łazienka

Vasque wyjątkowy design inspirowany łazienki przez Omvivo

Umywalka łazienka płaska Omvivo

Układ łazienki nie jest czymś szczególnie łatwo uruchomić w dogodnym i przyjemnym miejscu. Jeszcze z odpowiednim zdrowia i niektórych akcesoriów, można przekształcić łazience tępy codzienną przestrzeń w inspirującej atmosferze spa.


Rozważmy następujące pomysły na umywalka łazienka. Unikalna konstrukcja przez Omvivo będą zmiany sposobu wyświetlania tego miejsca.

Podwójna umywalka łazienka z Omvivo

podwójna umywalka płaska Omvivo Washplane

Firma Omvivo została założona w 1991 roku przez projektanta Josepha Licciardi. Z fascynacji do szkła, Józef stał się pionierem w Australii i prawdopodobnie na świecie, w produkcji szkła formowanego w celach komercyjnych. Omvivo oznacza świadome podejście do środowiska i holistycznego gdy sanitarnej projektowania łazienek. Jego nazwa (OM-świadomość i życie VIVO-) wyraża swoją filozofię. Dziś marka Omvivo stała się synonimem jakości, dobrego wzornictwa, zrównoważony rozwój i znaczny wybór wzorów.

Sink-osobowe łazienka: wzór przez Omvivo

Washstand Omvivo kalejdoskop łazienkę

Wzór serii przez Omvivo, gra światłem, oferując nam unikalny kalejdoskop. Dno przezroczyste szkło drukowane wzory wytrawionego wzoru basenów działa jako filtr dla światła wystającej unikalne wzory na mapie przedstawionej poniżej. Jak płynie woda do basenu, wspaniały efekt występuje, co stwarza iluzję ruchu. Konstrukcja zlew cicho przynosi Zen poczucie spokoju i prostoty w jego najbardziej wyrafinowanej formie możliwej.

Szkło Washplane młotkiem przez Omvivo

podwójna umywalka młotkiem szkło Washplane Omvivo

Poszczególne zbiory umywalki przez Omvivo stosowania materiałów, takich jak kamień naturalny, twardej powierzchni (Corian®) i szkła. umywalka łazienka mieszkanie Washplane przez Omvivo definiuje współczesne luksusową łazienkę. Został on zaprojektowany specjalnie w celu uproszczenia i poprawy rytualne mycie. Washplane jest obecnie sprzedawany na całym świecie. Stało się przykładem dla pokoju projektu innowacyjnego pakietu produktów, ekskluzywny.

Basin łazienka kamienne wanny: the Latis

umywalka łazienka desgin Latis kamienia Omvivo

Okrągły marmuru umywalka i kran wpuszczana

umywalka biała marmurowa łazienka projekt Omvivo

Mono marmuru Carrara

umywalka łazienka projekt Mono marmur Carrara

Inspirujące Powód

Washstand Omvivo Powód łazienkę

Dune umywalka ogromny kształt nieregularny

Umywalka Unikalna konstrukcja bath room Dune Omvivo

Geo biały kąpiel hala próżność Omvivo

Omvivo projekt bath room sink Latis

umywalka Omvivo geo płaskim czarnym

umywalka łazienka desgin Omvivo Latis

umywalka łazienka desgin Omvivo Mono Czarny

umywalka łazienka łazienka szkło wzór tła wzór Omvivo

umywalka łazienka projekt Omvivo czarnym Latis

umywalka łazienka projekt Omvivo drewno samolot


About the author

admin