meble

Projektant krzesło jest Jane kokon

Krzesło Jane czysty biały design

Jane krzesło projekt jest krzesło uformowane w kształcie jajka, które jest zarówno kokonu siedzenia i oparciem. I przepraszamy wcześniej do rzadkości zdjęć produktu!


Podczas gdy społeczeństwo konsumentów jest przedmiotem radykalnym wyzwaniem jest marginalna, muzyka, stroje, artystycznych, nadaje ton. Ten konformizm jest wyrażona w szczególności w poszukiwaniu nowego komfortu z meblami. To stworzenie jest dziełem włoskiego domu Porównawczego między tym conformist w dziedzinie projektowania mebli.

Krzesło Jane konstrukcja z drewnianych nóg przy stole w tym samym kolorze

Jane drewna konstrukcja krzesło nogi stołowe
Z jego sylwetce wyłożonej czystej bieli, kremu lub lekkiego popiołu, przewodniczący Jane projekt może pasować do każdego wystroju modernistycznym, ale będzie również pojedynczy pokój w eleganckim salonie lub domek estetyki przemysłowej. Drewno bukowe cztery nogi spread odnosi się do stylu w połowie wieku, jak siedzenia poliuretanowej, ale kanciasty kształt nóg i biały lakier matowy wykończenie pewno zbliżamy się do 21 wieku. Podstawa dostępne lakierowanego popiołu szarości lub jasnokremowej dla Scandinavian smak jest. Jest to prawdziwy Nordic idealne dla małych mieszkań łączenie bieli uformowanego siedzenia z buku naturalnego nodze, i powiązać go z piosenek takich jak projektowanie Jane przetargi krzesełkowego. Dodatek naturalnego drewna bukowego lub rdzenia orzecha pozwala krzesło Jane projekt wyróżniać. Listwy gniazda zapewnić liniową geometrię inaczej kształt organiczny fotela Jane konstrukcji. Byłoby zabawa do korzystania z tego połączenia biura i wiąże się z biura do domu, który posiada kontrastujące ciemne drewno lub kolorowy lakier. Pomiędzy projektowania, rustykalne i Skandynawii jest, aby zdecydować!

Organic listwa komfort siedzenia

Listwy organiczne komfort siedzenia

Wysłany przezRobert Lebrun w MeblarstwaAbout the author

admin