ropy toncs wałów

Oto inny pomysł na palecie zagłówkiem Zamiast zwykłego drewna, tutaj skupiliśmy się na surowym drewnie pni drzew. Ta paleta zagłówkiem daje bardzo naturalny wygląd pokoju, a także odnaleźć swoje miejsce w domu na wsi lub w domku w górach. Wyobraź sobie siebie w tym łóżku z dobrą książką w ręku i kominkiem, który utrzymuje ciepło w zimie.

Projekt drewnianych palet marynarki głowy

head-of-bed-in-paletowe-niebiesko-morskiego nurkowania

Jesteś domów w morzu lub po prostu chcesz, aby dostać się do tego pięknego miejsca? Wybierz elegancką paletę kolorów zagłówkiem przypomina ocean. Marynarka niebieski gradient kolorów, jak również przypominają nam fale na morzu w słoneczne letnie dni. Wyposażenie w tym pomieszczeniu są zawsze w tym samym duchu. Można bawić się z tymi ustawieniami, aby uzyskać żądany efekt.

Paleta zagłówkiem do żłobka

head-of-bed-in-paletowe-dziecka-niebiesko-zielony

Dzieci uwielbiają śmieszne pokoi. Kiedy myślimy o pokój dla dzieci jest zawsze odnosi się do jasnych kolorów i wzorów i dekoracji dzieciństwa. Weźmy ten przykład zagłówkiem palety Jest prosty w pierwszym, ale te kolorowe żywe kolory niebieski i zielony ona dostaje naprawdę radosny ducha. Reszta sali mogą być ozdobione innych kolorach do pokojów dziecinnych może mieć nieograniczone deco.

Zamknięcie palet drewnianych do żłobka

czołowej pozycji pościelowej w paletowych form domów-Dzieci

Pokój dziecięcy do idei tworząc paletę przypomina ogrodzenie i wszystko jest przejęte przez jednostki w postaci różnych budynkach. Z tego pomysłu dziecko zawsze mógł czuć się jak w domu. Uciec umysł, który daje trochę ciemno naturalnego drewna mogą licytować przedmiotów i kolorów w akcesoria.

Paleta koncepcja

zagłówkiem drewniane palety surowy dekoracji

Ten zagłówkiem w szerokim zakresie daje wrażenie posiadania dużej i przestronne łóżko. Wykonany z ciemnego drewna nieobrobionego układa się wzdłuż ściany. Wzór włożonego stosowane od pozostałych desek palet. Jeżeli masz sprzęt można również wstawić wystrój lub nawet wokół łóżka.

Zagłówkiem paleta wszystko w romantycznym duchu

wezgłowie palet drewna świetlnych dekoracji, serca

Walentynki już minął, ale to nie znaczy, że nie może zaskoczyć ukochaną (ów) z tego wspaniały drewna palety zagłówkiem romantyczny światła. Serce jest zamontowany dekoracji na lewej stronie łóżka, wykonane z pozostałych palet. Po prawej stronie łóżka jest jeszcze serce, ale tym razem przeciąć zagłówkiem palet.

A Przykład zagłówkiem paletowy rangment

Okna zagłówkiem paleta-Wood-light

Czy trzeba więcej miejsca lub po prostu chcesz mieć swój biznes w zasięgu ręki, to zagłówkiem oryginalna paleta jest dla ciebie. Jednocześnie piękne i praktyczne to w kontraście z zieloną ścianą tego pomieszczenia. Można również dodać światła.

Przynieś swój ogród do dekoracji pokoju sypialni

wysokości zagłówka palet z drewna kolorze

Ta unikalna gama zagłówkiem odnosi się do płotu w ogrodzie. Każdy kolor, przynosi wiele dopingować do pokoju. Produkcja tego złoża palecie trwa około 8 godzin swojego czasu i będzie kosztować około 30 euro.

Paleta zagłówkiem dla wygody

obowiązuje zagłówkiem palet drewnianych Overshelves

Oto paleta z zagłówkiem przechowywania, tym razem w ciemniejszych barwach. Jest wyposażony w wysokiej półki, które pozwalają złożyć obiektów Deco powyżej albo tylko pogoda.

Zagłówkiem paleta konstrukcja i nowoczesny kształcie konia

head-of-bed-en-palety drewna pochmurny-form-konnej

Drewno jest jednym z najczęściej używanych materiałów, ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu w różnych formach i aspektach. Zakres ten został wyprodukowany z drewna, a następnie przekształcony w formę finezji konia do ostatniego szczegółu jego grzywę. Jest to jeden z przykładów spośród wielu innych, i masz wybór wybierając swoje ulubione zwierzę.

Zagłówkiem jasne harmonijny i elegancki paleta drewniana

czołowej pozycji łóżka-in-paletowej drewna światłem elegancka

Ta paleta zagłówkiem także pracował podczas szczegółów. Biała farba na konturach łóżko ujawnia powody, dla delikatnej i elegancki sposób.

Łóżko z białego palety dwa poziomy

czołowej pozycji łóżka-in-białych łopatkowe wysokich poziomów

Jeśli chcesz, aby zdecydować się na paletach w pełni wykonane łóżka, można to zrobić. Przykładem zagłówkiem konstrukcja palet, które jest całkowicie zgodne z palet łóżko na dwóch piętrach. Można również użyć zagłębieniu łóżku położyć przedmioty dekoracyjne.

Prostota z elegancją, to możliwe

head-of-bed-in-paletowych-Wood-dekoracje-gwiazdy-Sea

zagłówkiem praktyczny zasięg i jasny

head-of-bed-in paletowych świateł-niebiesko-romantyczny-atmosfera

Decydując się na budowę głowę drewnianej palecie, pomyśl o praktycznej stronie.

Paleta kolorów zagłówkiem z niebieskim przyciskiem

head-of-bed-in-Palete-color-przeplatane stylu rustykalnym

Oto pomysł stworzenia z koloru niebieskiego z przerwami kolorze jasnego drewna naturalnego. Ten rustykalny łóżko jest bardzo nadaje się do domu na wsi.

Zagłówkiem koncepcja pojedyncza paleta na nowoczesnym czarnym tle

head-of-bed-in-paleta-simple-modern-czarne tło

Można również zdecydować się na prosty model i aktualizowane przez tle ściany pokoju, takie jak Black w przedstawionym przykładzie przeciw.

Czerwony, który będzie oślepiać oczu

head-of-bed-in-paleta-nowoczesne-czerwono-samochodu

Ta nowoczesna sypialnia w jasnych odcieniach czerwieni zostały dostosowane z surowego drewnianych palet zagłówkiem, który został ozdobiony rysunkiem samochodu w tym samym kolorze.

Zagłówkiem fioletowy palety kolorów dla romantycznych wieczorów

head-of-bed-in-paleta-modern-light-fioletowy

wezgłowie łóżka paleta przeciwstawnych

czołowej pozycji pościelowej w Paleta nowoczesny długości stropu

Oto oryginalny pomysł z tym zagłówkiem z głową wiosła wzdłuż ściany do sufitu i daje poczucie posiadania dachu nad nami. Można być kreatywnym poprzez włączenie zielone rośliny mają poczucie bycia w ogrodzie.

Konstrukcja palet zagłówkiem i lekki

czołowej pozycji łóżka paletowe świateł wstawiona romantycznym

To bardzo oryginalna paleta łóżko było uczynienie idei romantycznej atmosferze. Diody LED są umieszczone pomiędzy drewnianymi paletami. Z dodanymi świece dookoła i daje bardzo relaksujący efekt. My już nie chce wychodzić z pokoju. Aby uzyskać jeszcze więcej pomysłów dekoracji, spojrzeć na naszej stronie internetowej.

Oryginalny pomysł dla miłośników jesienią

czołowej pozycji łóżka-in-palet kolorów-na jesieni-zielono-brązowy

Łagodny grafitti dla zakochanych

head-of-bed-in-paletowe-design-modern-żółty rejestracji

Oryginalny projekt paleta zagłówkiem z desek na różnych wysokościach

czołowej pozycji łóżka-in-nowoczesne kilku poziomach palet projektowania-

zagłówkiem paleta mur konstrukcja

czołowej pozycji pościelowej w paletowych projektowania drewniany ściany czyste

Tamtejsze koncepcja dla fanów z drewna

czołowej pozycji pościelowej w paletowych projektowania-wiejskim wnętrza drewna

Dwie palety, tworząc idealny zestaw

head-of-bed-in-paletowe-dwuczęściowy-design-nowoczesny


About the author

admin